Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerju všeč drug izgled kot ga imam jaz

Partnerju všeč drug izgled kot ga imam jaz

Postaviti tako vprašanje je skrajno bedasto kot je postaviti vprašanje otroku katerega imaš rajši očita al mami? In če potem ne odgovori tako kot mi oričakujemo je pa ogenj v strehi. Na butasta vprašanja butast odgovor.
Ob sebi imamo ponavadi človeka, ki nam odgovarja v večih stvareh ne samo v izgledu. Tiste male razlike ker itak nihče nu popoln nas pa samo dopolnjujejo.
Ok meni so všeč športni tipi, rjavi gosti lasje, temne polti višina 190 cm…..
Imam pa partnerja že 25 let, ki je približek vsemu temu ampak njegovo srce pa presežek vsemu temu.

Saj sem ji napisala, pa sploh ni reagirala. Včasih je direktnost najboljša rešitev. Saj veš – kud puklo da puklo. 😉

Povej mu naj si najde takšno mu bo všeč,no mogoče vidi v tebi neko drugo osebo ki bi ga spominjala

Saj sem ji napisala, pa sploh ni reagirala. Včasih je direktnost najboljša rešitev. Saj veš – kud puklo da puklo. 😉
[/quote]
Tocno. Opažam pa da se ljudje bojijo direkt vprašati sploh partnerje. Ne vem sicer zakaj. Saj v tem ji bistvo partnerstva. Odkritost in takoj razčistiti stvari.

Saj sem ji napisala, pa sploh ni reagirala. Včasih je direktnost najboljša rešitev. Saj veš – kud puklo da puklo. 😉
[/quote]
Tocno. Opažam pa da se ljudje bojijo direkt vprašati sploh partnerje. Ne vem sicer zakaj. Saj v tem ji bistvo partnerstva. Odkritost in takoj razčistiti stvari.
[/quote]

Pa veš, zakaj se bojijo direktno vprašat? Ker niso prepričani, da jih partnerji oz. partnerice v resnici ljubijo. Če bi meni partner rekel, da pa je njegova BIVŠA imela tako lepe lase in oči, jaz pa jih nimam, bi bil hitro on moj bivši. Ne pa, da bi se sekirala, zakaj nimam modrih oči ali blond las.

Jaz temu pravim, da je višja sila vedela bolj, kaj tebi ustreza, kot ti sama. :))) Na koncu vseeno iščemo kompletno osebnost in ne zgolj videz. Ampak avtorico vseeno razumem. On, namesto da bi jo potolažil, in rekel, da pa je ne zamenja za nobeno drugo na svetu, še dodatno poudarja, da ni v skladu z njegovimi “vizualnimi” pričakovanji.
[/quote]

🙂 Ah kje. Nič ni višja sila vedela bolje od mene. Še vedno mi je bolj všeč takšen tip moškega na pogled. So tudi nordijski tipi lepi, seveda. Ampak zunanjost ni vse. Daleč od tega. Zato pač nisem nikoli gledala samo moških določenega tipa. Mora biti zraven še “das gewisse Etwas”!


Tocno. Opažam pa da se ljudje bojijo direkt vprašati sploh partnerje. Ne vem sicer zakaj. Saj v tem ji bistvo partnerstva. Odkritost in takoj razčistiti stvari.
[/quote]

Pa veš, zakaj se bojijo direktno vprašat? Ker niso prepričani, da jih partnerji oz. partnerice v resnici ljubijo. Če bi meni partner rekel, da pa je njegova BIVŠA imela tako lepe lase in oči, jaz pa jih nimam, bi bil hitro on moj bivši. Ne pa, da bi se sekirala, zakaj nimam modrih oči ali blond las.
[/quote]
Kot pravis nesamozavest..
Ja enako. Jaz bi se cel halo zagnala preden bi letel skozi okno. Kričala bi da bi se me do Indije slišal,ne pa tiho bit in živet v dvomu. Tok se pa imam rada. Kaj pa je on boljši od mene, da bi take trobezljav.?

Avtorica, ne sekiraj se. Meni so bili všeč svetli, modrooki, dobila sem temnega, rjavookega. Mojemu so bile všeč blondinke, je dobil rjavolasko. Imava se rada že 20 let, tako da ni pravil. Meni svetli niso več všeč, on pa se tudi pali na rjavolaske:). Vse, kar je pomembno, je vajin odnos, podoben pogled na svet, videz hitro zbledi.

Če misliš ostat z njim, ga po moškem egu sigurno ne tepi. Kaj boš imela od tega? Se boš boljše počutila, če se bo on slabše. Ker če boš gledala drugače, njemu so vizualno všeč ženske drugačnega tipa, izbral pa je tebe? Torej, si v njegovih očeh vseeno nekaj več kot plave oči in blond lasje, ali ne? Je pa drugače cepec, ja:-) Moški vsi radi pogledajo za miškami in dobrimi babami, tudi posanjajo katero in si pomagajo z njo, ko tebe boli glava:-), ampak pametni to naredijo taktno, cepci pa špilajo na zaupanje, ki so si ga uspeli ustvariti v domačem okolju.

Eh ti ideali v naših glavah, kaj… ;).
Ti raje preveri njegovo obnašanje do tebe, njegova dejanja. Če meče oči za takimi, kot je opisal, do tebe je pa ravnodušen, te hoče spreminjat(kot je ena gor opisala svoj primer) – bi se resno vprašala, kaj sploh dela z mano, če nisem to, kar si želi. In šla. Bit nekomu nadomestek do nečesa boljšega, je eno navadno sranje.

Sama imam zelo lep obraz, ampak imam rjave lase, zelene oci in majhna sem. Zato recimo mislim, da me nekdo ki ima rad visoke zenske, ne opazi tako kot nekdo ki ima rad majhne punce. Moj moz je visok, pa so mu bile vedno vsec, majhen in temne punce. Tukaj jaz ustrezam njegovim idealom in lahko recem, da sem se vsa leta zanj vedno pocutila, kot najbolj seksi zenska na svetu. Zato bi me iskreno, malo motilo ce bi imel ideal drugacen. Je oa res da se tudi karakterno zelo ujameva, verjamem da ce se ne bi, niti moj o0izgled ne bi pomagal. Meni pa recimo, nikoli niso bili vsec lepotci. Ceprav so me zelo osvajali.Moj sedanji moz je enako star kot jaz, pa izgleda zelo starejsi. Ne vem zakaj, ampak me to zelo privlaci…Hocem povedati, da ni pravil. Vazno da se imas rad in si zaupas.

a zato večina žensk med seksom miži … ker jo nažiga nekdo, vse drugo kot njen ideal … pa ona zbujena sanja ideal med ka.usom ☺

Na živce mi gre, kadar si ljudje rečejo partnerji, ko gre samo za fant pa punca. Tole ni tvoj partner, to je samo tvoj fant in verjetno nista prav dolgo skupaj. Ne živita skupaj, samo hodita, je tako? Če bi bila skupaj že pet let ali tri leta, potem te verjetno taka opazka ne bi sekirala. Če pa sta skupaj 14 dni, ja potem pa ja, jaz ga ne bi resno jemala. Ker on tebe ne.

Bil je preveč iskren. Če bi bil bolj “diplomatski”, tega ne bi rekel.
Tudi meni so všeč temni moški s temnimi lasmi, atletski, vendar mu tega ne bi povedala, če bi me vprašal. Pa zato svojega, ki je suh, plešast, svetlo rjav siv ne bom kar tako zapustila. Tudi njemu so všeč blond, visoke, z boki, kaj jaz vem kaj še (zvedela od bivše), jaz pa sem nižja, temna, drobna. Pa če me zaradi tega za pusti, pa naj me. Ampak jaz sem to kar sem in rada se imam takšna kot sem!
Verjami, prava ljubezen je več kot izgled. Če pa ljubezen temelji predvsem na izgledu, pa je boljše, da gre!

New Report

Close