Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pasjeljubka v ikeji TE CUCKARJI STE PA ŽE NORO NADLEŽNI

Pasjeljubka v ikeji TE CUCKARJI STE PA ŽE NORO NADLEŽNI

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/oglasila-se-je-delavka-iz-ikee-to-preprosto-ni-res/

Tok boste folku pritisk dvignl, da bo prepovedan vstop s psom povsod. Samo še največje zahojene gmajne vam bodo ostale. Še sprehajalne poti vam bodo zaprli.
Jaz se veselim, vsaj ne bo vse smrdelo po sranju in scanju. Ni hujšega vonja kot pasje sranje po briketih.
Omejit vstope s psi nujno, sploh v večje trgovine in živiljske.
Prepovedat pse na otroških igriščih.
Strog nadzor glede uporabe povodcev in nagobčnikov za velike pse.
Omejitev števila psov na enega lastnika.
Strožji nadzor nad prodajo psov, zdaj je enako kot da se kupuje žemlje.
Nujno določit možne nevarne pasme in nadzor nad ravnanjen s takim psom (nagobčniki, zavarovano bivališče, obvezna pasja šola, …)

Ikea v Avstriji, Italiji in Švici (odvisno od lokacije!) ima dovoljen vstop štirinožnim prijateljem do 30cm.

De omnibus disputandum..

Mogoče pa se mora s psom posvetovati glede nakupa? Me pa zanima, če ga vzame tudi na ginekološki pregled. Varnostniku ga ni hotela prepustiti, mogoče bolj zaupa sestri, da ga pazi, ali pa ga vzame kar s seboj v ordinacijo.

nova
Uredništvo priporoča

Folk je čedalje bolj prtegnjen, lahko bi se že prej s psom zmenila kaj hoče imeti iz trgovine…

Ja mogoče pa so prej ali potem šli še na izlet, pa je zato psa vzela s sabo. Sicer ne vem zakaj ni psa v naročje vzela, pa bi bilo ok. Verjetno kakšna attention whore. Meh

Že leta hodimo s psom v avstrijsko in italijansko Ikeo in še nikjer nismo imeli problemov. Imamo pa psa Kavalirja, ki se pelje v pasjem vozičku.

Pravila so za Balkance, roba pa posledično tudi. Hvala ne, mi ne ustreza ker vem, da je za dostojne firme slovenski evro enako vreden kot avstrijski.

Ej Ikea, šele prišla si, pa že mešetariš po balkansko. Me ne vidite. Dobro da ste se razkrili že v štartu, torej že pred mojim nakupom.
Še to, cucka nimam in me ne motijo. Moti pa me vaš odnos do kupca.

Meni so ljudje s fetišem na pse antipatični pa ne vem zakaj …

Mene pa motijo psi po trgovinah. Nevem zakaj bi sploh kdo vozil psa po štacunah?
Mi imamo 2 mački, v hiši in vajeni čiszoče pa mi na pamet ne pade da jih vlečem v trgovino.

Mene pa motijo psi po trgovinah. Nevem zakaj bi sploh kdo vozil psa po štacunah?
Mi imamo 2 mački, v hiši in vajeni čiszoče pa mi na pamet ne pade da jih vlečem v trgovino.
[/quote]

Mačk ne sprehajaš zunaj. Psi so z lastniki zunaj na sprehodih.

Mačk ne sprehajaš zunaj. Psi so z lastniki zunaj na sprehodih.
[/quote]

To je logično samo lenemu in neorganiziranemu pasjeljubcu. Na enaki ravni so mi še izjave o tem, da nekdo rabi psa ker se mora več gibat na svežem zraku. Dno družbe

In zakaj tocno naj bi bil psom sploh dovoljen vstop v trgovine?

Kaj pa ljubitelji podgan, dihurjev, zajcev, kameleonov? Zakaj pa oni nimajo vstopa? To je diskriminacija.

Mačk ne sprehajaš zunaj. Psi so z lastniki zunaj na sprehodih.
[/quote]

Seveda sprehajam dva mačka. Ko cucki zvečer opravijo svoje, smo mi na vrsti za sprehod. Nista pa za v trgovino, ker jima je lepše na domačem vrtu.
V Ikei čez mejo so plitvi vozički namenjeni prav kupcem s cucki. So mirni in ne delajo nereda. Jokajoče otroke sem pa videla velikokrat.
Zelo me je zmotilo pojasnilo Ikee, da južno od Karavank veljajo druga pravila kot severno od Karavank. Nič hudega. Do Celovca imam samo 1h.

Seveda sprehajam dva mačka. Ko cucki zvečer opravijo svoje, smo mi na vrsti za sprehod. Nista pa za v trgovino, ker jima je lepše na domačem vrtu.
V Ikei čez mejo so plitvi vozički namenjeni prav kupcem s cucki. So mirni in ne delajo nereda. Jokajoče otroke sem pa videla velikokrat.
Zelo me je zmotilo pojasnilo Ikee, da južno od Karavank veljajo druga pravila kot severno od Karavank. Nič hudega. Do Celovca imam samo 1h.
[/quote]Kar pot pod noge. Nič hudega.
V Celovcu boš ti drago plačala, če boš ti svojega psa spustila od sebe, zato ne upaš in se držiš pravil. Pri nas na tem področju lastniki nimate prav nobene kulture, mislite, da lahko počnete s psmi vse kar vam je volja, potem taca po trgovini in liže stranke. Ne, zato, ker se v Sloveniji ne znate obnašat, zato ne smeš tu v Ikeo s psom. Srečno v Celovec.!


Tok boste folku pritisk dvignl, da bo prepovedan vstop z otrokom povsod. Samo še največje zahojene gmajne vam bodo ostale. Še sprehajalne poti vam bodo zaprli.
Jaz se veselim, vsaj ne bo vse smrdelo po sranju in scanju. Ni hujšega vonja kot otroško scanje in kozlanje.
Omejit vstope z otroci nujno, sploh v večje trgovine in živiljske.
Prepovedat otroke na igriščih.
Strog nadzor glede uporabe povodcev in nagobčnikov za vse otroke.
Omejitev števila otrok na enega lastnika.
Strožji nadzor nad izdelavo otrok, zdaj je enako kot da se dela žemlje.
Nujno določit možne nevarne otroke in nadzor nad ravnanjen s takim otrokom (nagobčniki, zavarovano bivališče, obvezna prevzgojna šola, …)


Tok boste folku pritisk dvignl, da bo prepovedan vstop z otrokom povsod. Samo še največje zahojene gmajne vam bodo ostale. Še sprehajalne poti vam bodo zaprli.
Jaz se veselim, vsaj ne bo vse smrdelo po sranju in scanju. Ni hujšega vonja kot otroško scanje in kozlanje.
Omejit vstope z otroci nujno, sploh v večje trgovine in živiljske.
Prepovedat otroke na igriščih.
Strog nadzor glede uporabe povodcev in nagobčnikov za vse otroke.
Omejitev števila otrok na enega lastnika.
Strožji nadzor nad izdelavo otrok, zdaj je enako kot da se dela žemlje.
Nujno določit možne nevarne otroke in nadzor nad ravnanjen s takim otrokom (nagobčniki, zavarovano bivališče, obvezna prevzgojna šola, …)
[/quote]Otroka primerjaš s psom?

Saj tudi ti si ista, kot krava. Med podobnostjo s tabo in kravo, ni razlike.

hahaha, sicer se pa strinjam je prtegnjen taki s temi psi zagotovo… jst sem zadnjič tudi eno v našem šoping centru videla s psom v naročju – jaz res ne vem kaj jim dogaja

Otroka primerjaš s psom?

Saj tudi ti si ista, kot krava. Med podobnostjo s tabo in kravo, ni razlike.
[/quote]

Ko sem tole prebrala, me je pa kar malo zabolelo. Ali vi še vedno delate osnovno šolo ali je pač niste nikoli naredili? Nikoli ne bom razumela, kako lahko človek postavlja vejice tako zagreto, a na tako napačnih mestih…

Ko sem tole prebrala, me je pa kar malo zabolelo. Ali vi še vedno delate osnovno šolo ali je pač niste nikoli naredili? Nikoli ne bom razumela, kako lahko človek postavlja vejice tako zagreto, a na tako napačnih mestih…
[/quote]Zajami sapo, krava in se spokaj v svojo štalo!
Očitno si prespala šolanje s telički na travniku.

Zajami sapo, krava in se spokaj v svojo štalo!
Očitno si prespala šolanje s telički na travniku.
[/quote]
O pravilni rabi vejic pa še vedno ne duha, ne sluha…


O pravilni rabi vejic pa še vedno ne duha, ne sluha…
[/quote]Potem se nauči a ne, kaj blodiš. Veselo na delo.
Saj ti bo uspelo, če ne danes, čez teden, dva, tri. Leto. Vaja dela mojstra.
Še na Ikeo boš pozabilo.

Potem se nauči a ne, kaj blodiš. Veselo na delo.
Saj ti bo uspelo, če ne danes, čez teden, dva, tri. Leto. Vaja dela mojstra.
Še na Ikeo boš pozabilo.
[/quote]
No, vsaj poskusil/a si, ane. Tudi to šteje. Več sreče prihodnjič.


No, vsaj poskusil/a si, ane. Tudi to šteje. Več sreče prihodnjič.
[/quote] Jp danes se je izjalovil tvoj pohod.
Saj boš prebolelo.


O pravilni rabi vejic pa še vedno ne duha, ne sluha…
[/quote]

Ta je dobra 🙂
O pravilni rabi vejic bleja nekdo, ki mu je uporaba vejic očitno tuja. Ne duha ne sluha je namreč frazem, ki se piše brez vejice.
Saj nekdo, ki primerja otroke in pse, res ne more imeti urejenega podstrešja, pa verjetno tudi uporaba spodnjega nadstropja ni čisto v skladu z običajno rabo 😉

New Report

Close