Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus PCR test in rezultati

PCR test in rezultati

Koliko časa traja, da dobim rezultate PCR testa?
Koliko časa traja, da so rezultati PCR testa objavljeni na zvem portalu?

Če se testiram v petek dopoldne, ali si lahko rezultate testa v angleščini natisnem v nedeljo dopoldne? Potujem v nedeljo in moram imeti rezultate testa, ki ni starejši od 72 ur v nedeljo. Kdaj in kje bi bilo najprimerneje opraviti PCR test?

Za rezultat PCR  testa se bo štel datum odvzema in ne datum na potrdilu. Za samoplačniške teste se moraš naročit in dobiš uro odvzema brisa. Na rezultat čakaš 24 ur.

Testiraš se v petek dopoldne in nato lahko v soboto zjutraj dvigneš potrdilo v angleškem jeziku, Plačaš pred odvzemom. V MB smo plačali za en test 93 EUR.

Koliko stane pa mali test?

Dobro vas mafija nateguje in izkorišča s temi brezveznimi testi.

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
Robi…, 07.06.2021 ob 15:46

Dobro vas mafija nateguje in izkorišča s temi brezveznimi testi.

Se strinjam. Se izogibam na vse načine raznim testiranjem, kaj šele da jim plačujem za ta nateg. Že 2.letos pršli na Hr brez odrejene karantene. 2 tedna nazaj ko smo pršli, smo imel srečo da je bil isti Hr policaj na meji kot prejšnjič, sam reku: opet vi, opet bez ijednog papira za ulazak, pa šta da radim sa vama? Sm sam rekla: ništa, zaželite nam sretan put i da uživamo na vašem preljepom moru, u Lijepoj vašoj. Mal cincu, neki z glavo kimu in sam reku: ma ajde, neka vam bude i sretno 😀
Zdej pa itak neki pravjo da bo za Hr državljane dovoljen vstop brez vsega, jst pa potem kot “prvesek” zravn valjda isto 😀 tko je blo tud lan.

Smo se pa zaje.bal zadnč ob povratku v Slo ko nam je bilo izdano POTRDILO o karanteni. Ampak ok, smo itak vedl da ni kontrol, pa je blo vse normaln. Zdej vsaj vem kaj morm, če mi kdaj spet to sledi 😛

samo to bom napisala, pejte rajši v karanteno kot na testiranje, ker ne kontrolirajo, ker si več ne upajo hodit okrog, ker so jih že ene prakrat skor namlatili te inšpektorje zajebane

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 07.06.2021 ob 19:20

samo to bom napisala, pejte rajši v karanteno kot na testiranje, ker ne kontrolirajo, ker si več ne upajo hodit okrog, ker so jih že ene prakrat skor namlatili te inšpektorje zajebane

Ja seveda, moj sosed je bil taka brihta pa je inšpektor poklical policijo, grožnja uradni osebi se kaznuje.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna, 07.06.2021 ob 16:10

Se strinjam. Se izogibam na vse načine raznim testiranjem, kaj šele da jim plačujem za ta nateg. Že 2.letos pršli na Hr brez odrejene karantene. 2 tedna nazaj ko smo pršli, smo imel srečo da je bil isti Hr policaj na meji kot prejšnjič, sam reku: opet vi, opet bez ijednog papira za ulazak, pa šta da radim sa vama? Sm sam rekla: ništa, zaželite nam sretan put i da uživamo na vašem preljepom moru, u Lijepoj vašoj. Mal cincu, neki z glavo kimu in sam reku: ma ajde, neka vam bude i sretno 😀
Zdej pa itak neki pravjo da bo za Hr državljane dovoljen vstop brez vsega, jst pa potem kot “prvesek” zravn valjda isto 😀 tko je blo tud lan.

Smo se pa zaje.bal zadnč ob povratku v Slo ko nam je bilo izdano POTRDILO o karanteni. Ampak ok, smo itak vedl da ni kontrol, pa je blo vse normaln. Zdej vsaj vem kaj morm, če mi kdaj spet to sledi 😛

Odlično razmišljanje in postopek, če rata rata, če frata pa frata, me pa zanima koga bi zmerjala ko bi te zavrnili, slovenske ukrepe ali hrvaške, predvsem pa bi bilo zanimivo, ko bi zaradi ene trmaste babure vsi šli nazaj, ali bi bili toliko pametni in te pustil na meji pa se vrni kakor veš in znaš, no jst bi te sigurno, en dobronameren nasvet, ne preverjaj in ne verjemi, da ne hodijo v kontrolo karantene, ker hodijo in nič ne pomaga, da jih naženeš ker potem pride v spremstvu.

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 07.06.2021 ob 19:52

Odlično razmišljanje in postopek, če rata rata, če frata pa frata, me pa zanima koga bi zmerjala ko bi te zavrnili, slovenske ukrepe ali hrvaške, predvsem pa bi bilo zanimivo, ko bi zaradi ene trmaste babure vsi šli nazaj, ali bi bili toliko pametni in te pustil na meji pa se vrni kakor veš in znaš, no jst bi te sigurno, en dobronameren nasvet, ne preverjaj in ne verjemi, da ne hodijo v kontrolo karantene, ker hodijo in nič ne pomaga, da jih naženeš ker potem pride v spremstvu.

O kakšnem ratanju, fratanju…ti bluziš? Valjda smo bli prpravljeni na karanteno, drugač ne bi šli sm, se ti ne zdi? Sva pa oba rekla da se bova s Hr policajem probala mal zment če se bo dal, in ja, je uspel, pač človek ki razume stvar.

Isto je blo 2x ob povratku v Slo. Če ne bi bla prpravljena na karanteno, bi se odločla drugač. In obakrat ni blo nobene kontrole, še sami so javno izjavl da ne kontrolirajo karanten, tko da sva v času obeh karanten živela čist normaln lajf: šetkala okol, druženje…tega mi ZDRAVI tud noben ne bo prepovedu! Itak če me karantena še kdaj doleti, je ne mislm več podpisat, pa da vidmo kako mi bodo zavrnil vstop 😀

Zaradi vas debilov obstaja fašizem.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 07.06.2021 ob 19:36

Ja seveda, moj sosed je bil taka brihta pa je inšpektor poklical policijo, grožnja uradni osebi se kaznuje.

Kdo govori o grožnji?
Fašista namlatiš, da ni sposoben nikogar poklicati.

ma ne, pride inšpektor na dom pogledati če si doma, tebi ni…..potem rečeš, da si spal…..

itak ti ne more dokazati da nisi spal, lahko celo rečeš, da si popil preveč alkohola, ker si mislil, da se boš s tem razkužil in si bil pijan ko mavra in si spal IN SE NISI MOGEL ZBUDITI……vsak pameten sodnik za prekrške te bo osvobodil, sploh pa zaradi teh SDS fašističnih ukrepov so sodišča že preveč natrpana, toliko prit in sodnik postopkov ni bilo še nikoli do zdaj……………žal mi je, da sem šla na proteste ko so Janšo zaprli, šla sem ker se mi je človek smilil, kaj delajo z njim, zdaj vidim, da je on dosti slabši od vseh do zdaj, tako da naslednjič ko bo šel v zapor naj tam kar ostane za vedno!

tole si poglejte, zaradi tega imamo to sranje in koliko časa bo trajalo????

cenzura je, moram link razdeliti, vi pa ga združite in si poglejte, ne zamudite, hitro poglejte, ker bo brisano!!!

h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=73KWRxzqxlE&t=217s

še en link za vse, ki jih zanima resnica o tej plan demiji:: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/DgijL7vcjDBI/?fbclid=IwAR3cc41rmKh4qfVPrOXtwcZq16O6jwrIdGjJ-CcjM-C5-82panXnHoEzDVg

Odgovor na objavo uporabnika
HAMOHAMO, 08.06.2021 ob 15:03

še en link za vse, ki jih zanima resnica o tej plan demiji:: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/DgijL7vcjDBI/?fbclid=IwAR3cc41rmKh4qfVPrOXtwcZq16O6jwrIdGjJ-CcjM-C5-82panXnHoEzDVg

To smo že vse ugotovili na podlagi laži.
Kdor podpira korona fašizem, pa mora biti res totalni debil.

New Report

Close