Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pajkice lelosi

pajkice lelosi

Kupila črne, ker sem nakupovala v Tuš drogeriji pa sem rekla ajde, da vidim… vzamem osnovno velikost, čeprav sem majhna in drobna, sem rekla raje imam da je bolj na komot kot da me vse stisne. Pajkice nosim itak samo doma in morda za v trgovino. Po 2 mesecih nošenja (ne ravno vsak dan) in pranja (oprale so se recimo da 6x? Perem brez mehčalca) so se začele vidno trgati pri šivih, ki so zašiti kot bogpomagaj.

Ne, pajkice so mi sigurno dovolj velike, tako da se ni zaradi tega ker bi bila pujča, začelo trgat. Na koncu sem jih vrgla v škatlo kjer imam razne cunje za kaj pobrisat, potem pa letijo v smeti. No in ko so prišle dejansko na vrsto, da z njimi pomažem ponev mastno od olja, se je izkazalo da še za to niso dobre, ker je pač neko čudno umetno blago, ki nič ne vpije ne nič. Isto če bi stran vrgla tistih 22 evrov al kok so bile. Nikoli več, raje kupim v Hoferju/Lidlu tiste njihove pajkice, pa jih ponosim in zgazim do konca, pa še stanejo 1 par okrog 5 evrov.

Lidl ma ful dobre športne pajkice.

Jaz sem kupila zdaj, prvič, zadnjič in nikoli več. Ok, kvaliteto še ne poznam, ampak – te njihove cene, naročim – popust, ker ni bilo ok reklamiram, vrnem (seveda 5€ poštnina zraven za vračilo)…Se dogovorim kaj in kako – naročim drugo, pa super, ker je popust sedaj in vzamem dvoje ter razliko doplačam. Vprašam in ja, pravilno. Dobim izdelke – doplačam za dodatnega polno ceno….Ker na stari datum ni bilo popustov še. HALO!!! In zakaj to ni noben povedal, zdaj pa to…Za to ceno bi dobila vsaj neko znamko, verjetno dve trenerki v akciji, ne pa eno Lelosi, ki itak bog ve kako bo. Kot rečeno – zdaj in nikoli več, to je eno nategovanje ter zavajanje. Aja, vrnila ne bom, da bom še spet plačevala poštnino za vračilo in nato čakala denar kot pes na kost…Ne, ampak mene več ne bo med strankami definitivno

Pa kaj kupujete ta nateg , sam marketing, pa navita cena, kvaliteta pa nikakva

 

New Report

Close