Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

Izjeme ki si upajo spregovorit resnco cenim, te prodane podgane in priležnice sistemu pa z veseljem kjerkoli javno pljunem v faco.
Tebe pa….sej veš, slovenija je mala, nikoli te ne bom pozabil, a ja jesam zlo-pamtilo, ne opraštam ne zaboravljam take kot si ti.

Debili kot ti ovirajo izmanipuliran folk od televizije in zastrahovanja da ne more normalno razmišljat.
Zato sem tu, multinick idi-ot.
Kaj zmorem s takimi kot ti, pa v živo, upaš pipi kokoška?
Prej ali slej se bomo poklali, zakaj nebi pospešili malo vse skupaj?
Si pripravljen umret?
Ali se bojiš kokoška jedna usrana
[/quote]
So to odkrite grožnje, čefurček?

piši z enega nicka, papčino, dejstvo je da ne pozabljam in ne oprostim, jemlji to kot resno grožnjo javno…prijavi me, je to je edino kaj zmoreš papčino

nova
Uredništvo priporoča

Ta dva majmuna, ludo in darwina maminega lulčka, bi permejdun bilo za dat nan nacionalko v večerno oddajo. To bi bilo smeha za crknt, noben mujo in haso z vici ne parirata tema dvema neciviliziranema norcema, permejdun da ne.😁

Vsi se te zelo bojimo. Še posebej zato ker si videl vse naše IPje. In veš točno kdo ti kaj piše.

Črnomelj, sreda ob 18.00 pri žagi, pa da te vidim heroju. Lahko pripelješ še svojega fanta Darwina s sabo.

Jaz sem Viharni Fašist, mentalni id/iot
[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Vsi se te zelo bojimo. Še posebej zato ker si videl vse naše IPje. In veš točno kdo ti kaj piše.
[/quote]

Phehehe, tresle bi ti se, papak junak za tipkovnico……

Vsak dan slabše, gremo pobirat stave, koliko dni bosta nora majmuna še vzdržala in bosta odpeljana na zprti oddelek.

Phehehe, tresle bi ti se, papak junak za tipkovnico……
[/quote]

Nisem jaz tisti ki impotentno grozim. To si ti. Kdaj boš objavil naše IPje heker?

jaooooooo, kaj takega pa še ni bilo niti na monu, čeprav je vsega tu.😁😁😁

Črnomelj, sreda ob 18.00 pri žagi, pa da te vidim heroju. Lahko pripelješ še svojega fanta Darwina s sabo.
[/quote]

Ma ti si iz Črnomelja moj k…. če si ti od tam jaz sem iz Pariza.
Znaš postopek, pokliči prvo da se čujemo lažnivec.
Ti bi mene zvabil v Črnomelj, phahaha, peglaj svoju mamu, dođi u Mb, vedno sem za akcijo, sedja sem pa extra raspoložen da se ti krvi napijem

Črnomelj, sreda ob 18.00 pri žagi, pa da te vidim heroju. Lahko pripelješ še svojega fanta Darwina s sabo.
[/quote]

A ti si korajžen? Bi rad umrl?

Ma ti si iz Črnomelja moj k…. če si ti od tam jaz sem iz Pariza.
Znaš postopek, pokliči prvo da se čujemo lažnivec.
Ti bi mene zvabil v Črnomelj, phahaha, peglaj svoju mamu, dođi u Mb, vedno sem za akcijo, sedja sem pa extra raspoložen da se ti krvi napijem
[/quote]
Ej ludo, majmun. Saj si heker, čeprav nepismen majmun, heker si. Kako potem, da ne veš kdo je kdo, ko praviš, da vidiš ip-je in misliš, da samo od viharnega kasiraš, ti smrdljivo majmunsko kljuse?🤣🤣😂🤣

A ti si korajžen? Bi rad umrl?
[/quote]

Nej pride, ga pospravim brez sekunde razmišljanja, javno ga pozivam da vidim koliko bo zdržal ko se spravim na njega ima da kaka in lula in moli za milost, ma ne bo je, ker je šlo čez mejo, ma brez veze karkoli pisat, jker itak veva vsi trije tu kaj smo, kdo je kaj je in kaki papak je. Še poklicat ne upa, a kamoli da pride kam, phahahhahahahahhaha…..
V Črnomelj bi me zvabil, pa se mi pol smejal kaka budala sem kaj sem se vozil…
HAhahahahahahha
No, vabilo moje stoji, MB, kadarkoli.


Ej ludo, majmun. Saj si heker, čeprav nepismen majmun, heker si. Kako potem, da ne veš kdo je kdo, ko praviš, da vidiš ip-je in misliš, da samo od viharnega kasiraš, ti smrdljivo majmunsko kljuse?🤣🤣😂🤣
[/quote]

Večino se neki trije pojavljate vsakodnevno in sejete sovraštvo. To smo že dojel.
Potem pa še vsi trije menjavate vzdevke, vaš besedni zaklad pa vas izdaja. Vsak dan znova.


Ej ludo, majmun. Saj si heker, čeprav nepismen majmun, heker si. Kako potem, da ne veš kdo je kdo, ko praviš, da vidiš ip-je in misliš, da samo od viharnega kasiraš, ti smrdljivo majmunsko kljuse?🤣🤣😂🤣
[/quote]

Papčino stara smrdljiva frustrirana GRDA manipulatorska, pridi v MB, piši z enega profila

Nej pride, ga pospravim brez sekunde razmišljanja, javno ga pozivam da vidim koliko bo zdržal ko se spravim na njega ima da kaka in lula in moli za milost, ma ne bo je, ker je šlo čez mejo, ma brez veze karkoli pisat, jker itak veva vsi trije tu kaj smo, kdo je kaj je in kaki papak je. Še poklicat ne upa, a kamoli da pride kam, phahahhahahahahhaha…..
V Črnomelj bi me zvabil, pa se mi pol smejal kaka budala sem kaj sem se vozil…
HAhahahahahahha
No, vabilo moje stoji, MB, kadarkoli.
[/quote]
Jp, na sekretu ga pospraviš, vsakič ko greš srat.😂🤣🤣 Majmun strahopetni, celo noč si norelo kako se boš borilo in razbijalo na protestih, ter pobijalo, potem si pa usrane ves čas protesta bilo na monu. Se nisi upalo it od doma. Pa da ne govorim, kako si k meni, pa k vinku prišlo, ko si grozilo revše usrano retardirano….jaoooo smrad spužvasti, retardirani.

Nej pride, ga pospravim brez sekunde razmišljanja, javno ga pozivam da vidim koliko bo zdržal ko se spravim na njega ima da kaka in lula in moli za milost, ma ne bo je, ker je šlo čez mejo, ma brez veze karkoli pisat, jker itak veva vsi trije tu kaj smo, kdo je kaj je in kaki papak je. Še poklicat ne upa, a kamoli da pride kam, phahahhahahahahhaha…..
V Črnomelj bi me zvabil, pa se mi pol smejal kaka budala sem kaj sem se vozil…
HAhahahahahahha
No, vabilo moje stoji, MB, kadarkoli.
[/quote]

Lej če bi ne bili prpe in hinavci bi se že javno izpostavili kot sva se midva s pravimi obrazi.

Prednost imajo vso, poznajo najine obraze korajže pa ne da bi stopili s svojim gnusnim početjem pred obraz dejansko in tam teror zganjali. Realnosti jih je strah bolj kot vse. Da sva se pa midva izpostavila pa tudi pove o nama veliko ampak tem kretenom to ne pove nič in mislijo da se v življenju nič ne more spremeniti in da bi se tudi njih kdaj odkrilo.

Mene lahk pridejo poskusit fentat se jih ne bojim, ker se smrti ne bojim kot tile prašiči. Nagajat in na skrivaj piz*arije počet si vsak bedak upa. Na nož it pa ne.

Črnomelj, sreda ob 18.00 pri žagi, pa da te vidim heroju. Lahko pripelješ še svojega fanta Darwina s sabo.
[/quote]

Dejstvo je da sem Viharni Invalid
[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]
♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🤧🤮🤧🤮🤧🤮🤢🤢🤢🤢🤮🤧🤮🤧🤧


Jp, na sekretu ga pospraviš, vsakič ko greš srat.😂🤣🤣 Majmun strahopetni, celo noč si norelo kako se boš borilo in razbijalo na protestih, ter pobijalo, potem si pa usrane ves čas protesta bilo na monu. Se nisi upalo it od doma. Pa da ne govorim, kako si k meni, pa k vinku prišlo, ko si grozilo revše usrano retardirano….jaoooo smrad spužvasti, retardirani.
[/quote]
phahahahahhahahahahahahahahahahahahaahaha

Pa kaki lažo je ta viharni, sej to ne moreš verjet.
Da nisem doživel nebi verjel, pa vidu sem dosta budala na tem svetu, haman TOTI je ZMAGOVALNI, idi se obesi. papak.

Večino se neki trije pojavljate vsakodnevno in sejete sovraštvo. To smo že dojel.
Potem pa še vsi trije menjavate vzdevke, vaš besedni zaklad pa vas izdaja. Vsak dan znova.
[/quote]
Kaj iščeta to dobita, kaj boš mamin luček zguba debilna vsem sralo po glavi in se za rit držiš ludega majmuna, ki je še bolj zabit od tebe. On pa nepismen bo sral celo univerzitetno izobraženim učiteljem ,kaoo naj delajo….mislim smrduha gnila, saj nista vredna drugega, kot da se udriha po vaju, če ne data miru in prav iščeta.

Oba sta pa posrani zgubljeni pošteno v betico bolni revi, da večji revi ne moreta bit, samo mon od jutra do jutra, vsak dan.

Kok sta vidva brihtna, oba skupaj nista na nivoju 5 letnega mulca. Idi.ota res mislita, da gresta samo enemu na živce?


Kaj iščeta to dobita, kaj boš mamin luček zguba debilna vsem sralo po glavi in se za rit držiš ludega majmuna, ki je še bolj zabit od tebe. On pa nepismen bo sral celo univerzitetno izobraženim učiteljem ,kaoo naj delajo….mislim smrduha gnila, saj nista vredna drugega, kot da se udriha po vaju, če ne data miru in prav iščeta.

Oba sta pa posrani zgubljeni pošteno v betico bolni revi, da večji revi ne moreta bit, samo mon od jutra do jutra, vsak dan.
[/quote]

Je rekel Glavni Papak Mona, idi se rani sam, da te ja ne tražim tam od kod si.
Reva. Frustrirana. Gnjila.

New Report

Close