Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerju zaračunat najemnino?

Partnerju zaračunat najemnino?

kaj je ti egotrip, kar pisi se take, saj s tem samo potrjujes, da sem te prav ocenila… samo da ti samovsecno zmotno mislis, da je s tabo vse ok… zame te naj pa nic ne skrbi…. sama skupaj z ljubljenimi osebami skrbim, da se imam fobro, kar zate ocitno ne velja ane…ker vsi pobegnejo od tebe…morebiti se pa nad samo zamislis zakaj so ljudje samo zatadi dnarja s teboj…morebiti cesa drugega nimas za dati jim?

kaj je ti egotrip, kar pisi se take, saj s tem samo potrjujes, da sem te prav ocenila… samo da ti samovsecno zmotno mislis, da je s tabo vse ok… zame te naj pa nic ne skrbi…. sama skupaj z ljubljenimi osebami skrbim, da se imam fobro, kar zate ocitno ne velja ane…ker vsi pobegnejo od tebe…morebiti se pa nad samo zamislis zakaj so ljudje samo zatadi dnarja s teboj…morebiti cesa drugega nimas za dati jim?[/quote]

POglej ven, toplo vreme, jesenske barve, kar vabi na potep v naravo. Priporočam, bo tvoja zloba izpuhtela in ti ne bo treba več zdraviti frustracij s sikanjem tu gor :). Želim ti vse dobro.

kaj je ti egotrip, kar pisi se take, saj s tem samo potrjujes, da sem te prav ocenila… samo da ti samovsecno zmotno mislis, da je s tabo vse ok… zame te naj pa nic ne skrbi…. sama skupaj z ljubljenimi osebami skrbim, da se imam fobro, kar zate ocitno ne velja ane…ker vsi pobegnejo od tebe…morebiti se pa nad samo zamislis zakaj so ljudje samo zatadi dnarja s teboj…morebiti cesa drugega nimas za dati jim?[/quote]

POglej ven, toplo vreme, jesenske barve, kar vabi na potep v naravo. Priporočam, bo tvoja zloba izpuhtela in ti ne bo treba več zdraviti frustracij s sikanjem tu gor :). Želim ti vse dobro.[/quote]
Poglej ti malo naokoli so prijazni ljudje, ki so sppsobni iskreno imeti radi, daj malo se podruzi z njimi bos se mogoce nalezla iskrene lju ezni in prijaznosti namesto te neke hlinjene z namenom zbadanja, ki jo trosis tu. Pa lep dan… zame pa ne skrbi in me ne citiraj in pusti pri.miru ane… pojdi ti ven in uzivaj in ne zbadaj mene na forumu. Sam svoj nasvet upoštevaj

“A se malo duvaš ane”, po tvojem pisanju ne bi rekla, da ti gre dobro, nasprotno, tako zagrenjene osebe kot si ti (glede na tvoj zapis), na MON-u že dolgo nisem zasledila.

Res si se prav odločila. Tipson je s tem pokazal svoj podcenjujoč odnos do tebe. Za norca te je imel, preračunljivec.
Saj mu je prav, da nima nikamor drugam, kot k mamici. Ali v najem.

Katera bi sploh hotela takšnega luzerja ?

!!!!

Jaz pa ne mislim tako. ”a se malo duvaš” je spregledala avtorico. Točno tako je kot je napisala. Zadela je bistvo. Bolj ko berem avtorico posta bolj se mi zdi, da je svojega denarja vredna.

ojej — 40++ samski se pa skrivajo doma pri mamicah .. nič ne boš našla ☺
lahko sva pri meni – ti pa tvoje oddajaš in s tem poplačaš del kredita ☺
vedno pa se lahko odseliš ☺

Izseli ga, dokler imaš čas.

Jaz pa ne mislim tako. ”a se malo duvaš” je spregledala avtorico. Točno tako je kot je napisala. Zadela je bistvo. Bolj ko berem avtorico posta bolj se mi zdi, da je svojega denarja vredna.[/quote]

Ti pa še bolj, ker te nekaj tako moti pri njej, da se kar oglašaš in oglašaš.. se mi zdi, nekaj ne štima pri tebi.

POglej ven, toplo vreme, jesenske barve, kar vabi na potep v naravo. Priporočam, bo tvoja zloba izpuhtela in ti ne bo treba več zdraviti frustracij s sikanjem tu gor :). Želim ti vse dobro.[/quote]
Poglej ti malo naokoli so prijazni ljudje, ki so sppsobni iskreno imeti radi, daj malo se podruzi z njimi bos se mogoce nalezla iskrene lju ezni in prijaznosti namesto te neke hlinjene z namenom zbadanja, ki jo trosis tu. Pa lep dan… zame pa ne skrbi in me ne citiraj in pusti pri.miru ane… pojdi ti ven in uzivaj in ne zbadaj mene na forumu. Sam svoj nasvet upoštevaj[/quote]

A še vedno visiš v moji temi :)?
Mora biti pa moja tema resnično privlačna, da že celo večnost težiš in težiš v njej :).

Tudi, ko je bil poročen, je po več mesecev bil pri mami. Za vsako, ko sta se skregala. Samo ona ga je vedno nazaj vzela. Jaz ga pa ne bom :).

ojej — 40++ samski se pa skrivajo doma pri mamicah .. nič ne boš našla ☺
lahko sva pri meni – ti pa tvoje oddajaš in s tem poplačaš del kredita ☺
vedno pa se lahko odseliš ☺[/quote]

He,he, ti si ta prav dec :). Jaz bom zdaj bolj za tako vezo, da živi vsak na svojem pa ni težav.

ojej — 40++ samski se pa skrivajo doma pri mamicah .. nič ne boš našla ☺
lahko sva pri meni – ti pa tvoje oddajaš in s tem poplačaš del kredita ☺
vedno pa se lahko odseliš ☺[/quote]

He,he, ti si ta prav dec :). Jaz bom zdaj bolj za tako vezo, da živi vsak na svojem pa ni težav.[/quote]
zmenjen ☺
če ti slučajno pralc crkne pa lahko pri meni opereš .. samo, da se mi ne navadiš – ti pridem takoj pralca popraviti

Moje mnenje je, da ti je on dokoncno resil problem v trenutku, ko je sel na (drazji) dopust brez tebe. V tistem trenutku ti je tocno pokazal kak je in da ni sposoben, niti nima volje na kompromise al na to, da ti bi kaj olajsal al pomagal.

Jaz bi se te stvari vsekakor zmenila pred selitvijo in bi, iskreno, pricakovala, da mi parner pomaga. Isto bi jaz naredila ce bi se preselila h komu. Niti pomislila ne bi, da bi pri komu zivela zastonj in ga s tem celo spravljala v financne tezave s tem.
Delitev stroskov na pol je premalo. S tem on pokrije samo tisto, kar porabi in ne to, da uporablja stanovanje “najemnina”.

Kar se tice stanovanja – ce ga odplaca ona s svojim denarjem, je njeno. Pika. Ona je placala en del kupnine, za drugo sama odplacuje kredit. Ne vem po kaki logiki bi lahko on avtomatsko dobil (del) stanovanja samo zato, ker sta par ceprav ne vlaga nic??
Noben, ne po 1 ne po 5 letih zunajzakonske zveze niti po 100 letih zakonske zveze nima pravice dobit al delit stanovanje, ce vanj ni vlozil nic.
Ce ima par skupno premozenje in se stanovanje placuje iz tega denarja (torej prispevata oba), je pa druga pesem – v primeru prenehanje zveze lahko v takem primeru partner zahteva nazaj, kar je sam vlozil noter – ce je placal 1000€ kredita za stanovanje, ki ni njegovo, dobi 1000€ ven, ce je vlozil 10000€, dobi 10000€ vn, ce je kupil 2 stola, dobi nazaj 2 stola. Do pridobitve lastnine nad stanovanjem pride samo v primeru, ce ga drug partner ne more izplacat (mu vrnit ta denar) in z vpisom v zemljisko knjigo. Ampak v tem primeru to sploh ni relevantno. 😉

skupno premoznje je sam tisto premoženje, ki ga zakonca pridobita z delom v času trajanja zakonske zveze oz.po dolocenem casu (nikjer ni doloceno koliko casa more trajat, presoja se od primera do primera) zunajzakonske zveze.

dobre volje napisal:

Ja, samo zdaj ločenci odpadejo :). Samo zares samski pridejo upoštev.

Evo, se javljam. Samski, brez otrok, ravno prav star zate,. Aja, hiša stoji brez kreditov.

Če je stanovanje pisano nate, pač plačuj kredit. Če boš brez partnerja, bo vsaj stanovanje tvoje, a ne?

Lahko pa bi ti na mesec prispeval nekaj več za gospodinjstvo…..

kredita pa ne omenjaj.

lp,D

Če je stanovanje pisano nate, pač plačuj kredit. Če boš brez partnerja, bo vsaj stanovanje tvoje, a ne?

Lahko pa bi ti na mesec prispeval nekaj več za gospodinjstvo…..

kredita pa ne omenjaj.

lp,D[/quote]
ne se sekirat več, človek je že odseljen nazaj pri starših, ženska je sama in je srečna. In to je glavno, samo da je srečna,da se ga je znebila, niti večji stroški je ne motijo več.

Kako ste eni zabiti. Vsakič znova dokazujete, zakaj ste v partnerstvih oz. zakaj v njih vztrajate. Zgolj in samo zato, ker tako ceneje pridete skozi življenje ali pa se sami sploh niste sposobni preživljat.

Kako ste eni zabiti. Vsakič znova dokazujete, zakaj ste v partnerstvih oz. zakaj v njih vztrajate. Zgolj in samo zato, ker tako ceneje pridete skozi življenje ali pa se sami sploh niste sposobni preživljat.[/quote]
ne sodi drugih po sebi 🙂

Ja, pa res :p

50 plus in nazaj k staršem??!??……še dobr, da si ga načevlala, jaz bi jo ucvrla, da me noge ne bi dohajale.


In zakaj on ne nakupuje?

New Report

Close