Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner me razkazuje

Partner me razkazuje

Za vikend je imelo podjetje, kjer je zaposlen partner piknik. Res je bilo veselo. Dva njegova sodelavca sta se mi neprestano smeškala, si me ogledovala, se nekaj pomenkovala in spet pogledovala proti meni. Ko je šel partner igrat odbojko se mi je eden od omenjenih sodelavcev približal. Bil je že kar precej vinjen. Mi je rekel, da je zbiral korajžo, da me ogovori. Mi je povedal, da od kar jim je v službi moj partner moje napol razgaljene, estetsko erotična fotografije razkazoval, ne more nehati misliti name in da zdaj, ko je nekaj popil, da je upal pristopiti. Nisem mogla verjeti kaj mi tip razlaga.

Vem, da je partner nor name, da sem mu res všeč, da se rad pohvali z mano in mojim atraktivnim videzom ( nekaj mi je podarila mati narava, vse ostalo je trdo delo leta in leta, dober okus za oblačenje in dohodek, da si to lahko privoščim). Večkrat sem mu že povedal, da naj ne počne tega, ker me spravlja v zadrego, da nisem kos poceni mesa, pa očitno tega ne naredi. Z razkazovanjem mojih fotografij pa je sodu izbil dno. Razmišljam, da bi ga zapustila.

 

Daj bodi pametna in ga prevaraj z tem sodelavcem in tudi povej sodelovcu, da če te je tvoj partner tako izdal potem tudi ti nimaš problema izdati njega. Pred partnerjem avanture ne skrivaj in mu reči, da če te je njegov sodelavec že enkrat videl golo po njegovi zaslugi potem nisi imela problema, da te je videl še drugič. Če partner tega ne bo prenesel in bo hotel prekiniti s tabo se mu samo nasmehni in mu reči “adijo”.

Vidva sta dva fanta ali fant in punca?

nova
Uredništvo priporoča

kokoši – na nivoju kokoši, kot vedno.

Ali pa morebiti na nivoju opice. Saj zato pa je peder.

Ok, a ne gre pri tipih po navadi tako, da  rajši vidijo, če njegove bejbe noben ne pogleda, fouš so mu pa vsi? tale tvoj je en posebnež, ki bi mu jaz že pokazala svoje, verjetno na neko enako foro.

Odgovor na objavo uporabnika
Andrassy, 13.07.2021 ob 18:28

kokoši – na nivoju kokoši, kot vedno.

Ali pa morebiti na nivoju opice. Saj zato pa je peder.

Čist brezveze, da komentiraš! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Kaj boš rekla, da ti ne paše pozornost tujih moških? Moraš biti že ena prava koketa, da se imaš erotične fotografije sploh, potem, da jih imaš v telefonu, pa še da jih okoli pošiljaš, četudi samo partnerju. Jao punce, pamet v roke.

se pravi da te ima za okras.

To me je zdaj spomnilo na enega nekoč, ki mi je razlagal, kako je od nekdaj fantaziral, da gleda, kako njegovo partnerko en drug obdeluje. Hehe, sem samo bežala stran…

Razkaži še ti njega, samo ne prijateljicam, pač pa njegovim prijateljem. Sigurno ni mr. popolnosti. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Milo za drago, 13.07.2021 ob 23:58

Razkaži še ti njega, samo ne prijateljicam, pač pa njegovim prijateljem. Sigurno ni mr. popolnosti. 😉

Edino pošteno.

Pederske navade, pac.

To pa je samozavest hahaha

Kaj zdaj si moški ali ženska?

Nisi poceni kos mesa, si drag kos mesa. Sicer pa za moške je ravno ta status prvi razlog zakaj imet punco/ženo. Lepše ko zgleda, večji car si.

Prebeeri si kaj na temo cuckold mislim da ima takšen fetiš. Vprašah ga če bi rad te gledal kak te drugi poriva.

ja, partner je ocitno cuckold in ti si zanj hotwife in ga vzburja misel da bi te gledal med seksom z drugim. vsak ima svoje fetiše pač, meje so pa samo v glavi

aja še dodatek k zgornjem komentarju. ne glede na to kaj ga vzburja se mi zdi neprimerno da kaze slike sodelavcem. drugace pa ga kar direkt vprasaj ce je cuckold

Moj (hvalabogu) bivši fant je dobil idejo na eni fantovščini, naj mu pošljem seksi fotko v krpicah iz sex shopa, da bodo tudi drugi videli. Sva bila skupaj nekaj let in je vedel, da nisem za javno razkazovanje Adijo takemu. Moj mož (hvalabogu) nima takih idej. Rad vidi, če kdo pogleda za mano, ampak nikoli ne forsira, kaj naj oblečem. Nikoli pa se ne razkazujem, ker tega ne maram – to je samo zanj. In sva super zadovoljna.

Odgovor na objavo uporabnika
Kot kos mesa, 13.07.2021 ob 00:00

Za vikend je imelo podjetje, kjer je zaposlen partner piknik. Res je bilo veselo. Dva njegova sodelavca sta se mi neprestano smeškala, si me ogledovala, se nekaj pomenkovala in spet pogledovala proti meni. Ko je šel partner igrat odbojko se mi je eden od omenjenih sodelavcev približal. Bil je že kar precej vinjen. Mi je rekel, da je zbiral korajžo, da me ogovori. Mi je povedal, da od kar jim je v službi moj partner moje napol razgaljene, estetsko erotična fotografije razkazoval, ne more nehati misliti name in da zdaj, ko je nekaj popil, da je upal pristopiti. Nisem mogla verjeti kaj mi tip razlaga.

Vem, da je partner nor name, da sem mu res všeč, da se rad pohvali z mano in mojim atraktivnim videzom ( nekaj mi je podarila mati narava, vse ostalo je trdo delo leta in leta, dober okus za oblačenje in dohodek, da si to lahko privoščim). Večkrat sem mu že povedal, da naj ne počne tega, ker me spravlja v zadrego, da nisem kos poceni mesa, pa očitno tega ne naredi. Z razkazovanjem mojih fotografij pa je sodu izbil dno. Razmišljam, da bi ga zapustila.

 

Sama si kriva. Pa imej kot kos mesa drage majčke, drugi te pa gledajo ko ku….ino. Normalne ženske imajo svoj nivo in ponos, ti pa se še hvališ kako si kupuješ drage cunje. Ubogo prazno revše.

Saj si kos človeškega mesa.

Si samovšečna zagledan, sama vase. Če bi bila res huda najn ne bi šla tega pisat na forum.

Tebi to zelo paše, saj si ego dviguješ 🤭.

Poznam podoben primer samo zagledane punce vaše. 😁😁😁😁

Objava čaka odobritev

Nisem avtor teme, avtor teme je vodja teme.

A sta se že ločila?  Če ja, potem se mi lahko kaj oglasiš.    🙂

Objava čaka odobritev

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close