Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pajkice SWY prav ritnice in cešpljo poudarijo

Pajkice SWY prav ritnice in cešpljo poudarijo

Sem si pogledala te slavne pajkice. Swy pajkice so zadaj pri riti krojene v V trikotnik, da jih skupaj pri ritnici vleče, se prav vidi špranjica, spredaj pa čespljica.  Potem se pa čudijo, da jih migranti gledajo vsi pohotni, pa delavci .

Saj to hočejo, da se češplja čim bolj vidi in poudari.

Ja res je čist se poudari in lepo oblikuje. Vsaka bejba je huda v njih, sm gledala zadnjič ono Jernejo, ki pač nima nekih hudih nog samih po sebi, je pa čist ok no, v teh pajkicah je bla pa prav seksi. Js jih še ne bom kupla, sm pozabla v vrsto it 🙂 pa vsaka rit izpade čvrsta in tk, what’s the point.  🙂 Včasih je čar malo manj pokazat in sam nakazat 🙂

Ogabne so, sploh ko si jih ena bajsa zavleče gor. Ma daj no. Musliči se pa slinijo na njih, doma je vse v rutah pa širokih kiklah, tukaj pa gledajo spranjice, pa čespljice, uuuu , raj na zemlji

Čez Lululemon jih ni….

Tina Hrovat v slovenskih novicah o vpizdnicah in vritnicah. 😁 Imena za pajkice, ki poudarjajo hlebčke in špranjo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10235, 26.04.2024 ob 10:15

Tina Hrovat v slovenskih novicah o vpizdnicah in vritnicah. 😁 Imena za pajkice, ki poudarjajo hlebčke in špranjo.

Sem brala ta članek, hahaha.

Zakaj ne greste raje na fkk? Bi kmalu ugotovili, da vas tako nakazovanje bolj odbija, kakor privlači.
A doma nimate možnosti videti anatomije? Se vaše ženske skrivajo?
Madona, organi kot organi, Kot oči, prsti, vrat,… čemu tak cirkus okoli podpasja? Najbolj primitivna ljudstva še dandanes hodijo po vasi goli, pa se nihče ne zašvica ob pogledu na rit. Ste vsi tako sestradani?

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.04.2024 ob 10:21

Zakaj ne greste raje na fkk? Bi kmalu ugotovili, da vas tako nakazovanje bolj odbija, kakor privlači.
A doma nimate možnosti videti anatomije? Se vaše ženske skrivajo?
Madona, organi kot organi, Kot oči, prsti, vrat,… čemu tak cirkus okoli podpasja? Najbolj primitivna ljudstva še dandanes hodijo po vasi goli, pa se nihče ne zašvica ob pogledu na rit. Ste vsi tako sestradani?

Ne vem, ti meni povej zakaj ženske non-stop iščete pozornost? Ste nesamozavestne? Nesposobne, da si drugače ne znate nafilati egota ipd.?

 

Ti pa marsičesa ne razumeš. To oblačenje je z namenom poudarjanja seksualnosti. Enako kot vsa norost okoli plastik fantastik. Gredo se jo pa izključno ženske. Emancipacija je torej šla v “pravo smer”.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10235, 26.04.2024 ob 10:26

Ti pa marsičesa ne razumeš. To oblačenje je z namenom poudarjanja seksualnosti. Enako kot vsa norost okoli plastik fantastik. Gredo se jo pa izključno ženske. Emancipacija je torej šla v “pravo smer”.

Za pupo.

Sem si šla pogledat. Se vidi, da so pouštri not in da to pač ni rit kot rit. Kot Karšidanka, kjer se je z aviona vidlo, da ima lubenico namest rit. To je tko kot tisti kvazi push up modrci. Z njimi lubenice. Ko pa dol dajo, so pa slive ali španjelčkovi. Al pa, kilometrske umetne trepalnice, ko jih dol dajo, pa kot da jih nimajo. Vse v meji normale. Pajke na rit, pa mišice zbudit. Da ne bo treba na plaži na morju tud te pajkice, namest kopalk.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10235, 26.04.2024 ob 10:28

Za pupo.

Ne razumem, zakaj je potrebno povdarjati obliko spolnih organov. Vsi jih imamo in vsi to vemo na pamet, zakaj je treba povdarjati? To je zame znak totalnega pomanjkanja samozavesti, povrh tega pa čisto reduciranje same sebe v embalažo okoli pičke. Droljasto skratka.

Ja saj to je namen, a ne? Ali ti morda verjameš tisto nakladanje o udobju?

Odgovor na objavo uporabnika
jesi ti pupa glupa definitivno, 26.04.2024 ob 10:26

Ne vem, ti meni povej zakaj ženske non-stop iščete pozornost? Ste nesamozavestne? Nesposobne, da si drugače ne znate nafilati egota ipd.?

 

Ti tudi ne razumeš, kaj bereš. Sem ženska in te ogabe ne bi oblekla za nobeno ceno. Moja samozavest ni odvisna od dvignjene riti, našpanane pičke, podpolcanih jošk in števila poželjivih pogledov fukfehtarjev.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 26.04.2024 ob 10:00

Ja res je čist se poudari in lepo oblikuje. Vsaka bejba je huda v njih, sm gledala zadnjič ono Jernejo, ki pač nima nekih hudih nog samih po sebi, je pa čist ok no, v teh pajkicah je bla pa prav seksi. Js jih še ne bom kupla, sm pozabla v vrsto it 🙂 pa vsaka rit izpade čvrsta in tk, what’s the point.  🙂 Včasih je čar malo manj pokazat in sam nakazat 🙂

Ti deluješ res seksi. Ni čudno, da je Milan tebe označil za svojo.Pajkice SWY si kupi in poudari kar imaš, zakaj ne? Pohvali se. Moja ima dvojne, zelo me vzburja v njih.

Ženske ste v njih v večini videti ogabno. Razen tistih en procent, ki imate manekensko postavo.  Malo samokritike vam ne bi škodilo, še posebej bunkam, kratkonogim in celulitastim postavam.

Odgovor na objavo uporabnika
Aljo, 26.04.2024 ob 10:41

Ženske ste v njih v večini videti ogabno. Razen tistih en procent, ki imate manekensko postavo.  Malo samokritike vam ne bi škodilo, še posebej bunkam, kratkonogim in celulitastim postavam.

Ženska mora imeti za te pajkice 170 in več cm in 65 ali manj kg. Vse ostalo je spet vizualno preveč prisiljeno.

Točno to. Mora imeti res hudoooo postavo, pa niti grama viška, da ji pašejo. Neka ženska s samo par kg viška, no go v teh pajkicah, ker se prav vidi vsa maščoba.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 26.04.2024 ob 10:37

Ti tudi ne razumeš, kaj bereš. Sem ženska in te ogabe ne bi oblekla za nobeno ceno. Moja samozavest ni odvisna od dvignjene riti, našpanane pičke, podpolcanih jošk in števila poželjivih pogledov fukfehtarjev.

Ja no, pol točno veš, zakaj pičke kupujejo take pajkice in zakaj jih potem gledajo đemoti. One rabijo pozornost, njim pa paše, da si v mislih predstavljajo, kako bi jih pofukali.

Vsak od njih dobi svoje.

Odakle pa tebi, to s FKK-jem, ter da nobeden ne vidi svojih pičk nagih pa ne vem… Pač priznaj si, da si kontrol freak, mi pa ti povemo lepo, da odjebi in se brigaj zase.

Ne ne paše vsaki, noge sploh niso ključne, ključno je kako ima boke in pa pas. Te pajkice pašejo zelo malo ženskam, te morajo imeti vrhunsko športno natrenirano  postavo in nič viška kilogramov. Kim Kardashian pa v realnosti izgleda ogabno, polna celulita, rit napihnjena, kot nasedli kit, nobene proporce. Zadnjič sem videla  sliko nje v kopalkah ko jo je en slikal brez filtrov , grda ko smrt. Take ženske ne bi noben pogledal, bi moral biti res obupan, da bi si njo poželel.

Odgovor na objavo uporabnika
Vbi, 26.04.2024 ob 10:46

Točno to. Mora imeti res hudoooo postavo, pa niti grama viška, da ji pašejo. Neka ženska s samo par kg viška, no go v teh pajkicah, ker se prav vidi vsa maščoba.

krepko pretiravate. Če ženske to oblačijo, da bi dobivale fukotožne poglede in komentarje, potem so svoje dosegle. Moškim je dosti vseeno kako ženska zgleda, samo da je češplja na voljo. Če pa ni ženske, so pa tudi ovce, koze, lubenice dobre……

glede pajkic – te obsesije ne zatopim – imam jih sicer tudi sama in sicer kot športno oblačilo…

glede tega kako se po spolih oblačijo in da naj bi se tako oblačile samo ženske tiste, ki so obsedene s pakjicami – to pa menim,da ne drži, ker še bolj kot ženske v pajkicah

so meni moteči tipi v pakjicah in oprijetih kavbojkah, z zavihanimi hlačnicami in odkritimi gležnji… ohhhh fuj, ko top vidim pri tipu me odbije… in tak žal tipi dan danes tudi oblačijo

 

Moški pogledajo tudi nepopolno rit ali noge.

A to so pajkice samopomembne podjetnice, ki je ni nihče obvestil o poteku vinjete? Že zaradi tega jih ne kupim 🙂

New Report

Close