Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pamet je boljsa kot zamet..

Pamet je boljsa kot zamet..

Daj no ljuba duša, kdo ti kaj če! Vsake tolk cajta komu meje postavim kot naprimer tisti izobraženi psihički, pa še to samo zato, ker ji nič drugega ne pomaga kar vem iz izkušenj.

Bučke, da ne veš, da ni mogoče škoditi če tega nočeš, boš morala pa drugim prodajat…

…jaz ga pa prvo skuham pa pol popečem pa pod vlažno krpo ohladim tolk da je za lupit. Dodatki pa niso za v javnost! 😉

Kk pa flet, si zadovoljna?
[/quote]
ja pol ti pa ne bo težko me izpustit ven hehehe…jih je že dovolj trapic ki se ljubosumno vame neki klelele zaganjajo, ko nekaj napišem..

Kok časa ga v tem primeru kuhaš in popečeš, da sprobam recept…
Okej, spoštujem mejo ki ni za v javnost.. hehe……

Ja, imam še nekaj stvari za narest, bolj finiširanje lepotno, tak da sem…

He he he…. kero preganjanje, kot v petem razredu (še po starem sistemu!) ;))))

Mišek, biznis je resna zadeva in ni prostora za šale kot jih zbijamo tule. Čeprav Roža ne razume lih zakaj gre. Kaj pa, če pišem toliko o trgovini ravno zato, ker v resnici nisem materialno usmerjena? Se mi zdi, da poznaš ženske in našo obrnjeno razmišljanje in podajanje resnice…. ;)))
Da ne nakladam preveč, v glavnem Roža bi pa se ne upa. 🙂

Pameten je tisti, ki se je sposoben učiti iz lastnih napak.


ja pol ti pa ne bo težko me izpustit ven hehehe…jih je že dovolj trapic ki se ljubosumno vame neki klelele zaganjajo, ko nekaj napišem..

Kok časa ga v tem primeru kuhaš in popečeš, da sprobam recept…
Okej, spoštujem mejo ki ni za v javnost.. hehe……

Ja, imam še nekaj stvari za narest, bolj finiširanje lepotno, tak da sem…
[/quote]

Izpustil ven? Iz koga ali česa??? Pa ja nisi ena zmed; ” pri plesu sem v fantovih hlačah začutila nekaj trdega, ali je moj fant pijanec?”?
Al kaj si predstavljaš da maš z menoj razen tukajšnjega blebetanja? Pa tudi za tiste ki se tlelele vate zaganjajo mi dol visi(jo), opravi z njimi kokr češ…

“Kdor če imet vode, mora nest rt do nje!” aja ne moreš, te noga boli… …zato boš dobila recept s kostanjem vred, ko mi boš posvetila čas! Seveda po tvoje, hehehe…

Izpustil ven? Iz koga ali česa??? Pa ja nisi ena zmed; ” pri plesu sem v fantovih hlačah začutila nekaj trdega, ali je moj fant pijanec?”?
Al kaj si predstavljaš da maš z menoj razen tukajšnjega blebetanja? Pa tudi za tiste ki se tlelele vate zaganjajo mi dol visi(jo), opravi z njimi kokr češ…

“Kdor če imet vode, mora nest rt do nje!” aja ne moreš, te noga boli… …zato boš dobila recept s kostanjem vred, ko mi boš posvetila čas! Seveda po tvoje, hehehe…
[/quote]
Izpusti iz svojih pogovorih z drugimi, ker tam nimam kaj počet.
Nič si ne predstavljam, da imam s teboj, to je spet na tvojem zeljniku nastalo.
Ma itak, to te nima kaj brigat, shendlam vse.

Znam sama do vode prit, tud če noga še ni pocajtana.
Hehe… za to pa je potrebno veliko več…



Ljuba duša, a tebe tud kaj boli?


Seveda, ti ki večino časa preživiš v multiničnosti…
tale predvidevanja govorijo zgolj o tebi.
Itak si mi niti ne upaš direktno reči ne….

Spelji se že debil iz tega foruma!

Mišek, naletel si na sončico okoli katere se mora svet vrteti, pa samo okoli nje.
Že stavek ”Že zdaj povem, da se z fm nimam namena družit/hodit na ogled šole.” pove, tudi zelo preprostemu človeku, kaj šele pametnemu 😉 , da punca bi, pa se ne upa. Pa seveda ti je s stavkom postavila pogoj, kot navedeno v prvem stavku.

Seveda se name jezi, ker jo razgaljam.

Bom pa zdejle pamet nadgradila v modrost in se umaknila iz teme. Bi znala še kaj bolj pekočega bleknt….


Izpusti iz svojih pogovorih z drugimi, ker tam nimam kaj počet.
Nič si ne predstavljam, da imam s teboj, to je spet na tvojem zeljniku nastalo.
Ma itak, to te nima kaj brigat, shendlam vse.

Znam sama do vode prit, tud če noga še ni pocajtana.
Hehe… za to pa je potrebno veliko več…
[/quote]

šur šur, le izkaži se, da znaš ločiti priložnosti od skušnjav!


Evo, to je tvoje delovanje- obiraš me, ne upaš pa reči meni direktno.
Svojo jezo ne preslikavaj name. Zdilaj kar sama z njo.

Rok1,
v vsaki ženski se skriva nevidna princesa Boginja…


šur šur, le izkaži se, da znaš ločiti priložnosti od skušnjav!
[/quote]
Sem se že zdavnaj, ker na skušnjave nikdar nisem padla.


Evo, to je tvoje delovanje- obiraš me, ne upaš pa reči meni direktno.
Svojo jezo ne preslikavaj name. Zdilaj kar sama z njo.
[/quote]

kokokokokoko ko ko ko, ala v drugo temo! ko ko ko na ko ko naaa, gremo v temo izobražene psihičke, smo Roku že vso temo nasrali! Ala ŠC!

kokokokokoko ko ko ko, ala v drugo temo! ko ko ko na ko ko naaa, gremo v temo izobražene psihičke, smo Roku že vso temo nasrali! Ala ŠC!
[/quote]
ma kokodakat vidva še največ, a nimata nič zanimivega drug drugemu o SEBI povedat? saj pa vidiš da hrepeni po tvoji pozornosti, ti pa jo izrabljaš da jaz kaj napišem.. ccccc… ne pozabi da te je dala na drugo mesto priljubljenih…. jaz pa nimam nikogar na nobenemu mestu..
… pa tale rok ni tisti drugi rok…

🙂

Ta pa skrben do okolja in sebe.

New Report

Close