Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pari brez otrok

Pari brez otrok

Lani je bilo 2.347 ločitev, od tega 1.162 parov z otroki. Torej jih je bilo celo nekaj več med pari brez otrok.

Ma nehaj ti s temi…”moja teta ni imela otrok, pa je,……” Kaj lapaš neumnosti?
Najprej razmilsli, komu boš dala noge narazen in imela otroke z njim. Najprej to. Pa tam neke ameriške superzvezdnice… Nehaj no lapat! Ozri se v realno življenje!
Pa še kako prav pridejo otroci na sodiščih ločenih parov za klanje med seboj. Pa za plačevanje preživnin, itd…Pa primeri, kolikokrat ostane moški z žensko samo za to ker je noseča…Potem pa ga veselo sračka naokoli….Itd……….
[/quote]

A ti pa ne rabiš razmišljati komu daš noge narazen?
No evo pa smo prišli do 1. prednosti tistih brez otrok!
Torej iščemo 2. prednost? Predlogi…..

Midva si ne predstavljava življenja brez najinih dveh kužkov, brez svobode, brez lepega odnosa med nama…komot pa brez frocovja in tako bo tudi ostalo. Poznava pare z in brez otrok in v koži tistih z nikoli nočeva bit. Ljubiva življenje in ne trpljenje. Pika.
[/quote]

Noben pameten se ne bo prostovoljno odločil za trpljenje, če na otroke tako gleda.
Pa glede na to, da ti ljudi določene starosti imenuješ frocovje, bom jaz vama rekla, da sta navadni zmeneti. Bo to v redu? Očitno je to tvoj slog, izražaš se kot ena prostakinja, se bova lažje razumeli.

Gnoj?
Ne vem kakšna je vaša reala z otroci. Niti me ne zanima. Ampak, če imaš takšno izražanje z vsakim, ki ti pove svoje mnenje, potem si uboga.
[/quote]

Svoje izrazanje in svoj nivo so poglej, da me napades s stavkom da naj drzim noge skupaj. Ena sama kultura te je.not! In ja za tak odnos do mene ti si zacel s takim komuniciranjem si zasluzis tskr izraz. In sem ti kar v tvojem stilu nazaj povedala, ker po pisanju se mi ze jasno dozdeva kdo si. In torej velja vse napisano kar zate, ki nisi mogel zadrzati svojega v hlacas pred nenadzorovanim seksom in specetjem otrok.. in se zdaj to podpirate vasa druzina doma celotna, tako ti kot starsi una tvoja se pa veselo plodi z drugimi. Torej toje tvoja. Bolna reala. In je ogromna izjema, samo vam je ocitno zal normalna, ker iskrenih in normalnih ljubevih partnerskih in druzinskih odnosov niste sposobni. Ja jih niste. Samo potem ne sodi na podlagi vasega nacina zivlhenja drugih ljudi.

A ste imele tudi orgazmične porode, da vam še dolgo potem prihaja na pare brez otrok?

Gnoj?
Ne vem kakšna je vaša reala z otroci. Niti me ne zanima. Ampak, če imaš takšno izražanje z vsakim, ki ti pove svoje mnenje, potem si uboga.
[/quote]

Živčna je ker si jo zadela tam kjer najbolj boli. Desc najbrž po cele dneve “dela” (ga namaka v drugo) samo da ni doma, pamžerija ji dela sive lase. In potem ji še mi rečemo da se je zaj…. in zdej je kar je. Ja kaj bi blo lahko še hujšega od resnice.

Svoje izrazanje in svoj nivo so poglej, da me napades s stavkom da naj drzim noge skupaj. Ena sama kultura te je.not! In ja za tak odnos do mene ti si zacel s takim komuniciranjem si zasluzis tskr izraz. In sem ti kar v tvojem stilu nazaj povedala, ker po pisanju se mi ze jasno dozdeva kdo si. In torej velja vse napisano kar zate, ki nisi mogel zadrzati svojega v hlacas pred nenadzorovanim seksom in specetjem otrok.. in se zdaj to podpirate vasa druzina doma celotna, tako ti kot starsi una tvoja se pa veselo plodi z drugimi. Torej toje tvoja. Bolna reala. In je ogromna izjema, samo vam je ocitno zal normalna, ker iskrenih in normalnih ljubevih partnerskih in druzinskih odnosov niste sposobni. Ja jih niste. Samo potem ne sodi na podlagi vasega nacina zivlhenja drugih ljudi.
[/quote]

Ko mački stopiš na rep, zamijavka?

A ti pa ne rabiš razmišljati komu daš noge narazen?
No evo pa smo prišli do 1. prednosti tistih brez otrok!
Torej iščemo 2. prednost? Predlogi…..
[/quote]

Še ena, ki ni razmišljala, komu da noge narazen. hahahaha……….Kdo ti je kriv?

Se zgodi, da jih imajo potem moški z drugo, ker je žena že prestara. Sledi ločitev in hitro noseča ta nova.

Se zgodi prej tistim ki jim babe dopizdite in sreca drugo, se z njo poveze in si tudi tam ustvari druzino. Pol je pa en kup pol bratov in sestric na obzorju in zafrustrirane bivse, ki se ne sprijaznijo da moskim jamranje mamastih utrujenk enkrat do.pi.z.di. Prezvecen en in isti stavek in slaba tolazba zate da bo zensko s katero nista hotela otrok zapustil in sel naredit otroka drugi je ravno pravsnje dokazilo zakaj se zenske v resnici odlocate za otroke. Z otrokom hocete privezat moskega nase, pa vam nekako ne rata, postanete zagrenjene, zavaljene in zatezene in zakaj potem solze in locitve da pred otrokom sta se pa takoooo dobr razumela pol je pa ljubezen kar odsla.
Tudi ce se je kak par brez otrok odlocil da gresta narazen in je mogoce on ali pa ona imela otroka z drugim partnerjem je to kapljica v morju napram srecnim mamicam ki vas najboljsi moz in ocka cez noc odreze in svojega zivljenja in se preseli k vasi najboljsi prijateljici katero kavsa ze vsaj 2leti. In potem zagrenjene samske mamice iscete novo zrtev, nadomestnega daddyja in hop hitro se z njim zanosit in zgodovina se ponavlja. Hja, vsak se odloča po svoje, za nas brez cvilečih pijavk naj te ne skrbi, nam je fino tko kot je in se sami odločamo kako bomo živeli medtem ko ve imate napačne razloge da ste postale breje in na koncu postale samske živčne razvaline. Moj se raje pod vlak vrže kot da lagodno življenje podredi življenju z nadležno otročadjo. Jaz sem identična njemu in če bi bilo drugače ne bi bila za skupaj. Hvala Bogu da je tako.

Se zgodi prej tistim ki jim babe dopizdite in sreca drugo, se z njo poveze in si tudi tam ustvari druzino. Pol je pa en kup pol bratov in sestric na obzorju in zafrustrirane bivse, ki se ne sprijaznijo da moskim jamranje mamastih utrujenk enkrat do.pi.z.di. Prezvecen en in isti stavek in slaba tolazba zate da bo zensko s katero nista hotela otrok zapustil in sel naredit otroka drugi je ravno pravsnje dokazilo zakaj se zenske v resnici odlocate za otroke. Z otrokom hocete privezat moskega nase, pa vam nekako ne rata, postanete zagrenjene, zavaljene in zatezene in zakaj potem solze in locitve da pred otrokom sta se pa takoooo dobr razumela pol je pa ljubezen kar odsla.
Tudi ce se je kak par brez otrok odlocil da gresta narazen in je mogoce on ali pa ona imela otroka z drugim partnerjem je to kapljica v morju napram srecnim mamicam ki vas najboljsi moz in ocka cez noc odreze in svojega zivljenja in se preseli k vasi najboljsi prijateljici katero kavsa ze vsaj 2leti. In potem zagrenjene samske mamice iscete novo zrtev, nadomestnega daddyja in hop hitro se z njim zanosit in zgodovina se ponavlja. Hja, vsak se odloča po svoje, za nas brez cvilečih pijavk naj te ne skrbi, nam je fino tko kot je in se sami odločamo kako bomo živeli medtem ko ve imate napačne razloge da ste postale breje in na koncu postale samske živčne razvaline. Moj se raje pod vlak vrže kot da lagodno življenje podredi življenju z nadležno otročadjo. Jaz sem identična njemu in če bi bilo drugače ne bi bila za skupaj. Hvala Bogu da je tako.
[/quote]
Nisi dovolj dobra, da bi imel otroka s tabo, ko bo prišla prava bo hitro noseča.


Življenje v idili se običajno kmalu konča. Zarečenega kruha pa se v življenju največ poje.

Se zgodi prej tistim ki jim babe dopizdite in sreca drugo, se z njo poveze in si tudi tam ustvari druzino. Pol je pa en kup pol bratov in sestric na obzorju in zafrustrirane bivse, ki se ne sprijaznijo da moskim jamranje mamastih utrujenk enkrat do.pi.z.di. Prezvecen en in isti stavek in slaba tolazba zate da bo zensko s katero nista hotela otrok zapustil in sel naredit otroka drugi je ravno pravsnje dokazilo zakaj se zenske v resnici odlocate za otroke. Z otrokom hocete privezat moskega nase, pa vam nekako ne rata, postanete zagrenjene, zavaljene in zatezene in zakaj potem solze in locitve da pred otrokom sta se pa takoooo dobr razumela pol je pa ljubezen kar odsla.
Tudi ce se je kak par brez otrok odlocil da gresta narazen in je mogoce on ali pa ona imela otroka z drugim partnerjem je to kapljica v morju napram srecnim mamicam ki vas najboljsi moz in ocka cez noc odreze in svojega zivljenja in se preseli k vasi najboljsi prijateljici katero kavsa ze vsaj 2leti. In potem zagrenjene samske mamice iscete novo zrtev, nadomestnega daddyja in hop hitro se z njim zanosit in zgodovina se ponavlja. Hja, vsak se odloča po svoje, za nas brez cvilečih pijavk naj te ne skrbi, nam je fino tko kot je in se sami odločamo kako bomo živeli medtem ko ve imate napačne razloge da ste postale breje in na koncu postale samske živčne razvaline. Moj se raje pod vlak vrže kot da lagodno življenje podredi življenju z nadležno otročadjo. Jaz sem identična njemu in če bi bilo drugače ne bi bila za skupaj. Hvala Bogu da je tako.
[/quote]

Ja, mentalno jalove suhe veje , nimate le to motnjo, da ste mentalno jalovi, ampak mnogo več, zato na vse kriplje norite, hinavite in iščete potrditev, da bi vam kdo prikimal, kako vam je lepo in z vami ni nič narobe. Zraven vašega trpljenja, ki je zgolj vaše in zaradi vaše neumne betice ste pa v breme družbi. Vi ste tretje kolo, ki na bicikel ne sodi, vozite se pa kljub temu s tem kolesom.

Z ex tipom sem leta 2014 neplanirano zanosila in oba se strinjala da ni čas za otroka, bila sem brez dohodkov, ravno s faksa. Potem se nama je čez dobro leto po splavu spet skoraj zgodila nesreča ampak še dobro da je bil samo lažni alarm ker tudi nisem bila pripravljena. Moja čustva so se ohladila in začela sem z drugim fantom s katerim sva še danes skupaj. Lani sem morala spet na splav ker se nama je ponesrečilo, ubistvu tabletk nočem jemat ker so preveč škodljive. Zaenkrat ne planirava še otrok, če bojo pač bojo če ne pa tudi prav. To je vse stvar dogovora in kako se v tistem momentu počutiš ko test pokaže 2 črtice. Najbrž bova še malo počakala pol pa kar bo pa bo. Imava pa oba rada otroke.

Kaj mora biti s človek vse narobe, da na forumu sprašuje po prednostih oz. slabostih odločitve za otroke? In celo več, gre za dva, za par. Upam, da sta neplodna in se ne bosta nikoli množila.

Ne res nismo vsi po župi priplavali da bi nasedali tvojim pravljicam ko vsi dobro poznamo tvojo dramo. Nisi bil sposoben obdrzati zakon in familijo skupaj. Bravo, za cestitat. Bivša tudi ni priplavala po župi zato je tekla stran kolikor hitro je lahko.
[/quote]
Se pa strinjam s Viharnim!
Babe ste razjarjene ker vam pove po resnici kakšne ste…
V Sloveniji prej najdeš zelenega psa kot pa pridno in pošteno žensko.


Po toliko splavih boš težko do nosila in rodila zdravega otroka!!

Ne morem verjet, zna bit, da bo nekoc to tvoj zelo ponavljani stavek glede na tvojo naivnost, neumnost in zlobo.


Nisi dovolj dobra, da bi imel otroka s tabo, ko bo prišla prava bo hitro noseča.
[/quote]

Zakaj so ženske z otroki vse živčne in zdelane, malo manj tiste, ki imajo babi servis, ker so nesposobne skrbeti za svoje otroke same in imajo otroke samo za trofejo? Ali ni to izkoriščanje otrok? Se viharni s tem strinja kot velepoznavalec te problematike?

Zakaj so ženske z otroki vse živčne in zdelane, malo manj tiste, ki imajo babi servis, ker so nesposobne skrbeti za svoje otroke same in imajo otroke samo za trofejo? Ali ni to izkoriščanje otrok? Se viharni s tem strinja kot velepoznavalec te problematike?
[/quote]

Viharni nima pojma kaj je to druzina. Njemu je bejba usla ker je tako gnil. On bi glumil glavo druzine na kavcu cele dneve in nakazilom socialne pomoci odkar pomni. Gnoj svetovni, ni sposoben druzino skup drzat, ni sposoben cisto nic. Brezdelnez se petelini pa niti sam ne ve tocno zakaj. Vazno da zganja cirkus cetudi nima kaj za pokazat, pozornost pa je..tudi to je nekaj heeehe.


Po toliko splavih boš težko do nosila in rodila zdravega otroka!!
[/quote]

Pri takem odnosu do otrok bi bilo edino prav tako. Upam, da jih nikoli ne bo imela. Si jih ne zasluži.

Delas splave po tekocem traku, ker ti je to oblika kontracepcije in se zanje odlocas na podlagi tega, kako se pocutis v momentu, ko vidis 2 crtici… no comment.

1. A psa das stran?!

2. Kdor ni probal oboje, ti ne bo znal povedat, kje so plusi in minusi!

3. Otroka imas, ce si ga zelis, ne pa zaradi okolice ali ker preracunas, kako bo zivljenje imelo manj plusov!

Moje osebno mnenje: kdo ti je dal dovoljenje za poroko, ce si opravilno nesposobna oseba?

Vsak kakor mu paše, ampak nihče, res nihče brez otrok ne more vedet kakšna sreča je, ko imaš otroka, ki ti daje čisto iskreno ljubezen in ti vrača dobroto, te objame, ti reče da te ima rad, tega se pač ne da opisati. In če nečesa nimaš, tega tudi pogrešaš ne, kar je razumljivo.

Marsičesa si z otrokom ne moreš privoščiti oziroma odvisno kolk si dovoliš, lahko še vedno počneš vse. Vsekakor pa pridejo nove radosti, ki jih pa tisti brez otrokov ne morejo doživeti. Ampak žal tudi tisti z otroki ne doživijo teh radosti, ker enostavno tega ne zmorejo ali pa niso na to pripravljeni, tako da vprašanje je precej naivno. Če sta še zelo mlada, vama je še oproščeno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close