Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PASTIRSKO PISMO

PASTIRSKO PISMO

Dej nehi, kaj pa če bi bilo tebi lepše??
Good morning, sunshine!

Ježek, pa res ne boš čakal tako dolgo…. da popišeš Zajčka :)))

Dobro jutro obema 🙂

Jani

Kaj pa veš, kaj pa veš… brez šlogarice se nikoli ne ve 🙂

Še enkrat dobro jutro…. :)))))))

Jani

Eh, pri ježku je tako, vedno ko ga najbolj rabiš, ga ni !!

Heh, Jani, res ne veš, ali pač ??

Zajček, pomoje ježek zdejle sestavlja popisovalsko polo samo zate. In ko boš pospravila Kena na varno…. se bo prikazal.

Jani

p.s. Lepo, da si dobila čebelico :)))) Bzz bzz :))

Če jo sestavlja, sem vesela, ja, sam bo dooolgo trajalo kolikor ga poznam !
Sicer pa je lažje reči, kot narediti, kar vprašaj ga. Lajko je biti korjažen v razdalji 100 km !

Popravek!
Lahko je biti korajžen, v razdalji 100 km, kolikor je od mene do njega, ali pa še več! Se ni za bat !

Zdej si me pa našla… sem v dilemi… ampak.. no zdej vsaj še en čas tega ne bom vedel 🙂 vsaj do naslednjega popisa :))))

Jani

No, saj tudi jaz ne bom vedela, pa kaj? Bova pač počakala, pa je !

Ja…. sej midva sva tko že navajena na…. čakanje 😉

Jani

Ja.. a ne, kako smo lahko korajžni… tkole na par 100 km.. k’ bi blo tole na 1 m….. se ne bi tko šopirili 🙂

Lep dan Zajček!

Jani

Ja, saj res. Nekaj skupnega pa res imava :))))

He, he, ej, to je pa res!!!!
Tole šopirjenje pa to, da mi je videt, kako bi bilo na malo manj km, he, he.
Točno tako !!

Ma sem prepričan 🙂 da bi se mal’ manj “razbacivali”, ko bi bli bolj na blizu. A ni zanimivo, k se ne vidimo, pa k vemo da smo full na deleč narazen… pa k vemo, da nas noben ne “vidi”…. Kako nam to gre od rok? Jej, jej, jej… a smo, kaj?

Jani

…ja, vsaj nekaj :)))

Smo, ja, prav hecni. No, važno, da nam je lepo. Ha, ha , ampak korajžo bo pa vseeno treba zbrati skupaj, slej ko prej, tako gre to. No, nič bat!!

Lp, zajček

hmmmm … tudi jaz sem bila svoj cas med “popisovalci” … seveda brez uniforme in moram priznati, da je bil to najlazje prisluzeni denar …. kaj pa vem – morda sem imela sreco z “urbanim” okoljem in mi ni bilo treba po dvoriscih letat in stet kure in krave, ceprav sem tudi v “urbanem” okolju naletela na ta problemcic in smo pol na uc prestel to :):)) vendar pa lahko vseeno recem, da ni bilo hudo :):))

dobro jutro – dober dan!

Za domovino ….. knedlne za Vse :):))

Zajček, da bi bil tisti slej…. čimprej :))

Heh, Jani :)))

Saj pravim, nikoli ga ni , ko ga rabiš, he, he…

zajček, ki rad heca ježka !

Samo, da prej ne ostarim !

Ves moj zajci, tvoje poredno izzivanje bo zanesljivo imelo posledice! Jezki smo res pocasni, ampak kar obljubimo, to vedno storimo.. Ko pocivamo, pocivamo, ko delamo, delamo, ko pa pridemo v taprav brlog, pa dlaka in perje frci in se iskre kresejo! Izleda, da te le prakticne izkusnje lahko prepricajo, da je tako, zato zanesljivo pridem!..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

AHA::::::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehhehehe, ti macja nagajivka!…
******************+++++++++*****************************

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close