Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Participacija za bolnišnično zdravljenje za necepljene

Participacija za bolnišnično zdravljenje za necepljene

Podpiram njen predlog, čeprav najbrž ne bo uspel. Necepljeni nas stanejo ogromno že zaradi testiranja, zdravljenje v bolnišnici pa stane uhuhu. Naj prispevajo.

dajte že enkrat mir.

ne bomo se cepili z EKSPERIMENTALNIM CEPIVOM, po katerem so poginile vse poskusne živali.

namesto da bi dojeli, da je to biološka vojna, še vedno gledate in verjamete kar vam povedo na rtv-ju.

nehajmo se deliti!

poglej si malo blog Odprite oči, pravda.si, preberi Dramilo slovenskemu narodu p. Gržana, poglej si osnove totalitarnih sistemov, ne vem preberi kaj o manipulaciji množice, propagandi nacista goebbelsa… poglej malo okoli sebe… milijoni ljudi po celem svetu se borijo za pravice, ki nam jih hočejo odvzeti. tudi tebi, samo tega ne vidiš. misliš, da boš vedno “priviligiran” zaradi cepljenja?

necepljeni stanemo zaradi testov… kaj boš rekel, pa ko se boš moral-a tudi ti testirati? ko bi se že morali! pa po bolnicah je večina cepljenih, če nisi še slišal. in še več jih bo, ko bo cepivo naredilo svoje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 01.12.2021 ob 19:59

dajte že enkrat mir.

ne bomo se cepili z EKSPERIMENTALNIM CEPIVOM, po katerem so poginile vse poskusne živali.

namesto da bi dojeli, da je to biološka vojna, še vedno gledate in verjamete kar vam povedo na rtv-ju.

nehajmo se deliti!

poglej si malo blog Odprite oči, pravda.si, preberi Dramilo slovenskemu narodu p. Gržana, poglej si osnove totalitarnih sistemov, ne vem preberi kaj o manipulaciji množice, propagandi nacista goebbelsa… poglej malo okoli sebe… milijoni ljudi po celem svetu se borijo za pravice, ki nam jih hočejo odvzeti. tudi tebi, samo tega ne vidiš. misliš, da boš vedno “priviligiran” zaradi cepljenja?

necepljeni stanemo zaradi testov… kaj boš rekel, pa ko se boš moral-a tudi ti testirati? ko bi se že morali! pa po bolnicah je večina cepljenih, če nisi še slišal. in še več jih bo, ko bo cepivo naredilo svoje.

 

 

Pol pa ti malo poglej okoli sebe, poglej si kakšno stanje je v bolnišnicah, poglej si kak strokoven članek ali vir,.. Kaj a boš zdaj rekel da je zrežirano?? Verjetno boš ja ker druga tak neveš rečt. Edino kar je dejansko zrežirano so te strani pa blogi ki jih omenjaš

če poznaš koga v bolnici ti pove resnico.

posnetki nenajavljenih novinarjev v bolnicah ti pokažejo resnico.

jaz ti ne morem odpeti oči, če je ti sedaj nočeš videti.

kdo bo že odprl oči, vedno več jih je…

in

pride čas,

ko jih boš tudi ti.

Bojim se, da imaš prav 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
no, 01.12.2021 ob 21:47

če poznaš koga v bolnici ti pove resnico.

posnetki nenajavljenih novinarjev v bolnicah ti pokažejo resnico.

jaz ti ne morem odpeti oči, če je ti sedaj nočeš videti.

kdo bo že odprl oči, vedno več jih je…

in

pride čas,

ko jih boš tudi ti.

Odpiram oči, pa mi je vse manj jasno

povej kaj ti ni jasno Loyola,

če bo v moji moči ti pojasnim.

New Report

Close