Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa saj to ni res

Pa saj to ni res

Pa to se lahko samo meni zgodi :((((((((((
Grem lepo v spodnjo kopalnico gledat, če že morem vliti mehčalec v pralni stroj…da čimprej obesim cunje na štrik in šibam od doma, ker sem zmenjena…
Obuta v čisto nove semišne čeveljčke svetlo modre barve kot nebo…
Pridem v kopalnico…cap…cap…
Stopim ene tri korake…nakar začutim mokro spodaj…
Po celi kopalnici je bilo vode, tak da mi je lepo razmočilo moje čisto nove čeveljce :(((((((((
Iz pralnega stroja je odtekla vsa voda…pa še belo perilo sem prala, tak da je bila lepo vroča :(((((
Mislim…še dobro da imam ta vodni sesalec, da sem imela v petih minutah vse rečeno…drugače bi tak verjetno z vedro lahko grabila vodo in jo odlivala.
Grrrr sem jezna :(((

Samo čeveljčkov mi je škoda….drugo bi še vse šlo :((((((((((
Tak zdaj pa grem jokat!!!

Poletka!daj no,ne bit žalostna!bodi vesela,da se nisi oparila ali celo utopila!
Sploh pa imaš zdaj že suho in šolni bodo tud glih kar!
Sp

nekaj v zraku… nam je pa dno na čajniku odletelo…… zdaj moramo pa čajček in kavico na navadni plošči kuhati, to pa traja in traja…. no, ja, do konca službe bo že…:-)

Opariti se ne bi mogla, ker ni bila tak full vroča voda…utipiti se tudi ne bi mogla, ker mi je bila voda samo do čeveljčkov…
Ja, kopalnica je suha…moji čeveljčki pa bodo verjetno zanič :(((((((
Ker bodo celi flekasti :(((((((((((((

Žverči,zlato naše!V avto pa k meni!sam dve urci(tolko se vam bo najbrž kofetek kuhal na klasiki) pa si tu,kjer je danes raj!Edino jaz sem napaka v njemu 🙁
Sp

bova pa dve napaki…… Pridem pa, danes pa res ne morem. Bom pa prišla, v kratkem! Prav?!

Čimprej!pol se pa tolko načvekamo,da bo jezik otekel,če ne še kaj drugega..
Prisrčno vabljena ti in ostali kletkaši!
Sp

Samo pazi, da ne boš potem ti s stola zletel…:-))

Zakaj?A imaš tolk debelo rit,da bom moral še svoj stol podložit? 😉
Sp

Menda ne – čaki, se moram okoli obrniti in preveriti….eeeeeeeeeeeee…. dragi gledalci, na vrsti je ekonomsko propagandni program….:-))

Kaj?A boš spodnje perilo reklamirala al samo fižol?
Sp

Tvoj štrankl, če češ……..

Ne Arci, imas razlog za ponoven obisk Ljubljane…kjer bos kupila ceveljcke in se kavico bomo spili!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prevod prosim?

Kaj daš?!

Kaj že le?tiča!ta je trenuitno odveč pr meni :-((
Sp

Pa še dve polni jaci zraven za povrh,če bo kaj zaleglo…
Sp

Prav.
A celega?!

Prepozno odprl tvoj reply!Sem ga dal že eni drugi medtem,sorry.Pa spet drugič,ko se napolni!

New Report

Close