Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pazi, kaj si želiš

Pazi, kaj si želiš

🙂

…ti nihče noče namignit, ti bom pa jaz!

Enkrat si mi “povedal”, da ste bili od samega začetka tu gor skupaj ti, KIR in še nekdo…. no, ta tretji je zdaj malo napredoval v politiki in je postal “minister”….

Ti se obnašaš kot kak nekvalificiran delavec v komunalnem podjetju ali kak pomožni čistilec Lj.ulic brez osnove bontona in lepega obnašanja.

Res smešno,ja…

No en te bo v rit napičil, če boš na tak plehek način izpostavljal pomembnost izobrazbe.

Bo vsaj sex v mestu, jebela cesta. Pardon! Očiščena cesta. :)))

Seveda je lejga.

Ajde psihič imaš pa veselja tukaj stresat bedarije.

Zate je ja ker si bolj omejenega sortimenta.

mm…kako me je namazal v savni? Ponekod se da…ponekod ne…ne bom kaj več izdala 🙂 Pa ne vem, kaj naredi bolj mehko kožo…med ali božanje 🙂

aha… to je ta tiček :-)))))

Oprosti, meni je.

Pa naj ti bo.

Zdej pa v jok in na luster.

Po sebi sklepaš.

jaooooooooooooo ondi…pa ja ne sodiš ljudi po izobrazbi…tale izjava pa res malo mimo…no, če bi mene kdo vprašal je diskretni čisto ok….pa še rajcat zna;))))

Ti pomagam in te mal razsvetlim. Se boš pomembnejšega počutil. :)))) Temu mucek se strokovno reče projekcija. Če boš kdaj želel koga analizirat, kar vidim precej rad počneš :))))), boš najbolje zaključeval po slišanem/prebranem. Če nekdo vse preveč uporablja vzporednice s klošarji, čistilci cest, smetarji, psihiči in karješetacga, gravitira točno tja.
Beseda “projekcija”: hitreje izgovorljiva in precej učenjaškega prizvoka je zaznati. Če ti bo ratal’ zapomnit se, jasno :)))))))) Ne vem zakaj ampak precejšen dvom se mi poraja, ko pomislim na sledečo kombinacijo —-> Ondi je rekel, ma kaj rekel, utrnila se mu je modra misel. Mucek moj zlati. Pašeš mi, da si niti predstavljaš ne, kako zelo.

:)))))))))

Se strinjam s tabo. Poznam kar nekaj uspešnih ljudi, ki jim nihče ne bi pripisal poklicne izobrazbe. Ne sodi ljudi po tistem kar so, temveč po tistem, kar naredijo in dosežejo.

Si še kaj pozabil,kaj filozofsko profesorskega?

On prvo začne nesramno žaliti in izzivati mene draga Bea.

Ne rečem,da žensk ne rajca,ampak zna tusdi provocirati in netiti prepir ter zelo nesramno žaliti vsaj mene.Samo toliko za info.

Dragi moji..predlagam, da raje nehate…”želim si”, da se ne žalite in obmetavate več… Sonce sije danes… Vsem želim lep dan…

Dobro juto in prijazen dan ti želim.Upam,da ga s tvojo pomočjo narediva lepšega,žgečkljivega in vročega.Saj zato je ta forum namenjen.

kako si?

mater opazš. da so kiklce vedno krajše?

leta letijo - iščem stevardeso

Dobro jutro…a ni dans dan poln energije? Res…lepo ga preživite 🙂

kakšen namig?

a se mi pridružiš…haha

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close