Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Pa naj nam da…ON.. danes lepo jutro…ali vse…samo za nas drage dame…

Muca…SončeK…nikoli ne zavaja…samo ne pozabi…zame je nekaj lahko lepo…zate ne…sto ljudi sto čudi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo mje rame naslon se no pa kar jokaj sej bo bolš

/

Ja…te je treba malo cartat…aneda…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no kar je res je res

/

hvala…….sej ne jokam no..sam mal se stiskam..:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja to je to…in sem že tiho…pšššššššššš

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ej muca sej si bla v trgovini pa bi me loh vidla

/

hahaha aha…veš da……:))))))))))))))))))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sej se je men zdel da se rada stiskaš

a ti vsaj paše

/

Mislim..ej sploh nevem kaj naj ti odpišem,mi odpove vse,ko ti moram odpisat! tema,megla….njente…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no vsaj ena me carta

/

ja sej si tko rekla kaj je zdej to

/

mal sem se zlagala..hehehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja pol pa nč

/

muca a veš da lagat ni lepo

ti ti lump-ka

/

ja kaj čem……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No ja en mal pa žiher…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja ja muca mal pa žihr

/

New Report

Close