Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa zakaj vam gredo bosanci na živce

Pa zakaj vam gredo bosanci na živce

ker so osredotočeni samo na pravice,za dolžnosti pa morajo poskrbeti drugi.

Bila sem povsod po svetu,vendar tolike mržnje do bosancev kot jo premore ena mala zafurana slovenija ni videti nikjer.Le kak kompleks ima ta mali slovenski narod.Sem nemka po mami z netipičnim slovenskim očetom,poročena z netipičnim slovencem.Bosance v tujih državah(živela v švici 6 let,12 let v nemčiji in 4 leta na danskem,3 leta na dunaj ,trenutno sva v sloveniji že 1 in pol leto ,po novem letu se vrneva domov) nihče tako ne ponižuje in nikakor niso lenuh in vse najslabše kot so tu v sloveniji,v resnici pa je obratni ,slovenci so leni in tudi tatinski.Zamislite se kaj je narobe z vami ljudje,da so za vse krivi bosanca medtem ko je resnica druga,krivi so pokvarjeni ljudje tudi slovenci,samo tega ne želit priznat.

Podobne izkušnje imam tudi jaz z njimi. Kako so vedno veseli, ko jih mimogrede, ko pridejo k meni uredit kakšno kadrovsko zadevo, povprašam o družini–vsak ima svojo zgodbo. Radi se pogovarjajo, so pa tudi zelo marljivi. Odnos Slovencev do njih pa je poniževalen. IN nobenemu ne odžirajo delovnega mesta. Po večini delajo v gradbeništvu, to pa zato, ker Slovencev, ki bi to delali, NI.
Jaz z njimi nimam ene slabe izkušnje. Pogostokrat so mi v zahvalo, ker sem jim uredila kakšno zadevo hitro in korektno, prinesli tudi kakšno malenkost.

Slišiš Shiperia, pa Štajerc–Zakaj pa ne gresta delat v gradbeništvu, kjer so vama ukradli delovna mesta, a? Vama ne diši očitno.

SLOVENCI, SRBI, HRVATI, ČRNOGORCI IN BOSANCI SMO JUŽNI SLOVANI, SLOVENCELJNI, SOOČITE SE ŽE ENKRAT Z TEM, CEL SVET TO VE. IN RAZMISLITE O SEBI, KER STE SLOVENCI NA 1 MESTU NA SVETU PO KORUPCIJI, SRAMOTA !!!!!!!!!!!!!!!

TU IMATE SVETOVNO ZNANO POJASNITEV KAJ STE VI, NIČ VEČ NISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://sl.wikipedia.org/wiki/Slovani

nemka

bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tale odgovor ti čestitam

Bosanci nikakor niso lenuh in vse najslabše kot so tu v sloveniji,v resnici pa je obratni ,slovenci so leni in tudi tatinski.Zamislite se kaj je narobe z vami ljudje.

Ko ste že tako pridni delavni,zakaj si doma ne ustvarite blaginje. Kdo vas je pa silil,da pridete v to ničvredno Slovenijo jamrat?

SLOVENCI, SRBI, HRVATI, ČRNOGORCI IN BOSANCI SMO JUŽNI SLOVANI, SLOVENCELJNI, SOOČITE SE ŽE ENKRAT Z TEM, CEL SVET TO VE. IN RAZMISLITE O SEBI, KER STE SLOVENCI NA 1 MESTU NA SVETU PO KORUPCIJI, SRAMOTA !!!!!!!!!!!!!!!

TU IMATE SVETOVNO ZNANO POJASNITEV KAJ STE VI, NIČ VEČ NISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://sl.wikipedia.org/wiki/Slovani%5B/quote%5D

[youtube]WW8zzwCMOUs[/youtube]

[youtube]1EHSOLby9qg[/youtube]

Podpis.
Odžirajo Slovencem delovna mesta ? Ja, katera pa ? Najtežja fizična dela v najslabših pogojih.

Živi in pusti živeti

mi smo zakon!

…jahhh !?
Bosanci v Sloveniji se pocutijo kot prase v Teheranu med islamistimi,,,
Kljub temu da so pridni,iskreni,humani ……za razliko od slovencev,so crne ovce.
Bosanac v slo. mora bi dvakrat odlicen na delu da se mu prizna poprecje,ali pa se mnj.

In prihajao sem ker smo mi z ostalimi sovrazniki BiH unicili zivljene in vse kar so imeli v BiH.

New Report

Close