Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partizanska imena

Partizanska imena

PO kok jo pa maš?

cena je pa odvisna od utrjenosti tvojih trebušnih smejalnih mišič. Več k jih maš, večja je cena, sej pomen, da več lahko preneseš, in več kot lahko preneseš, več ti jo moram prodat. Pa to je tko kot droga, k boš enkrat kupla pr men, ne boš mogla bit brez, in to pomen, da lahko v kratkem času pošten bankrotiraš:)))))))

Janita vpraš…..:)))))))))))))

Na nekaj sem se spomnil !

Konec koncev ….partizanska imena – se strinjamo !!
Vsaj za Moške !
Pošteno bi bilo , ker smo se že pred nekim mesecem poimenovali v Mušketirje ????
Ta druščina se je raztegnila iz treh v ……
Lord (Sašo)- Vranec
Lord (Jani )- Sablja
Lord (Pepi)- Kljuka
Lord (Hubert )- Laky

Ma evo, za to ni problem, dam zadnji tolar sam, da se režim!!
:))))))))))))

Jana, sam zate, ene pol kile, se bi je dobilo…. zastojn, klinc pa Gorenjska, da ne boste rekli, da smo škrti 🙂

Čau! Pa lep dan in veliiiiiiiiiiiik sonca in dobre volje!

Jani

Superca, pa le niste gorenjci tako, kot pravijo škrti.
Od sedaj dalje vsem povem, da ni res. 🙂

Lp, Jana

No, ja… za žrebca sem že jest rekel, da se sliš tako….. konjsko 🙂 mačkon….. tudi ni ne vem kakšen zveneč ime, se sliši, ku en zavaljen prase 🙂 Devito, no ja, ta b’še sedu 🙂 Ma ne…. Sašo, ti bod kar Sašo… je tako partizansko :)) pa spominja na partizane 🙂 pa na Smb se da fajn povezat, pa na partizanšno :)))))

Ajd, Sašo, fajn mej :))

Jani

Žrebec….prva asociacija k mi pade na pamet je…………….

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHHHHHaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

In to čist na koncu… ene dvakrat, potem pa…..

Sončka!

Jani

DeVito, k’ma urodje zvito………

Šur, Jani, ti bodi tudi kar Jani, ker se rima s partizani.

Jani – partizani :))))) To bo tanartabulš 🙂 klinc pa sonce, pa žrebeta, pa mačkoni :)))))

Ajd, lep dan!

Jani

A bi bila polh, polhek?

Ker te bom potem lahko zaščitil pred škodljivimi vpadi.
Namreč, polharjenje je (ali bo ravnokar) prepovedano, tako da, roke stran !

Sašo, ko že ravno o polhih, na srednjih evo tuki

http://med.over.net/phorum/read.php?f=27&i=16762&t=16762

pravkar poteka debata o polšji (???) masti :))

Preberi, zna biti zanimivo 🙂

Čau!

Jani

Bi podprl tvoj predlog za polhka…ti so sedaj se aktivni kot hudič samo pozimi pa spijo, kar za Kajo ne drzi… zna pa v sili dobro vgriznit, hehehe
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi, tu nekje po forumu, si me iskal. Ker sem te izgubila, ti odgovarjam tule. Nisem letala, po trgovinah, pa bi s takim veseljem, pa nič potratno,ne, ne, preudarno bi ja, ja ! (kupovala). 🙂
Ja, kaj čva najdet za Kajo, neko ime, ki ji bo res pasalo. Polhek ni, je tako polna energije, pa aktivna, da ne vem, če bo to dobro. Mislim, da tu rabiva izhod v sili, glas ljudstva ali kaj?

Lp, Jana

New Report

Close