Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partis ne dela

Partis ne dela

Partis spet ne dela. A še komu?

nared mi sendvič prosim

ne dela

očitno je spet gorelo

Meni dela.

Zdajle pogledal – dela normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 30.01.2022 ob 22:38

Zdajle pogledal – dela normalno.

Vceraj je bilo obvestilo, da premikajo streznike, danes se sicer stran nalozi, a nic ne dela, nalaga v nedogled in ne funkcionira.

Skoda, da je sla ta stan v maloro.

Jaz bi ogrsko v sendviču, a lahko?

Dobis. Pa namaz driska notri bo dobro?

Sedaj ne dela 🙁

Internal server error

Tudi pri meni ne dela. Ne včeraj in ne danes.

ne dela

 

Dela.

Mene pa zanima kako naj se ponovno logiram gor? S podatki od prej se ne morem

Tudi mene to zanima. Imam uporabniško ime in geslo od prej, ampak me kljub spremembi gesla ne pusti logirat.

Dela dela! Če se ne spomnite gesla in ste prej bili samodejno vpisani si je vaš brskalnik zapomnil ime in geslo. Pobrskajte med nastavitvami brskalnika pri oddelku zasebnost in varnost, tam najdete shranjena gesla, poiščite partis. Geslo so zvezdice, stisnite oko zraven in se vam bo prikazalo.

Driska bo v redu.

ne dela, probal se ponovno logirati odpre stran odpre filme risanke ampak, ko klikneš na ikono od filma ali pa puščico za downloadat pa nič ne dela!!

 

internal sevrver error…

takole pravijo

Vsi, ki imate težave z odpiranjem strani / torrentov, prosimo vas da si počistite predpomnilnik (cache) v brskalniku in bo delovalo. Žal tega ne moremo urediti iz naše strani, ker so podatki na vašem računalniku. To storite tako, da pritisnete kombinacijo tipk CTRL+F5

ne dela, probal se ponovno logirati odpre stran odpre filme risanke ampak, ko klikneš na ikono od filma ali pa puščico za downloadat pa nič ne dela!!

pritisnil kombinacijo CTRL+F5 in napiše

internal sevrver error…

Nč ne bote dol vlekl, če ne znate.

a ze spet ne dela al??

men tut ne dela

probal in dela.

 

sem pa moral brisati cache, šele potem je.

 

New Report

Close