Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa kje so danes naši moški…je treba res kaj hot…sem dat…

Pa kje so danes naši moški…je treba res kaj hot…sem dat…

pa..kaj je zdaj to…je treba res kaksno slečeno tukaj dat, da se boste popali sem gor…evo…tukaj je že nekaj!!!!!

Helčka…take bova pa midve, čez ene par uric…ponoči naju pa medko pokriva, da se ne prehladkava…hihihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, res nobenga ni…
Nankar Sprevržita ni… ben čo, kljuka, kje si? Marš sem dežurat!!!!
Moj Cvetky se pa damu pele…. iiihhhhhaaaaa
Razočarani je v padu v element poeziranja…
Štumpi mixa banane….
Vitki pa kuka in naju samo bere, pa nič ne reče…

Taki so, ti naši dedci… hihi…

Ja, taki bova… več ksno v šukci…

Ja točno tko…pa dobro, saj znava žurat tud same…cmokito na …gobcito;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja, ampak še jaz bom zdej zbezljala… narava kliče… oštja, od vseh vznemirjenj, pretresov, potresov, polizkov, hmmm, hmmm…. oštja… mi je v bušitu zavrelo… pa zdej če it vn… analno…. hihi…

nočko lumpika

babe norijo,petelini pa delamo!
Sp

Okej…lepo ninaj..pa ne pozabi, da je medko moj-moj…anke še mal tvoj-tvoj;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo napol naga baba…pa je že tu…ja taprav ime imaš…to je to Sprevržko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sam zdaj je pa cajt,da gremo petelini………………………………

na palco…………………….

spat!

Sp

Aja…sem mislila da greste raje uno delat…aja dolčkat se!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA NO GLIH BRANIL SE JE NE BI VES,MOGOCE BI MI SE PRAV PRISLA HAHAHAHAHA

/

Kje si bil pa vceraj…pa ponoci, da sem se sama pokrivala…no Medi me je,)) no kje si lumpal…pr keri si ninal…aaaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA VCERI JE BLO PA PESTRO JA,JE MEL SODELAVC ROJSTNI DAN PA SMO SLI MALO POHAJAT HEHEHEHE.

PA MALO UCKE SPOCIT NA BRHKIH DEKLETIH,JA VES TO JE BLO NEKI ZAME HEHEHEHEHE

/

New Report

Close