Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pct nateg

Pct nateg

Pct bi morali ukinit. V praksi sploh ne deluje. Poglejte število okuženih. Tole rangiranje ljudi glede izpolnjevanja pct pogoja pa je višek omejevanja svobode. In mi živimo v neki demokratični Evropi. Po drugi strani pa visoka evropska komisarka Von der Leynova skriva njeno dopisovanje s pfizerjem. Zakaj potem pct ne velja tudi pri davkih? Če ti je svoboda omejena, plačaš manj davka. Pa me zanima koliko časa bi bil ta pct še pogoj še aktualen!

Nikoli se ni šlo za to ali nekaj deluje ali ne. Vedno se gre le za eno – ali to prinaša denar?

Ampak jaz pa res ne razumem teh karantenskih  pogojev. Pri sosedih sta obe punčki pozitivni (šola). Starše ne vem, če, ker sta cepljena in simptomov kao nimata. Oba delata v poklicih z veliko kontaktih (trgovina, vrtec). In oba sta danes šla v službo, ker kao lahko, ker sta cepljena. A je to OK? Če pravimo, da cepljeni ravno tako prenašajo virus. Omikron lahko tudi asimtomatsko.

Najina otroka (še) nista okužena, ampak jaz ne vem kako bi eavnala, če bi bila. Najbrž bi se vsaj vsak dan samotestirala.

Soseda ne bosta kupovala testov. Gresta povsod, ker pač lahko. Je to možno? So res taka pravila?

pravila so blesava, saj je že žnjtič dokazano, da zbolevajo tudi cepljeni. Tudi iz tega se pač jasno vidi, da je namen vsiliti cepivo, ne pa skrb za zdravje.

Ko sta bila mja otroka pozitivna smo morali biti vsi v karanteni, tudi midva z možem.

Saj to sprašujem – a so zdej pravila drugačna? A lahko kljub okužbi v istem gospodinjstvu hodiš v službo, če si cepljen?

Odgovor na objavo uporabnika
Karanta, 31.01.2022 ob 13:46

Saj to sprašujem – a so zdej pravila drugačna? A lahko kljub okužbi v istem gospodinjstvu hodiš v službo, če si cepljen?

Pa bolni, pcr potrjeni ljudje hodijo okoli- v lekarno, v trgovino, pa mal na sprehod (kao saj zdaj sem pa že ok, pa je še vedno pozitiven)- to vse iz moje okolice. Brez mask seveda (do lekarne in trgovine)

JANŠEVA vlada je totalitarno fašistična , nacistična, morilska, Janše ne briga, ali bo otrok imrl zaradi vnetja srčne ovojnice, ali bo mlada ženska mati 2 otrok doživela možgansko kap, boli njega k u r a c!!!! Njega briga samo denar in oblast, nikoli mu ni bilo važno v kateri stranki je, samo da je lahko GLAVNI. JANŠA na volitvah si popušil!

Odgovor na objavo uporabnika
Karanta, 31.01.2022 ob 10:27

Ampak jaz pa res ne razumem teh karantenskih  pogojev. Pri sosedih sta obe punčki pozitivni (šola). Starše ne vem, če, ker sta cepljena in simptomov kao nimata. Oba delata v poklicih z veliko kontaktih (trgovina, vrtec). In oba sta danes šla v službo, ker kao lahko, ker sta cepljena. A je to OK? Če pravimo, da cepljeni ravno tako prenašajo virus. Omikron lahko tudi asimtomatsko.

Najina otroka (še) nista okužena, ampak jaz ne vem kako bi eavnala, če bi bila. Najbrž bi se vsaj vsak dan samotestirala.

Soseda ne bosta kupovala testov. Gresta povsod, ker pač lahko. Je to možno? So res taka pravila?

Cepljeni ravno tako prenašajo virus. Zbolevajo malo manj pogosto, kot necepljeni. Če je v družini nekdo pozitiven, morajo biti v karanteni vsi. Celo prebolevniki, ki so mnogo bolj zaščiteni od cepljenih.

3x cepljeni oz tisti, ki so preboleli pa pol se cepili ne grejo v karanteno. V karanteno ni treba tudi zaposlenim v zdravstvu, vzgoji in izobraževanju ter socialnih zavodih – ti morajo nositi masko FPP2 in se vsak dan (samo)testirati.

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz123510, 31.01.2022 ob 09:24

Pct bi morali ukinit. V praksi sploh ne deluje. Poglejte število okuženih. Tole rangiranje ljudi glede izpolnjevanja pct pogoja pa je višek omejevanja svobode. In mi živimo v neki demokratični Evropi. Po drugi strani pa visoka evropska komisarka Von der Leynova skriva njeno dopisovanje s pfizerjem. Zakaj potem pct ne velja tudi pri davkih? Če ti je svoboda omejena, plačaš manj davka. Pa me zanima koliko časa bi bil ta pct še pogoj še aktualen!

Se strinjam PCT v bistvu spodbuja širjenje epidemije, ker cepljeni zaradi nedelujočega cepiva nosijo in trosijo virus naokoli, tudi v bolnico med ranljive. To je bilo že neštetokrat povedano in dokazano. Zaradi tega so PCT že ukinili v UK in na Danskem. Povsod drugje imamo pa nespodobne denarja lačne, ki furajo naprej za naš denar testiranja in cepljenja in maltretiranja.

Odgovor na objavo uporabnika
vewew, 31.01.2022 ob 17:17

Se strinjam PCT v bistvu spodbuja širjenje epidemije, ker cepljeni zaradi nedelujočega cepiva nosijo in trosijo virus naokoli, tudi v bolnico med ranljive. To je bilo že neštetokrat povedano in dokazano. Zaradi tega so PCT že ukinili v UK in na Danskem. Povsod drugje imamo pa nespodobne denarja lačne, ki furajo naprej za naš denar testiranja in cepljenja in maltretiranja.

zdaj bo šele razmah okužb – od jutri dalje: namreč vsi bolni s simptomi se bodo testirali v konternejrjih, kamor pa si prisiljen it tudi ti, ki si zdrav, in rabiš kodo, da greš v štacuno, na pošto, banko… tako te vldada prisili v stik z bolnimi, še več, množično jih bo zbirala vse na kupu pred kontejnerji… seveda so za vse zdrave, ki gredo tja samo po kodo, visoke šanse tako,da tam karkoli staknejo… juhej bravo vlada (sarkazem na polno)

 

New Report

Close