Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa smo spet tu …

Pa smo spet tu …

Zaenkrat še ne … bom pa šla po vsej verjetnosti jeseni delat izpit …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Super…če imaš možnost, da lahko voziš motor…pol res brezveze da ne bi imela izpita…
kar čimprej naredi, da boš lahko začela uživat kot voznica. Ti že zavidam ;)))))))))
Hehe…saj se hecam…je pa zakon motor…moj fant ga je imel par let nazaj…samo se je naveličal motorja; on ni za take stvari :))))

Ja … saj tudi jaz pravim … Lepo je biti sovoznica … ampak 100x boljše je biti voznica … Sicer ne vem iz lastnih izkušenj, ker še nisem vozila motorja … ampak … predvidevam da je tako … :))))))))

No … poletka … Če imaš tudi ti veselje za motor, pa naredi izpit, pa kupi motor … :)))) … Imam občutek, da si tudi ti uživala na njem tako kot uživam sedaj jaz …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz sem premajhna za motor :))))))))))))))) Bi mogla stati na motorju pa tako voziti :)))))))))))))))))))

jaz imam pa prekratke noge….:-))))
Še vespa je skoraj previsoka, madona!
:-))

🙂 🙂 Jaz sem tudi mejhna .. verjetno še manjša kot ti … Zato pa obstajajo nižji motorji … 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

dosežeš 1,57m?
samo vprašam….

Zdaj pa že mene zanima kako majhne…no velike ste…;))!
No pravite da ste majhne, kaj je to…pod 1.60…je zame majhno…kaj pa za vas???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zame je vse, kar je pod 1,90 luštno mejhno… sej tko pravijo, da je strup v majhnih flaškah a ne :)))))

Jani…vse pod 1.90…ej…potem sem pa tudi jaz lustna in majhna…se veselim tega…kar se pa strupka tice, ja pravijo …da je res tako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani!
A si tak Polifem,mater?
saj bomo mi liliputanci pobežali na kak drug forum od strahu!
kako je šlo učenje danes?
drži se prvoborec!
Sp

hahahaha 🙂 no viš.. se mi je zdelo da bo tako ja :))))

ej, ma ne mi bejžat, da ne bejžam jest :)))))) n’č ne lajam, pa n’č ne grizem :)))

učenje je danes šlo perfektno, zato pa visim tuki, pa v gmajnici že kako uro ja :)))

fajn večer Sp!!!

Saj ne more biti drugače, ko si pa tako lumpasto-diplomatsko določil meje…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverči … 1,58 m merim … :))))) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close