Najdi forum

Splash Forum Koronavirus pct

pct

Kaj bi kupili če nebi bilo pogoja pct?

Jaz bi nabavila nove brisače  10 kom srednje velikih in 10 kom manjših (Yoisk). Ker zahtevajo pct ne grem tudi če sem testirana zaradi zdravnika ali zobozdravnika….. Za silo sem v srednje velikem mercatorju kupila 4 brisače ker sem nekaj spranih vrgla stran…. Ter ene 4 jogi rjuhe za otroke v Ikeji.

Nimam problema. Kot cepljen grem, kamor mi srce pozeli

jaz sem zadnjič imela test zaradi zdravnika in sem pol za celo žlahto hodila po štacunah.

med drugim sem iskala spodnji del trenerke zame, ker se mi je doma stari strgal, preperel popolnoma.

najdem ene trenerka hlače primerne, grem z njimi do blagajne in nasproti meni trgovka z masko pod nosom in si štora po nosu prav. Jo vprašam, če je še kakšna druga prodajalka – ona pravi,da ja , ampak da na blagajni je pa ona sama – pa sem ji rekla,da potem pa ne bom vzela stvari, ker sem jo videla,da si je vrtala po nosu in mi je ogabna samo misel,da bi imela njene mačke na oblačilu, ki ga kupim, poleg tega je naravnost nespoštljivo,da se od strank obsedeno zahteva testiranje, ki je dodaten strošek, potem razkuževanje in maske na nosu, medtem ko trgovka nima maske tako kot je treba in si potem še po nosu šara. naravnost nespoštljivo – kot da se delajo norca iz nas. Sem dala hlače nazaj in šla.

Tudi jaz nimam problema, ker necepljen in brez fašističnega pct grem kamor mi srce poželi.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 04.10.2021 ob 14:30

Tudi jaz nimam problema, ker necepljen in brez fašističnega pct grem kamor mi srce poželi.

Js ga pa za ZD/bolnco mam, žau… Tja morm it zrt lastne koristi in se pol ne hudujem nad tistimi, čigar pomoč rabim. Kkšn nasvet kk to zaobit? Drugod ga nimam in se ne počutim nč omejeno.

Odgovor na objavo uporabnika
nakupovanje pct, 04.10.2021 ob 14:15

Kaj bi kupili če nebi bilo pogoja pct?

Jaz bi nabavila nove brisače  10 kom srednje velikih in 10 kom manjših (Yoisk). Ker zahtevajo pct ne grem tudi če sem testirana zaradi zdravnika ali zobozdravnika….. Za silo sem v srednje velikem mercatorju kupila 4 brisače ker sem nekaj spranih vrgla stran…. Ter ene 4 jogi rjuhe za otroke v Ikeji.

Brez problema lahko greš kamorkoli ćefur stevanović je danes brez pogojev vdrl v predsedniško palačo in ni bil ne vržen ven ne kaznovan, torej smemo vsi.

Tudi jaz sem imela 14 dni nazaj pct zaradi zobarja.

Sem šla v Merkurja ua sestro, v kmetijsko zadrugo za atija v Mercator tehniko namest desca,ter v par trgovin z cunjami pa nič zimskega (debelejše kavbojke al pa kej podobnega) za otroke nisem dobila k sreči smo nekaj preko spleta naročil otroci so pač zrasli…. Aja pa za vse sem šla po par stvari v Mercator hipermarket….Zase ne kupim nič zadnjič pospravila omaro in imam vsega dosti enako partner.

Naslednji teden imam spet zobarja (mi zdravi zob) in bom zgleda spet mogla test delat….

Ampak stavri, ki niso nujne pa ne grem zej nabvlat iz principa…..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1108, 04.10.2021 ob 14:44

Brez problema lahko greš kamorkoli ćefur stevanović je danes brez pogojev vdrl v predsedniško palačo in ni bil ne vržen ven ne kaznovan, torej smemo vsi.

Sej se ne bojim ampak butasto se mi zdi…..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 04.10.2021 ob 14:39

Js ga pa za ZD/bolnco mam, žau… Tja morm it zrt lastne koristi in se pol ne hudujem nad tistimi, čigar pomoč rabim. Kkšn nasvet kk to zaobit? Drugod ga nimam in se ne počutim nč omejeno.

A ne piše, da pct ni potreben za neodložljive zdravstvene potrebe ?

Pa za zobozdravstvene prav tako ne. Pač poveš, da je zadeva nujna in ti nihče nima pravice prepovedati vstopa.

Sicer pa pisanje pritožb, kazenskih ovadb….

Danes bi prijateljico povabila na kosilo v mojo odlično restavracijo, vendar nimam testa.

Tako, da sva se imeli čudovito v naravi in v parku ob kavici iz avtomata. Čudovit dan.

Če je kaj takega nujnega grem kupit, če me kdo vpraša za pct nekaj zamomljam in me ponavadi potem pustijo pri miru, zaenkrat še nisem imela težav.

Bi pa šla v Ikejo po 2k robe.

Potrošnjo smo zmanjšali na osnovo – pa ne z

Na dopust spomladi nismo šli pa jeseni tudi najbrž ne bomo – tam bi tudi še kakega jurja dva vrgli ven.

Na trr mi je ostalo v času korone 10k.

đppp

Zato si pa ti skoz tuki. Če bi šov kam brez pct bi jih dobu po gobćku kar že ves

antifa kolega robi

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 04.10.2021 ob 15:06

A ne piše, da pct ni potreben za neodložljive zdravstvene potrebe ?

Pa za zobozdravstvene prav tako ne. Pač poveš, da je zadeva nujna in ti nihče nima pravice prepovedati vstopa.

Sicer pa pisanje pritožb, kazenskih ovadb….

Oprosti sam ti tvoji principi v praksi…. Vse maš prav, ampak.. pojma nimaš😄 moj “problem” je sicer bil operativno rešljiv, mam pa redne preglede in riheb. To, da se js sestavim nazaj je predvsem moja želja… Njim je lh odložljivo,  pa pisat pritožbe.. mja…  npr. tam 75 let čiko, ki je onkološki bolnik bo res energijo tu zgubljal in si delal dodatn stres… ni vse tk simpl, če je težko..

Men je žal zobrca rekla, da me brez pctja ne sme vzet….. Sem pa do zadnjega upala, da bojo tok gladki da bodo spremnl to…..

Za trgovine me niti ne gane in se tud nebi testirala.

Aja cepljeni pa če ste tok blesavi da ste šli sam zato tvegat z cepivi da loh po štacunah laze pa bog vam požegnej sej vam ne bo več dologo…..

Enako.

Nimam PCT, grem kamor kočem. Vprašajo izpolnujete PCT, odvrnem dober dan in grem naprej.

Sem se kakih 10 dni nazaj morala testirat in sem imela kao plan it sem in tja, pa nisem sla nikamor 😂😂

Zdaj bi sla v halo A po kavo, ampak jo bom narocila po spletu in poslala sina po njo.

V kratkem bom morala spet na test, pa ne vem, ce bom sla kaj po zrgovinah. Mogoce v Bauhaus ali pa tudi ne, odvisno koliko se mi bo dalo.

Oblacil imam cez glavo dovolj!

 

Edino, ce kdo ve, BTC trznica, rabis test? Za zunaj najbrz ne, kaj pa za notranji del?

Odgovor na objavo uporabnika
brez preoblemov, 04.10.2021 ob 15:22

Nimam PCT, grem kamor kočem. Vprašajo izpolnujete PCT, odvrnem dober dan in grem naprej.

Tk tud js.  Dobr dan pa greš dalje, restavracije tu okol noti ne težijo… Edin zdravstvo mi je trn v peti.

Odgovor na objavo uporabnika
s principa, 04.10.2021 ob 15:08

Če je kaj takega nujnega grem kupit, če me kdo vpraša za pct nekaj zamomljam in me ponavadi potem pustijo pri miru, zaenkrat še nisem imela težav.

Bi pa šla v Ikejo po 2k robe.

Potrošnjo smo zmanjšali na osnovo – pa ne z

Na dopust spomladi nismo šli pa jeseni tudi najbrž ne bomo – tam bi tudi še kakega jurja dva vrgli ven.

Na trr mi je ostalo v času korone 10k.

In kam to hodiš?

Po btcju te namreč ne pustijo kar tako, kar počakajo da jim pokažeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Tristan170, 04.10.2021 ob 14:19

Nimam problema. Kot cepljen grem, kamor mi srce pozeli

Tud jst necepljena, netestirana, neprebolela, vsaj zaenkrat povsod. In to bp 😛 Do zdej sam en krajši manjši prepirček z enim varnostnikom pred nakupovalnim središčem, pa še ta je na konc reku: ajde, pejt notr, ne bova se več prerekala.

So bli pa 1.dneve od uvedbe tega PCT bolj zateženi, zdej so se kr omehčal. Marskje za pogoj še vprašajo ne več.

ja sam doktor tle.cijepiti cijepiti i cijepiti

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 04.10.2021 ob 16:19

Tud jst necepljena, netestirana, neprebolela, vsaj zaenkrat povsod. In to bp 😛 Do zdej sam en krajši manjši prepirček z enim varnostnikom pred nakupovalnim središčem, pa še ta je na konc reku: ajde, pejt notr, ne bova se več prerekala.

So bli pa 1.dneve od uvedbe tega PCT bolj zateženi, zdej so se kr omehčal. Marskje za pogoj še vprašajo ne več.

Hvala za kontribucijo k družbi ali boljše razkolu družbe in slabšanju stanja v zdravstvu. Ko boste vi potrebovali kakšno pomoč upam da nikogar nebo en drek brigalo tak kot zdaj vas. Malo bi se vprašali kakšen človek dejansko ste. Žalostno.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar nekaj, 19.12.2021 ob 10:29

Hvala za kontribucijo k družbi ali boljše razkolu družbe in slabšanju stanja v zdravstvu. Ko boste vi potrebovali kakšno pomoč upam da nikogar nebo en drek brigalo tak kot zdaj vas. Malo bi se vprašali kakšen človek dejansko ste. Žalostno.

Edino žalosten je tvoj pogled in zapisano. Zdrav človek razdira družbo in prispeva k slabšanju zdravsta? Razmislite malo. Zdrav človek škoduje le dobičku farmacije!!

New Report

Close