Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Palestinci se vrnejo ogledovat svojo bajto , ki so jo vzeli izraelci

Palestinci se vrnejo ogledovat svojo bajto , ki so jo vzeli izraelci

 

Ljudje pozabijo, da etnično čiščenje ni ‘čiščenje’ etničnosti ali nekak genocid. Gre samo za geografsko ‘čiščenje’, se pravi premik, izselitev. Se pravi se lahko ljudje na svoje bajte vračajo kot turisti. Ani to lepo.

Sionistčna politika in nacistične metode. To je recept.

Jordanci so delali po domače, klasika po islamsko-nič ne mislim, samo gradim. Zdaj pa reveži gor plačujejo.

 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary nep, 20.05.2021 ob 07:22

Jordanci so delali po domače, klasika po islamsko-nič ne mislim, samo gradim. Zdaj pa reveži gor plačujejo.

 

Se ne vtikam v te teme, ker me preveč boli, tudi na netu skrolam naprej, ker je preveč hudo, moje srce tega ne prenese več. Pa ne da mi ni mar, samo ne vem kako pomagati…

Karkoli je že razlog, ni prav to kar se dogaja in bi se moralo v 21.stol nemudoma ustaviti. Ves svet bi se moral ustaviti in vsi biti na ulici – štrajk, dokler se vse vojne ne ustavijo. Vsak, ki razmišlja da je vojna za kaj dobra, upravičena se mora malo zamisliti nad seboj. Nič materijalnega ne nesem s seboj v grob in vsako življenje JE pomembno! Vojne v tem veku ne bi smelo biti nikjer več razen v učbenikih zgodovine, ki nam je lahko le v sramoto…da se tako nerazumno in zlobno obnašamo človek do človeka. NI IZGOVORA.

Podpihovanje sovraštva in hujskanje je za moje pojme sostorilstvo pri vseh kriminalnih dejanjih. Glejte dobro kaj pišete in kaj oddajate iz svojega srca. To je strup, ki ga sami pijete. Za premagati vse zlo tega sveta je potrebno odpreti srca in delovati iz srca. Pa če je to tipkanje ali karkoli dalje. Bodite svetlost, žarek sonca in upanja, da bi skupaj lahko premagali temo.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel, 20.05.2021 ob 07:33

Se ne vtikam v te teme, ker me preveč boli, tudi na netu skrolam naprej, ker je preveč hudo, moje srce tega ne prenese več. Pa ne da mi ni mar, samo ne vem kako pomagati…

Karkoli je že razlog, ni prav to kar se dogaja in bi se moralo v 21.stol nemudoma ustaviti. Ves svet bi se moral ustaviti in vsi biti na ulici – štrajk, dokler se vse vojne ne ustavijo. Vsak, ki razmišlja da je vojna za kaj dobra, upravičena se mora malo zamisliti nad seboj. Nič materijalnega ne nesem s seboj v grob in vsako življenje JE pomembno! Vojne v tem veku ne bi smelo biti nikjer več razen v učbenikih zgodovine, ki nam je lahko le v sramoto…da se tako nerazumno in zlobno obnašamo človek do človeka. NI IZGOVORA.

Podpihovanje sovraštva in hujskanje je za moje pojme sostorilstvo pri vseh kriminalnih dejanjih. Glejte dobro kaj pišete in kaj oddajate iz svojega srca. To je strup, ki ga sami pijete. Za premagati vse zlo tega sveta je potrebno odpreti srca in delovati iz srca. Pa če je to tipkanje ali karkoli dalje. Bodite svetlost, žarek sonca in upanja, da bi skupaj lahko premagali temo.

Malo dolg sestavek za “se ne vtikam v te teme”. 😉

Ja, tako nekako…

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_land_purchase_in_Palestine

Veš da. Tisoči izraelskih samograditeljev so pa privid.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 20.05.2021 ob 09:15

Malo dolg sestavek za “se ne vtikam v te teme”. 😉

Ne vtikam v te teme, jih kar poskrolam in ne odpiram, ne berem…ker je preveč boleče zame. Ne zato ker me ne bi brigalo… ampak enostavno se počutim nemočna in raje ne komentiram, ker me spravi le v žalost, pomagati pa ne morem nič. Tako.

Me zanima kako bi bilo tebi, če bi ti nekdo vzel tvoj dom? Nastradajosamo civilisti na obeh straneh. Da merita svoje mišice Natanjahuna eni strani, ki nabira politične točke, saj se bližajo volitve in Hamas na drugi strani.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah avtor, 21.05.2021 ob 11:00

Me zanima kako bi bilo tebi, če bi ti nekdo vzel tvoj dom? Nastradajosamo civilisti na obeh straneh. Da merita svoje mišice Natanjahuna eni strani, ki nabira politične točke, saj se bližajo volitve in Hamas na drugi strani.

Finta je v papirjih in legalizaciji. Vsaka država to uporabi, če lahko.
Kaj pa misliš, da je bilo z vikendi Slovencev v Istri? A misliš, da jih ne bi mogli legalizirat namesto, da so jih porušili?
Glej, tako to gre, če se hočeš koga znebit, pač uporabiš vse kar lahko – Palestinci rakete, Izraelci pa poleg orožja še druge institucionalne vzvode.

New Report

Close