Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner, ki ne vem če to je

Partner, ki ne vem če to je

Pred par meseci sem spoznala človeka, ki lahko rečem, da sva se kar dobro ujela. Ko se vidiva, ko se seveda lahko se imava prav luštno. Zaradi razdalje in službenih obveznosti pa to ni vedno mogoče. Razjeda me njegovo odnos in spoštovanje do mene. On ima svoje življenje, svoje hobije, da bi se slišala ali vsaj sporočilo enkrat na dan? Tega ni. Hotela sem že prekiniti pa me je vedno prekinil, da se imava tako luštno, ko sva skupaj. Nima pa časa čez dan. Saj ne rabiva polagati računov en drugemu. Ampak tak odnos? Brez komunikacije. A to rabim?

    To sta prijatelja in ne partnerja. Ali kaj?

Raje prekini cimprej, preden se zaljubis. Ce nisi med prioritetami to ne vodi nikamor.

nova
Uredništvo priporoča

Welcome. To so danes svobodni ljudje. Pac ko se njim je, ostalo pa ko te j…. Ampak toliko fer pa ne bodo, da bi ti povedali, da so bolj za neresno razmerje, da bi ti dali moznost, da spoznas koga sebi istega, torej koga drugega od njih- resnega. Egoisti na kubik.

Sem imela vezo na daljavo.

AMPAK – slišala sva se za dobro jutro, med vožnjo iz službe (prostoročno telefoniranje), proti večeru dolg pogovor in še za lahko noč. Pa vmes še kako sporočilo,če se je kdo se kaj spomnil.

Vsak dan tako, za vikende pa sva bila skupaj, običajno od petka popoldan do nedelje zvečer.

Kolikor je Slovenija mala, je bilo vseeno več kot dve uri vožnje med nama.

 

To ni partner, zgolj ff.. evo glih na monu berem, sodobni izraz za to je brencanje.. 🤷‍♀️

Odgovor na objavo uporabnika
Ena taka, 31.01.2023 ob 18:26

Sem imela vezo na daljavo.

AMPAK – slišala sva se za dobro jutro, med vožnjo iz službe (prostoročno telefoniranje), proti večeru dolg pogovor in še za lahko noč. Pa vmes še kako sporočilo,če se je kdo se kaj spomnil.

Vsak dan tako, za vikende pa sva bila skupaj, običajno od petka popoldan do nedelje zvečer.

Kolikor je Slovenija mala, je bilo vseeno več kot dve uri vožnje med nama.

 

Naj dodam še to – zdaj sva poročena, je mož v  naših krajih dobil službo.

Joj pobegni stran kakor hitro je le mogoče, tale te samo okrog obrača. Potrebuje malo crkljanja in pa reden.. khm.. ***

Bila sem že v tej vlogi in ja, ni prijetno, je pa toliko bolje ko enkrat dojameš. Bolje prej pobegnit, predno naredi še kakšnega otroka.

Svobodomiselni egoisti so to.

No bila sem tudi že v obratni vlogi ko mi je skupaj z njim v fizični prisotnosti še kar blo, a sem se jaz precej spretno umikala. Ni trajalo dlje kot 3 mesece vse skupaj. Ni bil čisti ignor, kaj dosti pa tudi ni bilo od mene. Zakaj? Ker nekako sem kolebala če je pravi ali ne. Seveda se je izkazalo da ni, z umikanje sem samo čakala da on mene pusti. Pa hvalabogu da se je tako izšlo, kmalu zatem sem spoznala novega s katerim sva si v dveh tednih izmenjala toliko sporočil kot s prejšnjim v 3 mesecih ne 🙂

 

Za nikogar, ki ga poznaš par mesecev in se z njim občasno vidiš, ne moreš reči, da je tvoj partner. Lepo te prosim.

Kar se tiče odnosa je bila pa nedavno podobna tema in je eden lepo napisal: če že zdaj raje počne vse drugo kot da je s tabo (ko naj bi bil najbolj zaljubljen in v žaru sveže veze), kaj šele bo?

Ne, ne rabiš tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Avarinkarida, 31.01.2023 ob 17:57

Pred par meseci sem spoznala človeka, ki lahko rečem, da sva se kar dobro ujela. Ko se vidiva, ko se seveda lahko se imava prav luštno. Zaradi razdalje in službenih obveznosti pa to ni vedno mogoče. Razjeda me njegovo odnos in spoštovanje do mene. On ima svoje življenje, svoje hobije, da bi se slišala ali vsaj sporočilo enkrat na dan? Tega ni. Hotela sem že prekiniti pa me je vedno prekinil, da se imava tako luštno, ko sva skupaj. Nima pa časa čez dan. Saj ne rabiva polagati računov en drugemu. Ampak tak odnos? Brez komunikacije. A to rabim?

a se lahko še midva zmeniva za takole vezo. jaz bi eno tako, ko imam polna jajca pridem in se spraznim in nasvidenje do drugega praznenja. pusti mail.lp

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ena taka, 31.01.2023 ob 18:27

Naj dodam še to – zdaj sva poročena, je mož v  naših krajih dobil službo.

Za Ena taka, ce ne citira.

Avtorica, saj vem, da je vsaka zgodba drugacna in zase…pa vseeno, ali lahko z nami delis se, po kolikem casu vajinega prijateljevanja na ta nacin je on zacel iskati sluzbo v tvojem mestu in jo potem tudi nasel? Hvala.

Ja, pa super je prebrati kaj taksega. Vse lepo naprej!

Saj imamo vsi službe, obveznosti, hobije in še vedno najdemo čas, da nekaj napišemo dragi/ dragemu, če ne drugače zjutraj ob kavi. Mislim, da mora tale osebek imeti drugo na svojem koncu in si mu odveč. Vsak normalen, vsaj malo odrasel, ti bo že sam od sebe napisal kaj čez dan, vsaj za dobro jutro in lahko noč.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni odrasel, 01.02.2023 ob 09:49

Saj imamo vsi službe, obveznosti, hobije in še vedno najdemo čas, da nekaj napišemo dragi/ dragemu, če ne drugače zjutraj ob kavi. Mislim, da mora tale osebek imeti drugo na svojem koncu in si mu odveč. Vsak normalen, vsaj malo odrasel, ti bo že sam od sebe napisal kaj čez dan, vsaj za dobro jutro in lahko noč.

NIma veze to z odraslostjo, zgolj s tem, da jo ima za sex in lustno se imet ko se njemu sprdne. Noce on njo za vezo, nima pa jajc ji rect resnice pa jo tkole kot jo jo nateguje.

najprej z njim razjasni, kaj sploh sta vidva. izgleda kot občasna ljubimca. kar je čisto ok, če to tebi paše, ampak očitno ti od veze hočeš več.

valjda da on hoče nadaljevati tak način, ker mu je fajn. vprašanje je, ali je tebi tudi tako fajn, ali se mu samo prilagajaš s stisnjenimi zobmi. pa drugo vprašanje je, s koliko drugimi ženskami se ima še tako fajn

Jaz ga popolnoma razumem – mene ti razni brezvezni sms-i in klici čez dan prav dušijo. Pravzaprav me to odbija in ko imam dovolj pop..dim in tipu povem, da je nadležen s klici čez dan (v smislu kako si, kaj delaš itd). Včasih se človek res nima časa ukvarjati z bedarijami med službo, ko letaš iz enega sestanka na drugega. To je zame posesivnost. Je dovolj časa za pogovarjanje o počutju in dejavnostih v živo. In ne – ni čuden, samo različna sta.

posesivnost? 1 sms na dan naj bi bil posesivnost? Avtorica, skenslaj ga kot je dolg in sirok cimprej. Jaz sem svojega ”partnerja” pustila par mesecev nazaj. Obnasal se je isto kot omenjas. Cel dan skupaj, naslednji dan pa, kot da ne obstajam…. Ce nisem sama stopila v kontakt se ni javil. Ce se cenis pojdi stran. Zivljenje je prekratko za ljudi, ki te ne cenijo in spostujejo.

Tako je, odrasli ljudje ti povejo, kaj lahko pričakuješ od njih in do česa jim je. Neodrasli se igrajo igrice in te pustijo tavati v temi.

Saj ti je rekel da vama je lušno ko sta skupaj. To je to. Ti si pa neko vezo namišljaš. On se ima samo lušno s tabo ko ima pač čas. Nima nobenega namena tebe na prvo mesto postavit in biti s tabo oz. se ukvarjati s tabo kadar ne bo lušno. Zakaj ne poslušate (in opazujete) kaj vam ljudje govorijo? Tip reče da se imata lušno ko sta skupaj (kadar ima čas), ti pa slišiš da si v vezi?

Odgovor na objavo uporabnika
saj ti jasno pokaže, 01.02.2023 ob 10:58

Saj ti je rekel da vama je lušno ko sta skupaj. To je to. Ti si pa neko vezo namišljaš. On se ima samo lušno s tabo ko ima pač čas. Nima nobenega namena tebe na prvo mesto postavit in biti s tabo oz. se ukvarjati s tabo kadar ne bo lušno. Zakaj ne poslušate (in opazujete) kaj vam ljudje govorijo? Tip reče da se imata lušno ko sta skupaj (kadar ima čas), ti pa slišiš da si v vezi?

To je tip človeka, ki le jemlje in ničesar ne da.  Saj se boš naveličala in šla naprej, bo pa ziher ljubosumen, ker njemu pač vse pripada in ne rabi nič narediti za to, da bi te obdržal.

Hotela si prekiniti, pa te je vedno prekinil?

Meni je to, lej, smešno.

Odgovor na objavo uporabnika
Jap, 01.02.2023 ob 12:17

To je tip človeka, ki le jemlje in ničesar ne da.  Saj se boš naveličala in šla naprej, bo pa ziher ljubosumen, ker njemu pač vse pripada in ne rabi nič narediti za to, da bi te obdržal.

Ne vem zakaj ne razumete, da on pač je kakršen je. Ni lagal. Se ne dela da je nekaj kar ni. Je kar je. Ima vso pravico do tega. Ona hoče da je nekaj drugega, ker ona bi imela partnerja, ne samo lušno se imela. Zakaj je v njemu problem? Ona išče goveji zrezek v ribarnici in se čudi da jih nimajo. Ljudje se niso dolžni obnašati tako kot si vi želite, zato ker bi vi pač tako želeli.

Pa ne more moski menjat delo in priti delati blizje tebi. To je vse cesar zenske nocete. Le mislite, da hocete. Zenska, poskrbi, da je tvoj.to pa naredis tako, da delas na sebi, ne pa da od njega nore stvari zahtevas. Biti vama mora neverjetno dobro ko sta skupaj. Biti morata povezana in custveno usklajena. To se odraza v sexu. Seks seveda ni vse in ni dovolj. Je pa najboljsi pokazatelj kako stojijo stvari in koliko si en drugega zelita. Ko pa si prepricana, da se imas dobro, delaj na tem, da se vec vidita. Pocasi pomisli tudi da das odpoved in menjas delelo, da si mu fizicno blizje. Ti zahtevas, da se moski zaste spremninja. Tipično. Ampak tvoja podzavest noče tega. Ker ko se bo spremenil zate, boš izgubila velik del privlačnosti za njega. Podobno je z respektom in kasneje tudi s custvi. Si zenska, in hoces mocnega moskega. V kolikor bo sprejel vlogo da se zate spreminja v papucarja, je zanj game over. Cisto nic ne bo imel od veze in od tebe in tudi od sebe…

Ženske, kako to, da ste tako naivne?! Ta tvoj moški je  moški, ki hoče od tebe samo občasni sex. Sproti  pa išče primerno žensko, vmes ima pa še nekaj ljubic, takšnih kot si ti.  Ki tiho prenašajo takšno  poniževanje kot ga doživljaš (če sem prav razumela, iščeš resnega partnerja). Takšni ljudje so k radljivci časa in čustev – znebi se ga po hitrem postopku. S takšnim odnosom kot ssi ga deležna od njega. Npr. nikoli več se mu ne oglasi.

Imela istega kretena. Celo leto me je vlekel za nos, no koncu pa rekel, da si ne želi resne veze. Je trajalo lep čas da sem se sestavila nazaj. Sedaj imam končno partnerja, ki si me zasluzi.

New Report

Close