Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerka se mi je smejala

Partnerka se mi je smejala

Pri sosedi sem naročil posebno pecivo, ker dobimo danes obiske. Tega peciva sam znam speči. Ko sem včeraj prevzel, sem videl da je preliv narejen na hitro in sem želel popraviti. Sam bi rad, da pač izgleda lepo. Seveda je šlo vse narobe. Ko je žena videla se mi je smejala. Pa me ni vprašala za pomoč, ampak rekla da tam je v predalu, ko sem nekaj iskal. Tako sem pač sam očistil kuhinjo.

Razočaran sem nad njo. Po tem sem šel v sobo in jokal. Prišla je do mene in vprašala če je vse v redu, pa sem se ji zlagal da spim.

Tako to boli.

Tako je ko zeni lezes v rit. Bolj se sklanjas, bolj se ti rit vidi. 🙁

E, moj Mićko, plaćipićko…

Predlagam, da ženo zamenjaš za moža, pravi dedec bi ti sigurno pomagal!

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Mičo40, 30.05.2021 ob 10:47

Pri sosedi sem naročil posebno pecivo, ker dobimo danes obiske. Tega peciva sam znam speči. Ko sem včeraj prevzel, sem videl da je preliv narejen na hitro in sem želel popraviti. Sam bi rad, da pač izgleda lepo. Seveda je šlo vse narobe. Ko je žena videla se mi je smejala. Pa me ni vprašala za pomoč, ampak rekla da tam je v predalu, ko sem nekaj iskal. Tako sem pač sam očistil kuhinjo.

Razočaran sem nad njo. Po tem sem šel v sobo in jokal. Prišla je do mene in vprašala če je vse v redu, pa sem se ji zlagal da spim.

Tako to boli.

Nekako tako kot v odnosu mama, sin. Se ti je podobno zgodilo v tvoji osnovni družini? Tukaj je prevelik delež otroka in premajhen moža, to nekako predelaj, sicer ti bo šel zakon v franže.

alo? kakšen dedec pa si? nisi dedec , ne.

in tudi ne te zmerjala z izrazi kakšen dedec pa si – ker  tako ženske kot moški smo ljudje in čustvujemo in ja, čeprav mala stvar navzven, lahko nekoga prizadene…

sama tukaj ne vidim problema v čokoladi in pecivu – ampak v samem ne-dejanju pomoči in posmehu v tem,da si se nekaj trudil, in ko ti ni slo vse po planu, se je raje smejala, kot bi ti pomagala –

to meni ni prav, tako to ni prav v zakonu… tak odnos se lahko ponovi tudi pri drugih stvareh, še hujših… spoštljiva in ljubeča partnerka bi pomagala… v zdravem in pravem odnosu bi morala pomagati

te razumem da te je zato prizadelo. Bi ti pa še svetovala,da ji danes samo poveš – da jasno izraziš svoja čustva, da si bil razočaran, ker ti ni priskočila na pomoč in se ti je namesto tega raje smejala in da te je to prizadelo. povej iskreno kot čutiš.  In da želiš in pričakuješ, da bi si oba v takih in podobnih trenutkih vedno stala ob strani in si pomagala, ko drugi potrebuje pomoč.

 

Odgovor na objavo uporabnika
E, moj Mićko, 30.05.2021 ob 11:18

E, moj Mićko, plaćipićko…

Predlagam, da ženo zamenjaš za moža, pravi dedec bi ti sigurno pomagal!

hhh 🙂 good one.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
lepekepe, 30.05.2021 ob 11:30

Nekako tako kot v odnosu mama, sin. Se ti je podobno zgodilo v tvoji osnovni družini? Tukaj je prevelik delež otroka in premajhen moža, to nekako predelaj, sicer ti bo šel zakon v franže.

Se strinjam.

Tipo je kao moški, verjetno doma ne zna nič narediti, obenem pa še picajzla in samo najeda, omislil si je neke obiske in žena je dala odpoved, zato je pecivo naročil pri sosedi, a ker mu ni bilo dovolj lepo, je hotel nekaj sam spackat, v tem pa seveda usral pol kuhinje.

In to naj bi žena pucala ali kaj?!

Potem je seveda užaljen šel jokat.

 

Resno?! Moški?!

Pa to so moji otroci počeli do desetega leta!

New Report

Close