Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pametovanje partnerja ob prometni nesreči

pametovanje partnerja ob prometni nesreči

Tvoj partner je eden izmed tistih, ki mislijo da vse vedo in vse znajo in da se njim ne more zgoditi kaj takega.
Sem imela takega , ja in – že zelo dolgo je bivši.

Te komentatji so pa glupi!
Če si sama kupiš avto ga lahko na glavo ubrneš pa ti nima nobeden nč za govort… če pa je avto njegov ima vso pravico do teženja

Problem ni v tem, da si se zaletela. Problem je v tem, da si slaba voznica, kar ti je sigurno že večkrat povedal. In z opozorili ti je namensko želel vcepiti, da bolj pazi na cesti. A ker ti vedno veš več od njega, seveda nisi in si tokrat naredila nesrečo. Zato je njegov odziv akumulacija frustracij s tabo in tvojimi vozniškimi sposobnostmi in hkrati mišljenjem, da si oh in sploh.

In tokrat je dobil priložnost reči: ” a sem ti rekel, da se bo to zgodilo”.

Bog var, da blesavi kokoši kdo kaj reče, saj ja ne more bit odgovorna za nič, kaj šele kriva.😁

Haha a sedaj so pa partnerji kreteni, ker ve ne znate vozit?
A za tiste babe, ki se zaletijo pa ne najdete nobene slabe besede?

Ja, če si se zaletela jasno pomeni, da ne znaš vozit.

Moja žena je nekaj let nazaj razbila moj avto in se tako prijokala domov, ker se je bala kaj bom rekel, pa sem ji šel kupit šopek in še danes ne more vrjet 🙂
Važno da njej ni bilo nič. Avto se itak porihta preko zavarovanja…
Vsakemu se lahko zgodi!

Po tekem obnašanju bi jaz zelo pozorno opazovala in razmišljala o prihodnosti s takim človekom. Če ti ni v oporo in ne zna svoje, domnevne, zaskrbljenosti zaradi tvojega načina vožnje normalno izraziti brez žaljenja, pametovanja in poniževanja, kaj šele bo.
Naj uganem: on se nikoli ne moti, karkoli se že zgodi, on ni nikoli odgovoren, vedno so drugi ki ‘nimajo pojma’ ?
Nihce ni v prometu skoz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, enkrat ti rešuješ neumnosti drugih, drugič oni tvoje, včasih se pa pač ne izide.
To, da sta megaboy in viharni žaljiva in provokatorska, zeh, pojta mal avto zgloncat pa šimfat ženske, ki vaju kar ne marajo pa tko sta ‘fejst’ pa ‘brihtna’

Čist odvisno, kaj se je dogajalo že pred nesrečo. V žlahti imam eno tako “talentko”, pametna za pop.idit, šola vse naokoli, trobi, vzroji na cesti vsak dan. Zraven pa še enega avta do sedaj ni imela celega, vse potolčeno, enega je uspela spravit na streho. Malenkost se je umirila sedaj, ko je v naselju na radarju fasala preko jurja kazni ter odvzem vozniške. Zdaj je bolj tiho, ampak vem, da bo takoj ko bo na cesti, spet najboljša voznica na svetu. Tako bi pa jaz tudi poslal nekam, da mi pride z razbitim avtom domov že desetič.

ena taka je tudi v nasi zlahti😄 brihtna ko cebela vse uci in vzgaja o pravilih voznje..
Tri totalke je ze nardila. Pa zmerej ona kriva to je taboljs 🤣
Ampak ne da bi sem in tja kaj obutala… ta ko butne lahko avto samo se v stiskalnico pelejo…babi pa nikol nic.

Nasa je pa do sedaj samo enkrat naredila peezdarijo…dve babe na kup. To je bila tud ena boljsih, mi se dones ni jasno kako jima je ratal. Moja mene klicala una pa svojga . Ko sva prsla tja sva se z unmu samo spogledala in se zacela rezat…

New Report

Close