Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Se strinjam………Kje začneva????

To…bi delala ta trenutek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali jaz tudi lahko uletim…tudi jaz bi lizala…tako bo moje,))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček evo da si mi dan pokvarla s to ogabno sliko polizanega jana

to sploh ni oseba moskega spola, ampak…hmmmm @!#$ še enoceličari so bolj simpatični od njega 🙂

v glavnem FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pa saj bi dala tvojo sliko gor…pa je nimam noooooo…in Jan je tko fejst človek…samo poznati ga moraš, ne glej sliko…pa bo…naj te moj poljub spravi pokonci ali pa tole no…tale lepi ženski akt…je kaj boljše…sorči…
Pa si misli…da si jo ujel v svojo mrežo…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ejjj :)))

med tema dvema stvarema mam raje tvoj poljub….je boljsi kot pa slika :))

:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Okej…cmoka…ga čutiš…lep dan še naprej…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja sonči kar dej ga hahahahahahaha

kaj če bi men računalnik delu tko kt bi mogu bi bilo super tako sem pa uzad ostal kt je tok hitr slo

cmoka

/

Ga bom …samo da mi pride v roke…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj je ON kej boljšga kt smo tuki al kaj.

sej smo mi isto postavni pa tud pet znamo ups upam da znamo.pa da o mladosti ne govorim sploh

ja pol se pa loh ze PLESTENJAK pišem hahahaha

cmoka

/

Bom preverila…če to drži…kar pošlji sliko ne moj mejlčk…pa takoj preverim, če je to to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA JA KR MISLI SI

SEM TOLK ŠIROK DA ME OBJEKTIV NE SPRJME

MOGOČE PA RES NIKOL SE NE VE

/

Ne verjamem dokler ne vidim…bodi dec in pošlji…;))
Ne upaš si…besede…besede…besede…lalalalalalal

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja pol pa tih kt jo dobiš

kr priznej kak desc sm

hahahhaha

/

Ja tiho sem…ker si…tko…..cenzura……..ja to je to;))!
Če pa dovoliš, te pa lahko opišem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ampak same dobre lastnosti loh poveš,lohk še kej dodaš

hahahahaha

/

hmm jest bi tudi sliko…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha zdej pa vsi

nč ne bo

hahahaha nnej ti sonči pove

/

ne hvala ne rabim….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha pol smo pa užaljeni
k ne dobimo

/

aha…….sam še jokat začnem:))):((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ah ne no te bom kuj začel tolažit

/

evo že jokam……………………………………………………………………………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš kaj…pa bom raje tiho…lahko samo povem…no zašepetam…da se lahko kosaš z njim…z Plastelinkom…kot si že napovedal tam…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sej vem da zanalašč zavajate tukaj nedolžne ljudi……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close