Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus PCR TEST (FAKE)

PCR TEST (FAKE)


Ker nam država pobira denar za te storitve.
In zakaj jih ne ni smel koristiti, če jih plačaš ?

Kot, če ti plačuješ kredit za avto, potem pa ti država reče, da ne smeš se z njim voziti, ker je prenevarno.
[/quote]
A torej hodis k zdravniku kar tako malo, ker ti pripada, ker si placal? Potem se pac ne cudi, ce zmanjka casa za tiste, ki bi ga res potrebovali.

A ves, v oceh normalnega cloveka je zdravje veliko bogastvo. Zdravstvo placuje
– za vsak slucaj, ce bi potreboval in
– solidarnostno za tiste, ki ga zdaj potrebujejo, ker
– ko/ce ga bo sam potreboval, bo odvisen tudi od tistih, ki bodo v tistem trenutku vplacali, pa ne koristili.
Podobno kot krvodajalstvo. Kri das za druge. Ce bi sam potreboval, pa bi od drugih dobil.

Ampak normalen clovek, ki mu je zdravje vrednota,
– bo placeval prispevke in zelel (delal v tej smeri), da jih nikoli ne koristi
– bo sel na krvodajalsko in zelel (delal na tem), da sam nikoli ne bi potreboval.

Od zdravega človeka ni nobene koristi.. tu se konča. Ta covid je le marketing.


A torej hodis k zdravniku kar tako malo, ker ti pripada, ker si placal? Potem se pac ne cudi, ce zmanjka casa za tiste, ki bi ga res potrebovali.

A ves, v oceh normalnega cloveka je zdravje veliko bogastvo. Zdravstvo placuje
– za vsak slucaj, ce bi potreboval in
– solidarnostno za tiste, ki ga zdaj potrebujejo, ker
– ko/ce ga bo sam potreboval, bo odvisen tudi od tistih, ki bodo v tistem trenutku vplacali, pa ne koristili.
Podobno kot krvodajalstvo. Kri das za druge. Ce bi sam potreboval, pa bi od drugih dobil.

Ampak normalen clovek, ki mu je zdravje vrednota,
– bo placeval prispevke in zelel (delal v tej smeri), da jih nikoli ne koristi
– bo sel na krvodajalsko in zelel (delal na tem), da sam nikoli ne bi potreboval.
[/quote]

govora je PCR testih, TI PA KVASIŠ KAR NEKAJ…PCR testi so lažni testi in nič ne dokazujejo. Sem že enkrat pisal o tem, da se z virusi nikakor ni mogoče okužiti in to dkazuje študija ki je bila objavljena že leta nazaj, pa jo farmacija zatušala in pokopala….no iz te študije je razvidno, da so prostovoljci dobili smrkelj od bolnih ljudi in ti ki so dobili ta smrkelj, se niso okužili, teh študij je sicer zelo veliko. si lahko preberete tukaj:
https://jamanetwork.com/journals/jama/article-abstract/221687
in še video:
https://www.youtube.com/watch?v=w39yy0_Y19c&feature=youtu.be

govora je PCR testih, TI PA KVASIŠ KAR NEKAJ…PCR testi so lažni testi in nič ne dokazujejo. Sem že enkrat pisal o tem, da se z virusi nikakor ni mogoče okužiti in to dkazuje študija ki je bila objavljena že leta nazaj, pa jo farmacija zatušala in pokopala….no iz te študije je razvidno, da so prostovoljci dobili smrkelj od bolnih ljudi in ti ki so dobili ta smrkelj, se niso okužili, teh študij je sicer zelo veliko. si lahko preberete tukaj:
https://jamanetwork.com/journals/jama/article-abstract/221687
in še video:
https://www.youtube.com/watch?v=w39yy0_Y19c&feature=youtu.be
[/quote]
Taksen filmcek zna posneti vsak z osnovnimi tehnicnimi znanji. Veliko ljudi zivi od objavljanja taksnih in drugacnih filmckov, ki na prvi pogled vecinoma delujejo koristni ali vsaj zanimivi. Niso pa dokaz za popolnoma nic, razen da nekdo zna zmontirati filmcek.
Ce bi bil poskus zares izveden, bi obstajali znanstveni clanki in bi bil s kasnejsimi poskusi potrjen (ali ovrzen). V casu, ko naj bi poskus potekal, se ni bilo jutubija. Zato je kar malo hecno, da je edini “zapis” v obliki jutubi filmcka.

Ponovi poskus. Pojdi za prostovoljca na rdeci oddelek v DSO v Mariboru.


Taksen filmcek zna posneti vsak z osnovnimi tehnicnimi znanji. Veliko ljudi zivi od objavljanja taksnih in drugacnih filmckov, ki na prvi pogled vecinoma delujejo koristni ali vsaj zanimivi. Niso pa dokaz za popolnoma nic, razen da nekdo zna zmontirati filmcek.
Ce bi bil poskus zares izveden, bi obstajali znanstveni clanki in bi bil s kasnejsimi poskusi potrjen (ali ovrzen). V casu, ko naj bi poskus potekal, se ni bilo jutubija. Zato je kar malo hecno, da je edini “zapis” v obliki jutubi filmcka.

Ponovi poskus. Pojdi za prostovoljca na rdeci oddelek v DSO v Mariboru.
[/quote]

ej b u t a r a, ne gre za video, preberi pismeni dokaz…video pač govori o tej isti situaciji- o tem dokazu!!!
Ampak tebi b u t a r a je itak brez veze kaj dopovedovati, ker ti vse veš ker ti je farmacija tako naročila…

kognitivna disonanca je edini nevarni virus


Taksen filmcek zna posneti vsak z osnovnimi tehnicnimi znanji. Veliko ljudi zivi od objavljanja taksnih in drugacnih filmckov, ki na prvi pogled vecinoma delujejo koristni ali vsaj zanimivi. Niso pa dokaz za popolnoma nic, razen da nekdo zna zmontirati filmcek.
Ce bi bil poskus zares izveden, bi obstajali znanstveni clanki in bi bil s kasnejsimi poskusi potrjen (ali ovrzen). V casu, ko naj bi poskus potekal, se ni bilo jutubija. Zato je kar malo hecno, da je edini “zapis” v obliki jutubi filmcka.

Ponovi poskus. Pojdi za prostovoljca na rdeci oddelek v DSO v Mariboru.
[/quote]
Pa kako si lahko tako butasta, da nekomu rečeš, da naj gre za prostovoljca ?
Bomo kar pustili službe in šli delat zastonj, da bo lahko mafija še več pokradla ?
Ti res nisi normalna.
Sem že povedal, bolj je nekdo blesav, bolj podpira ta korona cirkus in prekleto lopovsko mafijo.

Še opice so pametnejše od vas.

ej b u t a r a, ne gre za video, preberi pismeni dokaz…video pač govori o tej isti situaciji- o tem dokazu!!!
Ampak tebi b u t a r a je itak brez veze kaj dopovedovati, ker ti vse veš ker ti je farmacija tako naročila…
[/quote]

Tu notri ni nobenega dokaza, razen tega, da se da z bebavim folkom kot si ti in podobni manipulirat.
Da bi pa svojo nebebavost dokazovalo tako, da se prostovoljno okužiš z virusom, posnameš in javiš, da ti ni bilo nič, to pa ne. Potem se pa userjete in bluzite še naprej. Če bi vi nehal te traparije lepit, bi izginile tudi teorije zarot.


A torej hodis k zdravniku kar tako malo, ker ti pripada, ker si placal? Potem se pac ne cudi, ce zmanjka casa za tiste, ki bi ga res potrebovali.

A ves, v oceh normalnega cloveka je zdravje veliko bogastvo. Zdravstvo placuje
– za vsak slucaj, ce bi potreboval in
– solidarnostno za tiste, ki ga zdaj potrebujejo, ker
– ko/ce ga bo sam potreboval, bo odvisen tudi od tistih, ki bodo v tistem trenutku vplacali, pa ne koristili.
Podobno kot krvodajalstvo. Kri das za druge. Ce bi sam potreboval, pa bi od drugih dobil.

Ampak normalen clovek, ki mu je zdravje vrednota,
– bo placeval prispevke in zelel (delal v tej smeri), da jih nikoli ne koristi
– bo sel na krvodajalsko in zelel (delal na tem), da sam nikoli ne bi potreboval.
[/quote]

Pa kaj je s tabo ?
Kdo govori kaj o tem, da hodi k zdravniku za brezveze ?
Pravim, da zaradi tega političnega natega od korone, tisti, ki rabijo zdravnika, ne pridejo do njega.
Zato veliko ljudi solidarnostno plačuje le korupcijo in parazite, ker morajo samoplačniško, če hočejo v normalnem času priti do zdravnika.
In ljudje so neumni, ker dajejo kri in podpirajo mafijski sistem.
Saj zdravljenje ni zastonj.
In moraš vse plačat.


Pa kako si lahko tako butasta, da nekomu rečeš, da naj gre za prostovoljca ?
Bomo kar pustili službe in šli delat zastonj, da bo lahko mafija še več pokradla ?
Ti res nisi normalna.
Sem že povedal, bolj je nekdo blesav, bolj podpira ta korona cirkus in prekleto lopovsko mafijo.

Še opice so pametnejše od vas.
[/quote]

Ti bi lahko šel. Itak doma sediš in vlečeš socialno.

Kot sem rekel v drugih temah in izzivih za to da bi sel se “okuzit”, stojim za besedami.. je kdo ki bi mi to naredil? Premočim pri okuzenih, lahko ih je 10 men vseeno, nobene bolezni ne bom dobil, test ni “definicija” bolezni, je čist neki druzga, kaj se bo tudi dokazalo, vedno se več “bruju o tem”, pa za vse tiste kaj mislijo da jaz mam kaj monetiziranega na blogu ali youtube kanalih, se dobim pa dokazem da nimam. Stojim za svojimi besedami, danes je to redka “osobina”, sve same “internet” pičke.. Andrej 071205026 ajmo navalite?! (brez skritih pičkastih stevilk)


Pa kako si lahko tako butasta, da nekomu rečeš, da naj gre za prostovoljca ?
Bomo kar pustili službe in šli delat zastonj, da bo lahko mafija še več pokradla ?
Ti res nisi normalna.
Sem že povedal, bolj je nekdo blesav, bolj podpira ta korona cirkus in prekleto lopovsko mafijo.

Še opice so pametnejše od vas.
[/quote]
Verjetno ne delas 7 dni v tednu po 12 ur, ker niti ni dovoljeno. In ja, prostovoljci so tudi redno zaposleni ljudje. Starejsi so veseli obiskov tudi ob vikendih, ne samo pon-pet 7-15.
Seveda pa se vedno velja, da kdor hoce, najde nacin. Kdor noce, pa najde izgovor.

Pa kaj je s tabo ?
Kdo govori kaj o tem, da hodi k zdravniku za brezveze ?
Pravim, da zaradi tega političnega natega od korone, tisti, ki rabijo zdravnika, ne pridejo do njega.
Zato veliko ljudi solidarnostno plačuje le korupcijo in parazite, ker morajo samoplačniško, če hočejo v normalnem času priti do zdravnika.
In ljudje so neumni, ker dajejo kri in podpirajo mafijski sistem.
Saj zdravljenje ni zastonj.
In moraš vse plačat.
[/quote]
Ne trdim, da je nase zdravstvo super in brez napak, ker je dalec od tega. Ni brez veze Slovenija v samem necastnem vrhu skorumpiranih drzav. Ampak zahtevati svoje, ker si vplacal (kot nekaksen abonma?) in ne zato, ker potrebujes, pa je se vedno butasto.


Verjetno ne delas 7 dni v tednu po 12 ur, ker niti ni dovoljeno. In ja, prostovoljci so tudi redno zaposleni ljudje. Starejsi so veseli obiskov tudi ob vikendih, ne samo pon-pet 7-15.
Seveda pa se vedno velja, da kdor hoce, najde nacin. Kdor noce, pa najde izgovor.
[/quote]
Veš, da. Jaz bom delal cele dneve in še zastonj, nekdo pa se bo smejal na moj račun in si basal denar v žepe.
Ti si res na glavo padla, da sploh imaš takšne butaste ideje.


Verjetno ne delas 7 dni v tednu po 12 ur, ker niti ni dovoljeno. In ja, prostovoljci so tudi redno zaposleni ljudje. Starejsi so veseli obiskov tudi ob vikendih, ne samo pon-pet 7-15.
Seveda pa se vedno velja, da kdor hoce, najde nacin. Kdor noce, pa najde izgovor.
[/quote]

mislim, torej sem, ampak – jaz delam po 16 ur, tudi v nedeljo ene 6 ur, po tvoje ne smem, al kako, k o z a !

mislim, torej sem, ampak – jaz delam po 16 ur, tudi v nedeljo ene 6 ur, po tvoje ne smem, al kako, k o z a !

Ej, glede na tvoje oglašanje tuki gor, pa res NITI SLUČAJNO ne delaš tolk kot pišeš.
Ja, ko vas nekdo pozove, da se aktivno kot prostovoljci organizirate in pomagate, ste pa polno oz. mnogo čez to, zaposleni.
Daj ne farbaj nas.Tu gor si ti in Robi , pa še par pametnjakovičev, ki ste dežurni 24/7, da prodajate svojo veliko pamet…

[/quote]


Veš, da. Jaz bom delal cele dneve in še zastonj, nekdo pa se bo smejal na moj račun in si basal denar v žepe.
Ti si res na glavo padla, da sploh imaš takšne butaste ideje.
[/quote]

Ti tudi garaš kot norc, ja.
Hahahaha, kaki nakladači.

New Report

Close