Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerjeva ignoranca

Partnerjeva ignoranca

Partner je šel za 3 dni na službeno potovanje. Prejšnji teden sva se precej grdo sporekla, naslednje dni se je muhal. Tega njegovega kuhanja mule sem že vajena. Imava tudi majhnega otroka. Danes naju niti enkrat ni poklical ali vsaj napisal, kako je mali. Razumem, da se noče pogovarjat z menoj, ampak da mu niti toliko ni, da bi poklical in mu zaželel lahko noč, se mi pa zdi zaman. In ne, ne vara me, v to sem 1000%, preden kdo napiše, da je pri ljubici 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stayorgo, 21.06.2021 ob 21:37

Partner je šel za 3 dni na službeno potovanje. Prejšnji teden sva se precej grdo sporekla, naslednje dni se je muhal. Tega njegovega kuhanja mule sem že vajena. Imava tudi majhnega otroka. Danes naju niti enkrat ni poklical ali vsaj napisal, kako je mali. Razumem, da se noče pogovarjat z menoj, ampak da mu niti toliko ni, da bi poklical in mu zaželel lahko noč, se mi pa zdi zaman. In ne, ne vara me, v to sem 1000%, preden kdo napiše, da je pri ljubici 😉

 

Vara, vara .

Ti prav veš kje on skače. Zgleda je druga v igri. Sori tko to danes laufa.

nova
Uredništvo priporoča

Se enkrat, ne vara. 1000%. Ni čisto službeno potovanje, napisala sem tako, ker nočem da naju kdo prepozna. V glavnem, odsoten je zaradi dela. In sprašujem nekaj druga, ne ali me vara.

Res te ne varam Tanja, samo telefon se mi je izpraznil zato se ne javim. Evo, bom kar tukaj izkoristil priložnost, kako je mali? Sodelavka, s katero si delim sobo pravi, da je fulll luškan, čisto na atija..

Jaz verjamem, da te ne vara, ampak hoče samo mir. Vsi bostevpreživeli 3 dni brez telefona, pusti ga, da si zlufta glavo, ti pa vmes razmišljaj kje si ga pilomila. On verjetno tudi razmišlja in je dobro, da se par dni ne slišite..

Ti kar sanjaj,da te ne vara! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pokliči ga ti prva. Sta se pač sporekla, zadaj pa mora eden od vaju naredit prvi korak. Zakaj ne ti?

moj je bil/je isti. Imam stalno občutek,da se ignorantsko obnaša. Grem recimo k staršem z otrokoma za par dni, sam nikoli ne bi poklical, če ne bi jaz..Pa nisva skregana, njemu je to čisto normalno.

Ne vem, a jevečina moških takih, njemu je treba vse posebej rečt.

Kaj se ma za mulat? Koliko je pa star. In ve to kar mirno. To je otrocje do konca in tega ne bi smele tolerirat.

Nekaj morata rešit s tem nekomuniciranjem – kuhanjem mule. Odrasel človek bi moral to znati preseči oziroma pol ure je zgornja meja muljenja!

Obnašata se kot otroka. On je naredil to, ona je naredila to….gremo se mulat vsak v svoj kot. Otročje. Naučita se pogovarjat in reševat probleme. Kaj točno reši to muljenje v kotu? In to par dni? Pa kakšen zakon je to. A ko ga šef razkuri se tudi muli? Ali pa stranka? Spravita se rešit vajine probleme s komunikacijo če želita obdržat ta zakon. Ker ne izgleda obetajoče. To da ne pokliče otroka za lahko noč je še najmanjši problem ki ga imata.

Moski so drugacni kot zenske. Najbrz mu ni nekaj vsec, mogoce vajini kregi. Morala bosta najti nacin do komunikacije brez prickanja. Svetujem vama, da se lepo pogovorita kaj vaju moti in pa razumem, da imata oba obveznosti vendar sta prvo vidva in otrok, ce otrok nima mama-oce odnosa potem bo tudi tako pri otroku.

Pogovorita se in imejta se rada.

 

RESNO, KJE NAJDETE TAKŠNE DEBILNE DESCE? Kaj to vas prav privlačijo največji k….? Jaz ne bi zdržala pol dneva s takim otročjim dedcem.

 

Po hudem prepiru te ima manj rad in mu ustreza odsotnost komunikacije in mir.  Nekateri uživajo v prepirih, druge pa zelo prizadenejo. Tvoj partner je slednji.

No, in ko pride nazaj, boš pa ti kuhala jezo in bo spet kraval. 🙄

Jeza je že dobrodošla, dokler ni destruktivna. Kuhanje mule za dlje časa, pa oseba sporoča, ali je toliko prizadet ali pa gre zgolj za t.i. kazen. Ti njega verbalno, on tebe j* s tišino.

Glede varanja pa, priložnost dela tatu. So primeri, ko sta žena ali mož hodila vzorno točno domov, pa so ostalo potelovadili v roku šihta. Pa so bili vsi miljon procenti, da to pa pri nas tega ni. Sicer pa ne misli preveč na to. Je pa zanimivo, da si sploh izpostavila. In dala sploh moznost, da tudi v to smer steče debata.

New Report

Close