Najdi forum

Splash Forum Koronavirus PCT je norost

PCT je norost

Odgovor na objavo uporabnika
saj zdaj, 23.08.2021 ob 11:19

Odgovor na objavo uporabnika
saj zdaj, 23.08.2021 ob 08:29

Odgovor na objavo uporabnika
sem prebolela, 23.08.2021 ob 07:56

Odgovor na objavo uporabnika
Renne778, 23.08.2021 ob 07:52

Norost je, da imamo cepivo, pa se ne cepite !     Cepivo varuje pred hujsim potekom bolezni in hospitalizacijo. Nevem, kaj vam ni jasno ?   Zaradi polnih bolnic bo zdravstvo blokirano !

 

Sem prebolela (dokaj lahka oblika). Sem sigurno zaščitena. Pri cepivu te sigurnosti ni.

 

Aja? Od kod ti pa ta podatek? Sestra se je cepila, jaz sem dokazano prebolela. Sva si šle skupaj merit protitelesa. Jaz jih nimam skoraj nič več, tako malo, da lahko fašem kadarkoli, pa sem pred tremi meseci prebolela, sestra pa jih je imela še ogromno, so ji rekli, da bo še dolgo imuna, pa je zadnjo dozo dobila aprila, torej pred dlje časa kot sem jaz prebolela. Ni nobene garancije, kaj ti ni jasno? Vse je odvisno od posameznikovega imunskega sistema, je pa dokazano, da če si prebolel hudo obliko, imaš več časa protitelesa kot če si prebolel blago obliko. No, jaz sem izgubila vonj in okus, dva dni sem se malo slabo počutila, en dan vročine in to je bilo to. Kot velika večina ljudi. Ki so zdaj najbrž večinoma tudi brez protiteles, če so več kot tri mesece nazaj zboleli. Ne lapajte kar v prazno.

 

Bolj zaščiten si sigurno, če si prebolel, protitelesa so. So ljudje, ki mislijo, da so preboleli, a je bil  le hujši prehlad. Test pokaže, če si res okužen. Meni je in čez 5 mesecev imam še vedno zelo veliko protiteles.

Cepljeni prenašajo virus, zbolijo pa za lažjo obliko.

 

Povej to Kustečki.

Tako je po vsem svetu!

V ZDA je z današnjim dnem FDA cepivo Pfizer celo popolnoma odobrila, tako da nehajte sanjat.  Ko bo še Evropa popolnoma odobrila cepivo, si lahko vašo “svobodo” v rit vtaknete. Bodo vsi zahtevali, da ste cepljeni. Drugače ne gre.

Saj jaz bi se rad cepil, čakam že ta cepiva kot kuža hrano. Obljubljali so za julij, pa ni nič. Ta cepiva, ki so zdaj v preizkušanju se drži nazaj zaradi trojice cepiv, ki prinašajo kapital.

Samo sistem cepljenja je še vedno zgrešen. Mi bi morali gledati, da se v kratkem obdobju cepi vse ljudi. npr. dva meseca, da bi bila zaščita v enakem obdobju. Sedaj pa se en cepi februarja, drugi junija, tretji septembra. Tako bomo vedno imeli velik odstotek necepljenih. Pa to bo do smrti tako.

Odgovor na objavo uporabnika
nihče ni znorel, 23.08.2021 ob 18:26

Tako je po vsem svetu!

V ZDA je z današnjim dnem FDA cepivo Pfizer celo popolnoma odobrila, tako da nehajte sanjat.  Ko bo še Evropa popolnoma odobrila cepivo, si lahko vašo “svobodo” v rit vtaknete. Bodo vsi zahtevali, da ste cepljeni. Drugače ne gre.

    Lahko se zgodi tudi obratno. Mogoce so zadostili stevilu poskusnih zajcev za dovoljenje (prvic se je cepivo testiralo na takem steviluljudi brez da bi jih bilo potrebno placat) in bo cepivo postalo pac po izbiri, tako kot za gripo. Vse moznosti je treba pretuhtat, samo v eno smer ni dobro. Komu je v interesu vecno zapiranje in prepricevanje prepricanih.? Nikomur

New Report

Close