Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PAHORJEVA Tanja

PAHORJEVA Tanja

Meni se zdi pametna, prav nič se ne meče ven (kar zelo cenim), všeč mi je celo rdeč kostimček, fruzura ni zafnana, ampak taka, kot (predvidevam) ji je všeč. Všeč mi je, da samozavestno nosi tisto, v čemer se dobro počuti in da ne sledi slepo trendom.

Vsekakor drugačno!

Zgleda zanimiva ženska, čedna in prava dama. Samosvoja.

Tanja je zelo kul. Odvetnica je, dobra. Sama si je prigarala kar ima in tega noče spusti. /quote]
Tole pa ne bo res! Očka ji je zapustil dobro delujočo odvetniško pisarno, na katero je vrgel uč reven pa lep Borat! So bli njeni ta stari zelo, zelo proti njemu! Pa tudi socialna ni veliko. Ste ljudje s spominom zlate ribice pozabili, kdo je delal reformo sistema OD, pa ostalih pomoči. Pahorjeva vlada !

Dejte ga srat vsi skupaj no…Pahor je pe…r, ona pa bog ve kaj. Otroka imata, ja. Za koliko parov smo že v lajfu slišal, npr. pa ne morš verjet on je poročen pa gej. Saj sploh nista skupaj ,no. Tud takrat, ko je zanosila me prav zanima, kako je do tega prišlo. Verjetno sta kakšno pogodbo podpisala. Otrok res ni nič kriv, ampak kaj hočemo.
On je en navaden sluz, ona se mi pa kar smili, ker se iz aviona vidi, da nimata nič skupnega. Folk pa tako neumen, da bolj ni mogel bit. Da je šel ta človek v razne poklice in en dan bil smetar, en dan mesar, en dan…in da so ljudje temu nasedli ! Čist ene ameriške fore. Ampak ljudje, mi živimo tu v Sloveniji in nimamo z Američani nič skupnega. Pa saj nas je ta isti človek na čelu vlade pripeljal do totalnega kaosa! Res, če bi človek imel možnost, bi se preselil čimdalj stran od te Kunguzije.
No, zdaj pa kar spljuvajte I DON T GIVE A SHIT OR A FUC*

Kako veste ,da je peder,a je vase moze nategnu,da ste zvedele iz prve roke?

To tudi mene zanima.. 🙂

Tanja je simpatična dama, meni je všeč, tudi lepo je urejena.
Ne vem, kakšne ste ve, ki ste tako zgražate nad frizuro.
Njena frizura je popolnoma OK.

Bravo, Tanja. Bravo, Borut.
Jaz jima privoščim srečo.

meni je pa nenormalno antipatična-pustmo njeno zunanjost, je pač kakršna je, lepa ali nelepa, ampak prisiljen nasmeh, nikoli ne pogleda direkt v oči, ampak vseskozi tišči glavo v tla in gleda postrani… zanima me kako je lahko s takim svojim nastopom uspešna v svojem poklicu, pa da ne bo pomote, priviščim ji poslovni uspeh, ampak glede na to, da naj bi bila uspešna odvetnica, kako se je lahko tako osramotila na javnem soočanju, ko nikakor ni uspela povedati enega pametnega stavka in se samo nasmihala, kot kakšna mulka ki ji je nerodno….ma dejte no, ne trpim Turka in njegove Barbare, ma nastop pa je imela v javnosti……… kako si predstavljate, da se bo Tanja pogovarjala in obnašala z damami drugih predsednikov – na žalost, ampak prva dama naj bi imela vsaj malo “smisla” za obnašanje v javnosti, drugače je boljše, da se iz javnosti umakne, je vsaj pogrešali ne bomo – Kaj nam je kaj manjkalo, ko je bil Drnovšek sam , torej tudi Pahor naj ne igra klovna in naj ne vlači Tanje s sabo ampak naj pač nastopa sam in bo manj “škode in sramote ” za vse………….

Moj podpis!

Popolnoma se strinjam!

Ojoj, nekoga takole obirat. no ja.. pridemo tja, o čemer razmišljamo 🙂

Se strinjam.[/quote]

Nič hudega.
Slovenija ni prav velika država in sta za nas dve taki lepotici kot sta vedve povsem dovolj.[/quote]

MIK:)))) ta ti je dobra:) bravo�����

Kriza folk, kaj ste vi v bedu. Upam, da ste vse ve frajle, ki palamudite tu gor in pljuvate po levih in desnih ( strankarsko ) ženskah ter njihovih partnerjih – IDEALNE. Da vam malo prišepnem- imate preveč časa ( kot jaz zdajle, mož je v bani ), zafrustrirane ste do amena, predebele, preobžrte družinskega življenja in premalo SEX-a imate. Evo-sedaj imate štof, da lahko ogorčene poveste svoje mnenje, saj ste sedaj za kompičem le “potešene in lepe ženske”….

Pahorjevo žensko nisem dobro niti pogledala, tako da ne vem točno kakšna je, mi je pa bila všeč njena izjava “ni pomembno koliko krat se pojavim v javnosti z Pahorjem, pomembno je koliko in kaj naredim”. To je bil odgovor na vprašanje, ko so dvigovali v luft Turkovo, češ da zna sprejeti ljudi na pravilna mesta, da se obnaša kot “poklicna prva dama”. Bolj kot to, ali se ustrezno prikaže, ali ima frizuro kakšna je folku po godu, je dejansko kaj naredi, da ljudi občutijo, da je njihova “prva dama” pa tu ni pomembno ali je dejansko njegova partnerica in me niti ne zanima, nekdo se pač mora pokazati kot partner da so zabiti ljudi zadovoljni, če pa je to še nekdo, ki je sam prišel do svojega denarja in ki stoji za tem da je pomembno kaj naredi, ne kako se pokaže, toliko bolje.

Tako je.
Pustimo pri miru stilske izzive. Ti so za afne samohranilke z dobrimi avti in vsak teden novo frizuro, potem se pa dojemajo kot socialni problem…

Jaz pa namenim voščilo njunemu sinu Luku, ki danes praznuje rojstni dan.

Da bi imel svetlo in lepo prihodnost in da bi njegova starša, od katerih smo očeta izvolili za predsednika naše države, pomagala vsem, ki živimo v Sloveniji, saj je postala prav turobna dežela s kupom nezadovoljnih , brezposelnih ljudi.

Da bi nam le naš novi predsednik znal pomagati. In Njegova Tanja naj mu s svojim znanjem in umirjenostjo pomaga.

New Report

Close