Najdi forum

Splash Forum Koronavirus PCT za nakupe v trgovinah

PCT za nakupe v trgovinah

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 26.08.2021 ob 22:01

In kaj, če bo komu počil film? Ljudje bodo poklicali policijo in bodo počenega odpeljali. Kaj pa drugega?

Točno tako

Bedaki se še vedno kregate okrog oslove sence.

 

Ti ki si vedno tako kratko pametna – tudi če prvega odpeljejo je ok. Dvestotega pa ne bodo mogli. Ko jih bo 500 ali 1000 bo še težje, kmalu se bo tudi ta opevana francija spravila na kolena in ko pridrvijo od tam, takrat bodo pa odgovorni bežali v svoje luknje.

Odgovor na objavo uporabnika
Joj ej …., 26.08.2021 ob 23:48

Ti ki si vedno tako kratko pametna – tudi če prvega odpeljejo je ok. Dvestotega pa ne bodo mogli. Ko jih bo 500 ali 1000 bo še težje, kmalu se bo tudi ta opevana francija spravila na kolena in ko pridrvijo od tam, takrat bodo pa odgovorni bežali v svoje luknje.

mišljeno za radodajko

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 26.08.2021 ob 21:01

razen zivilskih…to obljublja pijanka Logarjeva…ste za ali proti?

kraja javnega denarja za brezveze

 

pa kaj ti bo P če ti ga čez pol leta skenslajo

pa kaj ti bo C če cepljeni isto trosijo okoli virus in zbolijo

in kaj ti bo T če so ti testi tako nezanesljivi

 

brezveze za vse, samo za tiste ki s tem služijo je pa sanjsko

Odgovor na objavo uporabnika
Joj ej …., 26.08.2021 ob 23:48

mišljeno za radodajko

Aha. In kdo bo med tistimi dvestotimi? Ti najbrž?

 

Najbrž ne bodo tega uvedli, saj to pomeni, da veliko ljudi ne bo imelo dostopa do trgovin. Kaj takega za naše ubogo gospodarstvo ni najboljše. Konkretno sem cepljena ( nikoli več!!), a se mi zdi ta ukrep čisto mimo. Kje po EU imajo kaj takega? Kdo ve?

 

Odgovor na objavo uporabnika
seveda proti, 27.08.2021 ob 08:39

 

Najbrž ne bodo tega uvedli, saj to pomeni, da veliko ljudi ne bo imelo dostopa do trgovin. Kaj takega za naše ubogo gospodarstvo ni najboljše. Konkretno sem cepljena ( nikoli več!!), a se mi zdi ta ukrep čisto mimo. Kje po EU imajo kaj takega? Kdo ve?

 

Cepljena si proti covidu? Zakaj “nikoli več”?

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašajka, 27.08.2021 ob 11:38

Cepljena si proti covidu? Zakaj “nikoli več”?

 

Zakaj nikoli več? Zato, ker sem imela precej zoprne stranske učinke. Poslabšala se mi je tudi že obstoječa bolezen. Dva meseca po drugi dozi sem se okužila, s tem da sem se res pazila (cepivo čisto nič pomagalo).. Ne vidim čisto nobenega plusa v cepljenju. Zame osebno sami minusi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
seveda proti, 27.08.2021 ob 12:21

 

Zakaj nikoli več? Zato, ker sem imela precej zoprne stranske učinke. Poslabšala se mi je tudi že obstoječa bolezen. Dva meseca po drugi dozi sem se okužila, s tem da sem se res pazila (cepivo čisto nič pomagalo).. Ne vidim čisto nobenega plusa v cepljenju. Zame osebno sami minusi.

 

 

Poznam tri podobne primere. Enega pa, ki mu ni bilo nič.

 

Odgovor na objavo uporabnika
verjamem da nikoli več, 27.08.2021 ob 16:29

 

Poznam tri podobne primere. Enega pa, ki mu ni bilo nič.

 

Škoda ker kaj takega, kot pišeta ni zaslediti na 24 curcev in podobnih trobilih

Sem absolutno ZA, da se npr. ne zapira več tekstilnih trgovin in da ne prihaja spet do butnjenih situacij, ko so garderobe zaprte, ker potem čemu sploh služijo trgovine z oblačili. Naj velja PCT za tekstil!

Za “seveda proti”:

Ali si vedela, da cepivo ne ščiti pred okužbo? Namen cepiva je, da prepreči težji potek in s tem hospitalizacije/obremenjevanje zdravstvenega sistema.

Če je človek zdrav, mu po cepivu načeloma nima kaj bit. Če ima že neke bolezni, pa je možnost za zaplete večja. Ampak še veliko večja je v primeru predhodne bolezni možnost za zaplete po covidu. Tako da pretehtaj. Tvoja zdravstevna situacija že prej ni bila rožnata. Če bi dobila covid necepljena, bi telo težje odreagiralo kot na cepivo in kot je odreagiralo po tem, ko te ščiti cepivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašajka, 28.08.2021 ob 12:36

Za “seveda proti”:

Ali si vedela, da cepivo ne ščiti pred okužbo? Namen cepiva je, da prepreči težji potek in s tem hospitalizacije/obremenjevanje zdravstvenega sistema.

Če je človek zdrav, mu po cepivu načeloma nima kaj bit. Če ima že neke bolezni, pa je možnost za zaplete večja. Ampak še veliko večja je v primeru predhodne bolezni možnost za zaplete po covidu. Tako da pretehtaj. Tvoja zdravstevna situacija že prej ni bila rožnata. Če bi dobila covid necepljena, bi telo težje odreagiralo kot na cepivo in kot je odreagiralo po tem, ko te ščiti cepivo.

 

 

To le delno velja. Moja žena je sladkorna bolnica ( lažja oblika), ima visok krvni pritisk. Po cepljenju ni imela nikakršnih stranskih učinkov. Po zgornji teoriji, bi morala. Tudi zbolela je za covidom (2 meseca po cepljenju). Cepljenje očitno ni pomagalo. Predvidevamo, da je, glede na vse to, dobila placebo. Takih je nekaj procentov.

 

New Report

Close