Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pA STA ŠLA SPET

pA STA ŠLA SPET

DVA NOHTA K VRAGU,prau mi je kaj sem pa sama rinla v težave.Sm pucala ko zmešana..Piskri gor,piskri dol,pa omarce v kuhinji ojej…
Zdej pa oh jej se nažiram k s**** ampak paše..štrukeljčki..a bi še kdo?
Otroke sem mela poln kufer skozi cel dan,skor spijo…jest pa poslušam Oliverja pa papm papam..pa berem,pa pišem..heheh
Pa vi? Kaj delate?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi že davno brez dolgih nohtov listje grabila ,
pa ….. fizikalca sem špilala .

Joj , spet sem pozabila … Živjo muck muj ,

sleherno jutro te kofečk čaka , pa že nekaj juter

se je shladil …..

Kva j dej tu s teboj se dohaja ?

Ojej niobek moj….ja mam deco doma bolno veš.pa sem na negi.Pa mi ni treba tako zgodej ustajat. aveš..sm ti že napisala in pomoje že vsi vedo,k skoz neki jamram …Kavica pa je..sam mal kasnej…Čaki še mal pa se spet tlaka začne..tam torek računam če bo šlo vse po maslu…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh mat sej sej fizikalc skor vedno tud jest..ampak nevem kak mi je ratalo sem imela do danes en mal take dolge lepe nohte,clo tko z ubitačno zelenim lakom vmes bleščice ,sem mela nalakirane..na zdej pa..ni fora..en dolg ,drug kratek..bemtiš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ubogi majčkeni , kaj še zmeraj .
Le pozdravi jih in še sama se poskusi odpočit .

Te bom počakala .

Aha tamal ma en več problemov dodatno poleg viroze še z alergijo..kr fejst je ajsi bllo..tavečja se je pa komej vlekla naokol,kašljala pa smrkala..pa sem ji rekla,veš kaj zdej sme še doma,kar pocrkljale se bova,da mi še ti ne obležiš..No tko..zdej mamo pa nornhaus po bajt..Kaj čem hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close