Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partner troši in uživa v svojem denarju

partner troši in uživa v svojem denarju


A za vzdrževanje šoloobveznih otrok mu po tvoje tudi ni treba prispevat? … pa za nabavo kurjave, za dopust?… Ob tem, da se mu po dogovoru ni treba ukvarjati z domačimi opravili, ki so, preračunano v denar, vredna 3x več kot on mesečno prispeva za položnice!
Če ona najde boljšo službo, bi se ji najbrž spremenil delovni čas. Ne pozabi, da imata otroke, ki rabijo prisotnost staršev vsaj en del dneva, ne samo zvečer.

[/quote]

In tebi se to zdi dobra resitev? Dober zakon? Srecna zakonca? Zvecer komaj cakas, da te objame? Ljubita se iz dna srca?

Meni to izgleda kot zelo slab bratski odnos.[/quote

Glej, rožice smo že zdavnaj nehali sadit in tudi med se je polizal.

Kaj je dober zakon, je vse relativno. A ti poznaš dober ali celo idealen zakon?

In ne, ne objemava se vsak večer, ampak včasih pa se celo objameva.

Pohvale za spis, v četrtem razredu bi dobila pozitiven vpis,

In tebi se to zdi dobra resitev? Dober zakon? Srecna zakonca? Zvecer komaj cakas, da te objame? Ljubita se iz dna srca?

Meni to izgleda kot zelo slab bratski odnos.[/quote]

Ne bodi no tako pridigarska. Dobro zate, če živiš v idealnem svetu, večina pa pač ne in se trudi po svojih najboljših močeh.

Še ena šala:

Mujo sreča Sizifa: O Sizife, đe si, bolane? Šta ima?
Sizif: Pa evo, gura se.

Včeraj sva se na njegovo pobudo pogovorila. Najprej sem rekla, da se ne bom več pogovarjala o tem, ker me itak ne posluša in ne upošteva, da bom zaključila z njim in bo mu potem verjetno še več ostalo, ko me bo izplačal in plačeval za otroka preživnino. No potem sem popustila in na njegovo vprašanje kako bi jaz urejala finance, če bi bilo obratno, da bi on zaslužil manj in jaz več. Sem mu povedala, da tako kot je takrat bilo, ko je bil brez službe in sem jaz vso plačo dala v skupno malho brez da bi razmišljala kdo je dal v malho. Sedaj pa bi imela tako, da dava oba obe plači v skupno malho in iz nje pokrivama vse stroške. On bi si vzel vstran 200 Eurov na mesec za svoje užitke, jaz pa 100 Eurov, kar bi ostalo, pa potem za nov avto ali kaj večjega za kar bi se dogovorila ampak, da tako ali tako ne bo funkcioniralo, ker se ne bo držal dogovora.
Rekel je, da se strinja in da imam pooblastilo, ko dobi plačo, naj vse dvignem in mu pustim 200 Eurov na računu. Na koncu se mi je opravičil in rekel, da sploh ne ve kaj je razmišljal in da se je res obnašal
kot da samo on obstaja.

New Report

Close