Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa kje ste vsi…

Pa kje ste vsi…

Ali vsi nekaj papate, pa kje ste, saj še ni vikend…

In kaj bomo počeli ta vikend….jaz bom mazala pikice od svoje hčerkice-noričke…crkljali se bomo…in če bo sonček tudi malo nastavili njegovim žarkom…no bolj miren vikend bomo imeli zaradi noric seveda. Pa vi, alo kje ste… Cmoka vsem in takoj na raport, vas pogrešam, pa še sobota ni, kaj šele nedelja…ko je tu sama tišinaaaaaaa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, potem grem pa sedajle še jaz ugriznit v nekaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bomo sami debeluščki ratali, če bomo samo papcali…..:-)))))
No, ja, pa dober tek, kdorkoli je že pri tem opravilu!

Jas nisem, sem grizla nekaj drugega, pa kaj delas in kje si, da te niiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

malo tam…. in tako iz dneva v dan…:-))
Ne, saj sem vseskozi tule, pa se nisem javljala….. se imela drugo delo…:-)))
cmoka tvoji bolančkani deklici…. kaj pa bjondi?! Je (še) zdrav?!

Joj…ne omenjaj, ker jaz dobim pikice ko samo pomislim, da lahko to doleti še njega, jao meni takrat, bom zbežala od doma, ker moški so pa tako revčkiiiii, ko so bolančkani…pa naj bodo še tako moji-moji, takrat je pa res noro, pa saj sama predobro veš kako je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pišeš, da jih deklica nima dosti…. fantiček je pa še mlajši, zadela ga bo še milejša oblika, garantiram! Zakaj?! Zato, ker je bil moj ta mali najmanj “popikan”, vročine itak ni imel….
Ti pa si moj klonček, tvoji otročki so pa tako “narejeni” kot pa moji, ne?! Ekola, boš videla.

Žurali smo ga in žurali ga bomo.
Čuj kak sem skurjen!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

…Sončica,spet štrajka tale tvoj vajenec sonček tu na Štajrskem,….boš ga morala malo v roke vzet,da veš!!!!!

Upam,da boš ob svojih norčijah imela lep konec tedna…jaz še sicer ne vem točno kaj bom,ven ne moremo plezat,ker je grdo vreme,tako da nam drugega kot Lent ne ostane….če sploh bomo šli.
Pa verjetno kakšna pijačka s kolegico iz Nemčije,pa bo vikend mimo…
Zadnje čase vedno uletim,ko nobenega ni…hmmmmmmmmmm….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kaj sitnariš?!RTI!
Sp

P.s.: a še sosede ne smem it po……?

Naj te usliši tam nekdo…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo prijatelj moj…to vidiš, zamenjal si slogan in tole žuranje…lepo se bere…in novo bivanje je sigurno povezano z žuranjem…lumpek…Cmoka in uživaj naprej, sem vesela zate, pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lepo je videt,ko si dobre volje!!!!!!!!Resnično!!!!!!!!!!:-)))))))
Le tako naprej!!!!!!!!!!!Uživaj v totem koncu tedna!

Cmoka in čauči….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Že spet si na babi??????? Pa to ni res,pa kaj ti spravljaš noter izpred 10-ih let al kaj???????????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne , tukaj bodi in pika…pa rti vracam nazaj…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close