Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partnerstvo na daljavo

partnerstvo na daljavo


zakaj pišeš pod nickom, katerega sem uporabila jaz?[/quote]

Ker tko pa jst mislim 😉


Je*bi ga.. kaj si pa zamočil.
vidiš, ko si jo imel, ti je bila odveč- saj drugače ne bi zamočil.
Ko ni več s teboj in ne najdeš boljše, pa jo pogrešaš.
Verjetno se ne bi kaj dosti spremenilo, če bi spet bil z njo. EDINO, če si res 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razrešil razlog, zakaj sta šla narazen.


res je. vsake sekunde je bilo škoda za tistega kretena.


… te pa tvoja mojčika usliši. Če boš vseskozi in o vsem iskren,da bo lahko dobila zaupanje vate, potem vama po mojem lahko rata.[/quote]
Jaz si neizmerno želim, samo ne vem kako naj njo prepričam?[/quote]
S tem, da si vedno iskeren. Z njo, s seboj, in z vsemi.
Da si mož dejanj, da vedno narediš, kar rečeš.

trd oreh ane? ?
pa še vedno- je na njej ali ti bo sploh še zmožna zaupati ali ne.
je pa bila zate učiteljica za poštenost. tako da vsaj to odnesi od nje, če že ljubezni več ne..


Jaz si neizmerno želim, samo ne vem kako naj njo prepričam?[/quote]
S tem, da si vedno iskeren. Z njo, s seboj, in z vsemi.
Da si mož dejanj, da vedno narediš, kar rečeš.

trd oreh ane? ?
pa še vedno- je na njej ali ti bo sploh še zmožna zaupati ali ne.
je pa bila zate učiteljica za poštenost. tako da vsaj to odnesi od nje, če že ljubezni več ne..[/quote]
je res je, enako mislim, kot sem zgoraj že podobno napisala.
Ljubezen po mojem je že, saj če imaš nekoga iskreno rad, ne izgine kar tako, samo če je pa človek enkrat nekako izigran v zaupanju in iskrenosti s strani nekoga- je pa strah zaupati spet temu človeku, ker te je strah da ne boš spet dobil po glavi – rad bi zaupal in Je ljubezen, ampak je obrambni mehanizem samozaščititi se tudi, ker se bojiš da te ta ista oseba spet ne prizadane.
Zato pa kadar je popolna iskrenost in poštenost, potem človek tega obrambnega mehanizma nima vkopljnenega, – ker ga ne potrebuje, saj se dejansko počuti varnega s to osebno in ve,d a lahko zaupa (da se zaupano ne prenaša naprej) in da se lahko v popolnosti zanese na osebo. Zato je toliko pomembna v odnosu iskrenost – in to obvezno seveda popolna obojestranska iskrenost, ki je temelj da se lahko razvije zaupanje in tako raste dolgoročno uspešno lahko odnos.


S tem, da si vedno iskeren. Z njo, s seboj, in z vsemi.
Da si mož dejanj, da vedno narediš, kar rečeš.

trd oreh ane? ?
pa še vedno- je na njej ali ti bo sploh še zmožna zaupati ali ne.
je pa bila zate učiteljica za poštenost. tako da vsaj to odnesi od nje, če že ljubezni več ne..[/quote]
je res je, enako mislim, kot sem zgoraj že podobno napisala.
Ljubezen po mojem je že, saj če imaš nekoga iskreno rad, ne izgine kar tako, samo če je pa človek enkrat nekako izigran v zaupanju in iskrenosti s strani nekoga- je pa strah zaupati spet temu človeku, ker te je strah da ne boš spet dobil po glavi – rad bi zaupal in Je ljubezen, ampak je obrambni mehanizem samozaščititi se tudi, ker se bojiš da te ta ista oseba spet ne prizadane.
Zato pa kadar je popolna iskrenost in poštenost, potem človek tega obrambnega mehanizma nima vkopljnenega, – ker ga ne potrebuje, saj se dejansko počuti varnega s to osebno in ve,d a lahko zaupa (da se zaupano ne prenaša naprej) in da se lahko v popolnosti zanese na osebo. Zato je toliko pomembna v odnosu iskrenost – in to obvezno seveda popolna obojestranska iskrenost, ki je temelj da se lahko razvije zaupanje in tako raste dolgoročno uspešno lahko odnos.[/quote]
Mene je en izdal, pa je tudi ljubezen minila. Nikakor ni mogel več priti na točko, predno se je zgodila njegova zadeva, s katero je uničil zaupanje. Ker zaupanje je tisto iz katerega zraste močna ljubezen.. ko tega zaupanja ni.. tudi te ljubezni ni več. Ko te nekdo tako zelo grdo izigra- lahko sčasoma odpustiš.. a to še vedno ni zaupanje.
Ne, jaz z njim nisem več hotela imeti opravkov. Če sem jaz poštena z nekom, to isto pričakujem tudi od njega. Če sem zvesta, to isto pričakujem od njega. Ne, ne rabim njegovih opravičil in obljub. Zame je konec. In ko je konec, je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} konec. S svojim dejanjem je pokazal kdo je.


je res je, enako mislim, kot sem zgoraj že podobno napisala.
Ljubezen po mojem je že, saj če imaš nekoga iskreno rad, ne izgine kar tako, samo če je pa človek enkrat nekako izigran v zaupanju in iskrenosti s strani nekoga- je pa strah zaupati spet temu človeku, ker te je strah da ne boš spet dobil po glavi – rad bi zaupal in Je ljubezen, ampak je obrambni mehanizem samozaščititi se tudi, ker se bojiš da te ta ista oseba spet ne prizadane.
Zato pa kadar je popolna iskrenost in poštenost, potem človek tega obrambnega mehanizma nima vkopljnenega, – ker ga ne potrebuje, saj se dejansko počuti varnega s to osebno in ve,d a lahko zaupa (da se zaupano ne prenaša naprej) in da se lahko v popolnosti zanese na osebo. Zato je toliko pomembna v odnosu iskrenost – in to obvezno seveda popolna obojestranska iskrenost, ki je temelj da se lahko razvije zaupanje in tako raste dolgoročno uspešno lahko odnos.[/quote]
Mene je en izdal, pa je tudi ljubezen minila. Nikakor ni mogel več priti na točko, predno se je zgodila njegova zadeva, s katero je uničil zaupanje. Ker zaupanje je tisto iz katerega zraste močna ljubezen.. ko tega zaupanja ni.. tudi te ljubezni ni več. Ko te nekdo tako zelo grdo izigra- lahko sčasoma odpustiš.. a to še vedno ni zaupanje.
Ne, jaz z njim nisem več hotela imeti opravkov. Če sem jaz poštena z nekom, to isto pričakujem tudi od njega. Če sem zvesta, to isto pričakujem od njega. Ne, ne rabim njegovih opravičil in obljub. Zame je konec. In ko je konec, je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} konec. S svojim dejanjem je pokazal kdo je.[/quote]
tole, kar sem označila na debelo imaš še posebej povsem prav ja – se popolnoma strinjam – zame je to bistvo odnosa…

Ja, Mojca kot si napisala, res sem bil kreten.
Ne vem zakaj? imel sem vse, v prvi vrsti pa tvojo ljubezen.
Mojca RTM LT PT …


Nočko.


Nočko.[/quote]
kot je napisano v več postih poprej, ti boš moral to spraviti v dejanja, da lahko tisti, ki ga imaš tako rad začuti v dejanjih to tvojo ljubezen, ker zdaj je ta samo v besedah, v reali pa čuti bolečino, tudi fizično -ki je posledica teh neumnih dejanj, ki v sebi ne nosijo niti malo ljubezni…
ko človek začuti iskrenost in vse kar pišeš v dejanjih- takrat ti bo lahko verjel… sploh, če se je že prevečkrat opekel na en in isti način…
torej veš kaj ti je za naredti – saj očitno točno veš s čemo jo prizadanes in kaj moraš anrediti, da je en boš več… torej naredi to

New Report

Close