Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pamet moških in pamet žensk

Pamet moških in pamet žensk

A to si morala it v tujino iskat?
Hja, neumnih popleskanih babnic ni treba iskat v tujino. Jih je v Sloveniji dovolj. Pa sploh ni treba v virtuali iskat, se samo okrog sebe obrneš.
Ti moraš pa neumne dedce v virtuali iskat :).

Točno tako. Res je.

Kdo se boji pleše? M
Kdo se fila z raznimi umetnimi dodatki, in seveda škodi zdravju, da si nafila mišice? M
Kdo je na pol mrtev in se smili samemu sebi, ko recimo dobi gripo? M
Kdo bistveno več denarja zvali za rač.igrice? M
Kdo je obseden z dolžino kurca, in si ga meri ter je zafrustriran, če je ta, po njegovo premajhen? M
Kdo je bolj obseden z avtomobili (tudi finančno) in še drugimi prevoz.sredstvi? M
Kdo je odvisen od šprta na tvju? M
Kdo je odvisen od pretiravanja v športu? M

Itn.
Itn.

..na koncu pa prideš na 50:50.. 😉
[/quote]

Hm, pa se res bojijo pleše? Poznam dosti plešastih moških pa si ne dajo lasulje gor. Med tem, ko sive ženske zganjajo cel teror nad svojimi lasmi.
Umetnimi dodatki? O čem ti to? Misliš razne nupote in herbalife pa take zadeve pa tisoč in ene tablete, ki jih zbašejo ženske vase?
Nimam izkušenj s takimi moškimi, ki bi bili na pol mrtvi, ker dobijo gripo. Tako, da ti to težko komentiram.
Niti ne poznam nobenega moškega, ki igra računalniške igrice. Verjamem pa, da obstajajo. Verjamem, da jih je tudi več kot žensk.
Hm, tudi ti obvladaš ku..rce. A to si jih že toliko premerila, da to veš? Jaz to težko komentiram.
Ja, z avti so pa moški res obsedeni. To se pa strinjam, da je na moški strani bistveno več butcev glede tega.
Glede športa na TV tudi težko komentiram, ker ne poznam nobenega, ki bi bil obseden s tem, ne med Ž in ne med M. Verjamem pa, da imaš ti take izkušnje.
Pretiravanja v športu? Kaj pa je to? Večina ljudi, tako M kot Ž krepko premalo športa. Tako, da tudi ne morem reči, da kdo preveč. Dejstvo je, da moški premalo in ženske še manj športajo. Torej so ženske še hujše.

Mogoče imajo nekateri moški res radi k.urbe. Ampak samo za seks.
In na ta dodatek ženske rade pozabijo. In so potem razočarane…
[/quote]

Ko bi to le bilo res. Pa ni, je daleč od resnice.
Tip bo raje prenašal nemogočo, neinteligentno, neuporabno afno, ki cele popoldneve gleda španske nadaljevanke, ima pa velike joške (četudi potem niti ne seksata neki pogosto), kot pametno, dobro, pripadno partnerko s popvprečnim oprsjem.
[/quote]

Ja, tudi med moškimi so bedaki.
Ženske pa naredijo vse, da očarajo te bedake. Ene se opleskajo, populijo obrvi, narišejo nove, stlačijo noge v obupne čevlje. Ene si celo dajo telo rezat, da očarajo take bedake od moških.

A to si morala it v tujino iskat?
Hja, neumnih popleskanih babnic ni treba iskat v tujino. Jih je v Sloveniji dovolj. Pa sploh ni treba v virtuali iskat, se samo okrog sebe obrneš.
Ti moraš pa neumne dedce v virtuali iskat :).

Pa ti, razlikuješ med astrologijo in bulšit horoskopi v časopisih?
Astrologija bazira na astronomiji, na matematičnih izračunih. Prvi astrologi so bili moški, zdaj je morda 50/50 (ugibam “od oka”).
Seveda pa ni vsak astrolog tudi dober, je kar kompleksna veda to.

No, hvala bogu, da obstaja vsa ta kemija, ker jaz bi bila zelo ugly brez vsega tega, lepe rjavolase, črne in temne ženske vsaj v mladih letih ne potrebujejo vseh šmink in tega, jaz ginger hair, svetla polt in svetlih obrvi in trepalnic pa potrebujem en kup make-upa, da zgledam vsaj približno tako, kot naravne rjavolaske s temnejšimi kocinami 🙂

Pa ti, razlikuješ med astrologijo in bulšit horoskopi v časopisih?
Astrologija bazira na astronomiji, na matematičnih izračunih. Prvi astrologi so bili moški, zdaj je morda 50/50 (ugibam “od oka”).
Seveda pa ni vsak astrolog tudi dober, je kar kompleksna veda to.
[/quote]

Ja, tiste šlogarce na radio in TV pa po raznih oglasih so izjemno brihtne. Astronomije ne obvladajo, obvladajo pa kako izvleči denar iz naivnežev.

Pa ti, razlikuješ med astrologijo in bulšit horoskopi v časopisih?
Astrologija bazira na astronomiji, na matematičnih izračunih. Prvi astrologi so bili moški, zdaj je morda 50/50 (ugibam “od oka”).
Seveda pa ni vsak astrolog tudi dober, je kar kompleksna veda to.
[/quote]

Ja, tiste šlogarce na radio in TV pa po raznih oglasih so izjemno brihtne. Astronomije ne obvladajo, obvladajo pa kako izvleči denar iz naivnežev.
[/quote]

Zakaj bi pa astrologinje obvladale astronomijo?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kaj pa smo potem tisti, ki ne spadamo v to tvojo skupino moških ?
In ni samo pri moških problem. Tudi ženske so padle na to komercializacijo, sicer se tega ne bi šle. Redkokatera izstopa in s tem kaže svoj pogum in resnično samozavest.
[/quote]

Ne vem, Robi…, lahko nam ti zdaj napišeš in zaupaš, kdo ste.
Seveda so tudi ženske skomercializirane, totalno. ker tista, ki se tega ne gre, je izločena iz te družbe.. Marsikatera ne upa biti izločena ;).
[/quote]
Na splošno ne bi govoril. Rečem lahko zase, ki sem preprost moški, ljubitelj narave in naravnih danosti.
Pa mislim, da ni ženska izločena iz družbe, če ni zrihtana in poštrihana po zadnjih trendih. Razlog je psihološki, ker meni, da ni dovolj dobra. In to ne zaradi tega, ker se ne mara ličit ali farbat, ampak je razlog nekje drugje.
Tudi ti, če si samska, nisi samska, ker si natur. Mogoče preveč pričakuješ od moških, mogoče si premalo aktivna pri iskanju, premalo verjameš vase….

Ampak v tem kdo je bolj pripravljen žrtvovat zdravje za lepoto, da bi bolj ugajal nasprotnemu spolu. Moškim je bolj vseeno za take stvari in si mislijo sem kakršen sem, važno, da sem zdrav oz. da uživam, takrat, ko mi ustreza!


Lubica, ta pametn odneha.

Se pravi, če te prav razumem, da se ne tlačih v neudobne štikle in da nisi vsa popleskana po obrazu in laseh?
Če to drži. Kapo dol. Pametna ženska.
[/quote]

Jap, točno to trdim.
Ampak roko na srce- v moškem svetu so pa bolj zaželjene te, ki jih ti negativno opisuješ.
Pa kakorkoli obračaš. Raje imajo naslikan obraz, kot pristen lušten obraz z lepo kožo. Raje imajo pobarvane lase, kot kakega sivčka v lepih laseh. Raje imajo noge v štiklih, kot balerinkah. Tako se danes svet vrti. Pa kaj čmo jim zamerit, vse je skomercializirano.
[/quote]
Meni resnično deluješ zelo razgledana, inteligentna in čustveno zrela ženska. Pa me čudi, da te moški ne obrajtajo. Kaj res ni več pametnih moških ?

Ja, tiste šlogarce na radio in TV pa po raznih oglasih so izjemno brihtne. Astronomije ne obvladajo, obvladajo pa kako izvleči denar iz naivnežev.
[/quote]

Zakaj bi pa astrologinje obvladale astronomijo?
[/quote]

;))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tudi moški se sekira, če se poredi, govorim o 10 kg in več, ….težko mu je ko ga družba gleda

Ne vem, Robi…, lahko nam ti zdaj napišeš in zaupaš, kdo ste.
Seveda so tudi ženske skomercializirane, totalno. ker tista, ki se tega ne gre, je izločena iz te družbe.. Marsikatera ne upa biti izločena ;).
[/quote]
Na splošno ne bi govoril. Rečem lahko zase, ki sem preprost moški, ljubitelj narave in naravnih danosti.
Pa mislim, da ni ženska izločena iz družbe, če ni zrihtana in poštrihana po zadnjih trendih. Razlog je psihološki, ker meni, da ni dovolj dobra. In to ne zaradi tega, ker se ne mara ličit ali farbat, ampak je razlog nekje drugje.
Tudi ti, če si samska, nisi samska, ker si natur. Mogoče preveč pričakuješ od moških, mogoče si premalo aktivna pri iskanju, premalo verjameš vase….
[/quote]
Razlogi so vedno nekje drugje.

Jap, točno to trdim.
Ampak roko na srce- v moškem svetu so pa bolj zaželjene te, ki jih ti negativno opisuješ.
Pa kakorkoli obračaš. Raje imajo naslikan obraz, kot pristen lušten obraz z lepo kožo. Raje imajo pobarvane lase, kot kakega sivčka v lepih laseh. Raje imajo noge v štiklih, kot balerinkah. Tako se danes svet vrti. Pa kaj čmo jim zamerit, vse je skomercializirano.
[/quote]
Meni resnično deluješ zelo razgledana, inteligentna in čustveno zrela ženska. Pa me čudi, da te moški ne obrajtajo. Kaj res ni več pametnih moških ?
[/quote]
Zagotovo so.
Tudi pošteni so zagotovo kje.

Ja, tiste šlogarce na radio in TV pa po raznih oglasih so izjemno brihtne. Astronomije ne obvladajo, obvladajo pa kako izvleči denar iz naivnežev.
[/quote]

Zakaj bi pa astrologinje obvladale astronomijo?
[/quote]

Saj jo ne, samo ena zgoraj je napisala, da jo obvladajo. Jaz se pa režim temu, ker očitno niti tega ne ve, da so naši astrologi svetlobna leta od astronomom. Obvladajo pa nabiranje denarja iz žepov naivnic in tudi kakega naivneža.

Jap, točno to trdim.
Ampak roko na srce- v moškem svetu so pa bolj zaželjene te, ki jih ti negativno opisuješ.
Pa kakorkoli obračaš. Raje imajo naslikan obraz, kot pristen lušten obraz z lepo kožo. Raje imajo pobarvane lase, kot kakega sivčka v lepih laseh. Raje imajo noge v štiklih, kot balerinkah. Tako se danes svet vrti. Pa kaj čmo jim zamerit, vse je skomercializirano.
[/quote]
Meni resnično deluješ zelo razgledana, inteligentna in čustveno zrela ženska. Pa me čudi, da te moški ne obrajtajo. Kaj res ni več pametnih moških ?
[/quote]

Se strinjam. Deluje pametna, razgledana, fajn oseba, z lastno glavo, močno hrbtenico. Čim več takih žensk in seveda tudi moških.

Kdo se boji pleše? M
Kdo se fila z raznimi umetnimi dodatki, in seveda škodi zdravju, da si nafila mišice? M
Kdo je na pol mrtev in se smili samemu sebi, ko recimo dobi gripo? M
Kdo bistveno več denarja zvali za rač.igrice? M
Kdo je obseden z dolžino kurca, in si ga meri ter je zafrustriran, če je ta, po njegovo premajhen? M
Kdo je bolj obseden z avtomobili (tudi finančno) in še drugimi prevoz.sredstvi? M
Kdo je odvisen od šprta na tvju? M
Kdo je odvisen od pretiravanja v športu? M

Itn.
Itn.

..na koncu pa prideš na 50:50.. 😉
[/quote]

Hm, pa se res bojijo pleše? Poznam dosti plešastih moških pa si ne dajo lasulje gor. Med tem, ko sive ženske zganjajo cel teror nad svojimi lasmi.
Umetnimi dodatki? O čem ti to? Misliš razne nupote in herbalife pa take zadeve pa tisoč in ene tablete, ki jih zbašejo ženske vase?
Nimam izkušenj s takimi moškimi, ki bi bili na pol mrtvi, ker dobijo gripo. Tako, da ti to težko komentiram.
Niti ne poznam nobenega moškega, ki igra računalniške igrice. Verjamem pa, da obstajajo. Verjamem, da jih je tudi več kot žensk.
Hm, tudi ti obvladaš ku..rce. A to si jih že toliko premerila, da to veš? Jaz to težko komentiram.
Ja, z avti so pa moški res obsedeni. To se pa strinjam, da je na moški strani bistveno več butcev glede tega.
Glede športa na TV tudi težko komentiram, ker ne poznam nobenega, ki bi bil obseden s tem, ne med Ž in ne med M. Verjamem pa, da imaš ti take izkušnje.
Pretiravanja v športu? Kaj pa je to? Večina ljudi, tako M kot Ž krepko premalo športa. Tako, da tudi ne morem reči, da kdo preveč. Dejstvo je, da moški premalo in ženske še manj športajo. Torej so ženske še hujše.
[/quote]

Bojijo. Poznam kar nekaj osebkov, ki se se bojijo plešavosti in jim ta greni življenje.
In kontra, poznam nekaj starejših žensk, ki so popolnoma zadovoljne s svojo sivo “barvo” las.
Prehrambeni dodatki? Imaš jih v fitnessih, kot tudi vsepovsod na netu. Da o viagri ne govorim. Še ena frustracija, da jim ne bo stal. In cela fama okrog tega.
Večina moških slabo prenaša fiz.bolečino, bolezen, kot je ena gripica. Takrat mal izsiljuje, da nič ne more, se smili samemu sebi, kako je bogi in na doooolgo jamra.
Ne poznaš moškega, ki igra rač.igrice..???..potem si blazno star, hkrati pa v nobenem stiku z mladino.
Za koga pa misliš, da jih izdelujejo?
Ne rabiš jih merit, si jih kar sami, obsedeno, poleg drkanja, a to ne bi imelo smisla, če ne bi slikc in clipov pošiljali po netu. Ne vem, morda pričakujejo aplavz, ali nekaj lajkov.
Če premalo športajo, potem šport non stop gledajo po tvju.
Če športajo, pretiravajo, ponavadi kot nadomestilo za premal seksa.
V vsakem primeru, škodljivo..

Btw, ni poanta, kdo koga in koliko jih ti ali jaz poznamo, takih moških ali žensk.
Hočem ti povedat, da je v celoti, na koncu vse tam nekje 50:50.
100 ljudi 100 čudi.

Delit na neke bedne predalčke, moške in ženske, je omejevanje samega sebe brez potrebe.

Zopet neke osebne zamere, strahci, prizadetosti?

Zberi pogum, napiši raje, od babe sem dobil kajlo in zdaj sem žalosten.
In to je to.
Ne pa kot jezen cepetavček, vse babe strpal v isti koš, in v jok, kako so vse ženske bau bau.

Hm, pa se res bojijo pleše? Poznam dosti plešastih moških pa si ne dajo lasulje gor. Med tem, ko sive ženske zganjajo cel teror nad svojimi lasmi.
Umetnimi dodatki? O čem ti to? Misliš razne nupote in herbalife pa take zadeve pa tisoč in ene tablete, ki jih zbašejo ženske vase?
Nimam izkušenj s takimi moškimi, ki bi bili na pol mrtvi, ker dobijo gripo. Tako, da ti to težko komentiram.
Niti ne poznam nobenega moškega, ki igra računalniške igrice. Verjamem pa, da obstajajo. Verjamem, da jih je tudi več kot žensk.
Hm, tudi ti obvladaš ku..rce. A to si jih že toliko premerila, da to veš? Jaz to težko komentiram.
Ja, z avti so pa moški res obsedeni. To se pa strinjam, da je na moški strani bistveno več butcev glede tega.
Glede športa na TV tudi težko komentiram, ker ne poznam nobenega, ki bi bil obseden s tem, ne med Ž in ne med M. Verjamem pa, da imaš ti take izkušnje.
Pretiravanja v športu? Kaj pa je to? Večina ljudi, tako M kot Ž krepko premalo športa. Tako, da tudi ne morem reči, da kdo preveč. Dejstvo je, da moški premalo in ženske še manj športajo. Torej so ženske še hujše.
[/quote]

Bojijo. Poznam kar nekaj osebkov, ki se se bojijo plešavosti in jim ta greni življenje.
In kontra, poznam nekaj starejših žensk, ki so popolnoma zadovoljne s svojo sivo “barvo” las.
Prehrambeni dodatki? Imaš jih v fitnessih, kot tudi vsepovsod na netu. Da o viagri ne govorim. Še ena frustracija, da jim ne bo stal. In cela fama okrog tega.
Večina moških slabo prenaša fiz.bolečino, bolezen, kot je ena gripica. Takrat mal izsiljuje, da nič ne more, se smili samemu sebi, kako je bogi in na doooolgo jamra.
Ne poznaš moškega, ki igra rač.igrice..???..potem si blazno star, hkrati pa v nobenem stiku z mladino.
Za koga pa misliš, da jih izdelujejo?
Ne rabiš jih merit, si jih kar sami, obsedeno, poleg drkanja, a to ne bi imelo smisla, če ne bi slikc in clipov pošiljali po netu. Ne vem, morda pričakujejo aplavz, ali nekaj lajkov.
Če premalo športajo, potem šport non stop gledajo po tvju.
Če športajo, pretiravajo, ponavadi kot nadomestilo za premal seksa.
V vsakem primeru, škodljivo..

Btw, ni poanta, kdo koga in koliko jih ti ali jaz poznamo, takih moških ali žensk.
Hočem ti povedat, da je v celoti, na koncu vse tam nekje 50:50.
100 ljudi 100 čudi.

Delit na neke bedne predalčke, moške in ženske, je omejevanje samega sebe brez potrebe.

Zopet neke osebne zamere, strahci, prizadetosti?

Zberi pogum, napiši raje, od babe sem dobil kajlo in zdaj sem žalosten.
In to je to.
Ne pa kot jezen cepetavček, vse babe strpal v isti koš, in v jok, kako so vse ženske bau bau.
[/quote]
Miška, to mi deli:-))

Ženske smo stokrat pametnejše od moških. Če bi bila jaz Gašperjev Štefko bi mu poleg mamil zaračunala še seks.


100x 0=?

New Report

Close