Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

Lej če bi ne bili prpe in hinavci bi se že javno izpostavili kot sva se midva s pravimi obrazi.

Prednost imajo vso, poznajo najine obraze korajže pa ne da bi stopili s svojim gnusnim početjem pred obraz dejansko in tam teror zganjali. Realnosti jih je strah bolj kot vse. Da sva se pa midva izpostavila pa tudi pove o nama veliko ampak tem kretenom to ne pove nič in mislijo da se v življenju nič ne more spremeniti in da bi se tudi njih kdaj odkrilo.

Mene lahk pridejo poskusit fentat se jih ne bojim, ker se smrti ne bojim kot tile prašiči. Nagajat in na skrivaj piz*arije počet si vsak bedak upa. Na nož it pa ne.
[/quote]
Seveda vsak pede.rajsl se slej ko prej razgali. Bravo fanta!


Saj verjetno se boš res obesilo, ali pa crknilo od zastrupitve z alkoholom,ker si čisto na koncu. Se prav vidi, da je vsak dan slabše in s tabo spužvastim majmunom in darwinom mamicinim lulčćkom. To izgleda, da nimata čas niti umit se večin uredit se. Samo mon in ne z njega niti za minuto, ker tako hudičevo boli, ko vam vsi povemo, da sta nadležni vsiljivi budali, zgubi ijn bolna majmuna..

Sploh se ne loči več ali je slabše z darvinom maminim lulčkoma ali s tabo bosanskim,nepismenim, neciviliziranim majmunom.

Multinick triki ne palijo vec

nova
Uredništvo priporoča


Seveda vsak pede.rajsl se slej ko prej razgali. Bravo fanta!
[/quote]

Multinick triki ne palijo več.


Pi.čkica čefurska kr zgovarji se na vožnjo ja. Lahko pa z vlakom prideš rabiš enosmerno vozovnico, da bo ceneje, ker nazaj te bo tko rešilec peljal.
[/quote]

hahahahahahah, pokliči papak majke mi dođi da ti se krvi napijem , sto si se usro, niti nazvat ne upasssssssssssss

Ludi pust govna. Moraš priznat da pol teh pras*ev si zih zasluži najhujš cepivo pa test v betic vsak dan. če bi jim jst teste delal bi jim na kol navil na vato pa dvakrat na dan da se testirajo in enkrat v rit drugič v betico da jim ga rinejo pa naj se potem pridejo sem buntat pa žalit kakor jim srce želi pa njihova razklana rit in razčefakan nos.


Pi.čkica čefurska kr zgovarji se na vožnjo ja. Lahko pa z vlakom prideš rabiš enosmerno vozovnico, da bo ceneje, ker nazaj te bo tko rešilec peljal.
[/quote]
Z avtom zagotovo ne, ker nima ne izpita, ne avta nepismeni majmun, le heker je, to pa ja.😁😁😁. Pa kje bo tako spužvasto strahopetno revše in majmunče kam šlo, to se skriva že celo leto, zaprto v luknji in na netu nori. Tud verjetno se celoleto že ni umilo, da bi bilo sploh za med ljudi.

Ma jaz si želim da pride, ker sem ravno na tem da roknem nekoga, prav bi mi prišlo sedaj iživljanje na takem debilu, da ga zdrobim, kaki bre rešilec, tu je njegov konec. Nema milosti.
Taki zaslužijo smrt. Ja ču mu presudit. Junak za tipkovnico.


Z avtom zagotovo ne, ker nima ne izpita, ne avta nepismeni majmun, le heker je, to pa ja.😁😁😁. Pa kje bo tako spužvasto strahopetno revše in majmunče kam šlo, to se skriva že celo leto, zaprto v luknji in na netu nori. Tud verjetno se celoleto že ni umilo, da bi bilo sploh za med ljudi.
[/quote]

Pa stari ti nisi normalen, sej sem delil kje sem vse bil protestih, ti sam sebe ispostavljaš in kot naročeno prikažeš svoje neumne laži, res si debil, in to Vrhunski.

Lej če bi ne bili prpe in hinavci bi se že javno izpostavili kot sva se midva s pravimi obrazi.

Prednost imajo vso, poznajo najine obraze korajže pa ne da bi stopili s svojim gnusnim početjem pred obraz dejansko in tam teror zganjali. Realnosti jih je strah bolj kot vse. Da sva se pa midva izpostavila pa tudi pove o nama veliko ampak tem kretenom to ne pove nič in mislijo da se v življenju nič ne more spremeniti in da bi se tudi njih kdaj odkrilo.

Mene lahk pridejo poskusit fentat se jih ne bojim, ker se smrti ne bojim kot tile prašiči. Nagajat in na skrivaj piz*arije počet si vsak bedak upa. Na nož it pa ne.
[/quote]

A te je kdo silil da se kažeš majmun? In kaj misliš da se kdo toliko sekira okoli tvojega zaostalega mnenja, da te bo šel fentat? Kdo pa misliš da si?

Ma jaz si želim da pride, ker sem ravno na tem da roknem nekoga, prav bi mi prišlo sedaj iživljanje na takem debilu, da ga zdrobim, kaki bre rešilec, tu je njegov konec. Nema milosti.
Taki zaslužijo smrt. Ja ču mu presudit. Junak za tipkovnico.
[/quote]

Vemo da se pameten in korajžen ne usaja in ne žali kot skret ves čas brez potrebe. In to oni so navadn skret. Ne splača se sekirat za njih. Če pa pridejo pa do kraja kot pri vsakem ni kj.
Eni so še mlajši umrl, bom jst mjhn starejš pač tko je. Ampak če se bo dal bo tud zobe moje v kožo dobu če nau druzga.

Jaz sem multinick debil

Jaz sem multinick debil

Pa stari ti nisi normalen, sej sem delil kje sem vse bil protestih, ti sam sebe ispostavljaš in kot naročeno prikažeš svoje neumne laži, res si debil, in to Vrhunski.
[/quote]
Kaj boš pritepeni majmun? Če si smrdljiva zanemarjena lenuharska zabita, nepismena zguba in bivši restant. To je vse kar si doseglo, samo nižje še greš.

Zmešani mamin sinček darwin, ki skoz leze za tvojo ritjo, pa enako zguba, ki je še v slabšem mentalnem stanju in se bo glihkar fentalo.

Sami taki ste verniki v teorije zarot.

Vemo da se pameten in korajžen ne usaja in ne žali kot skret ves čas brez potrebe. In to oni so navadn skret. Ne splača se sekirat za njih. Če pa pridejo pa do kraja kot pri vsakem ni kj.
Eni so še mlajši umrl, bom jst mjhn starejš pač tko je. Ampak če se bo dal bo tud zobe moje v kožo dobu če nau druzga.
[/quote]
Ne sekiram se jaz, to je mačji kašalj za mene….
Nisu mi niti do malog prsta

Mel sm že prave smrtonosne scene v živlen pa se nism odmaknu če sm v nekaj na smrt in življenje stal za tem. Boste vsi dobil svojo gajžlo kmal. Stroka že joka pa če so bli še bolj spoštovani do sedaj nč bat da vi gnusi naute ker sanjate pravljice. Čakte se.

A te je kdo silil da se kažeš majmun? In kaj misliš da se kdo toliko sekira okoli tvojega zaostalega mnenja, da te bo šel fentat? Kdo pa misliš da si?
[/quote]

Jokica rabi reklamo, če se bo slučajno kera obupana obesla nanjga. On bo sviral ku.rcu ona ga mora pa preživljat. To so takšni mamini sinčki, ki ne zmorejo dneva preživet brez aminga joška.


Ne sekiram se jaz, to je mačji kašalj za mene….
Nisu mi niti do malog prsta
[/quote]
že bosanska spakedrajščina seka.😁😁😁 Dober si.😁😁😁


Kaj boš pritepeni majmun? Če si smrdljiva zanemarjena lenuharska zabita, nepismena zguba in bivši restant. To je vse kar si doseglo, samo nižje še greš.

Zmešani mamin sinček darwin, ki skoz leze za tvojo ritjo, pa enako zguba, ki je še v slabšem mentalnem stanju in se bo glihkar fentalo.

Sami taki ste verniki v teorije zarot.
[/quote]

Spet neumnosti pišeš, bivši arestant vodi državo, ti si stari res skregan z pametjo. Totalno.
V tej tvoji Glavurdi nema ništa osim freustracije. Ogorčen bolan starček.


Ne vem če te mamica lahko obvaruje pred vsem svetom, sicer ne bi bilo vidno tako hudo s tabo lenuharska bolna zguba.

Al izgleda, da se boš vsak čas fentalo, ko se ne kima tvoji blaznosti in zgubarstvu.

Vemo da se pameten in korajžen ne usaja in ne žali kot skret ves čas brez potrebe. In to oni so navadn skret. Ne splača se sekirat za njih. Če pa pridejo pa do kraja kot pri vsakem ni kj.
Eni so še mlajši umrl, bom jst mjhn starejš pač tko je. Ampak če se bo dal bo tud zobe moje v kožo dobu če nau druzga.
[/quote]
Hahahahahahaaha pede.rajsl me bo pogrizu, hahhahahahahhaha pič.kica…pa spraskal mi boš obraz, a ne?…ahhhahahahhahahaha …adijo pamet kaki de.bil

Spet neumnosti pišeš, bivši arestant vodi državo, ti si stari res skregan z pametjo. Totalno.
V tej tvoji Glavurdi nema ništa osim freustracije. Ogorčen bolan starček.
[/quote]
Saj ni pomembno, samo si pisalo, da si kradlo in bilo zaprto. Si pritepen nepismen majmun, brez osnovne šole in lenuharska zguba, ki se vsak dan pogreza vse globlje. Saj si videlo kaj so naredili z enakim tebi, pritepenim v Slovenijo, v Frankfurtu?

Jokica rabi reklamo, če se bo slučajno kera obupana obesla nanjga. On bo sviral ku.rcu ona ga mora pa preživljat. To so takšni mamini sinčki, ki ne zmorejo dneva preživet brez aminga joška.
[/quote]

Ubogi ljudje okoli takega. Bogve kaj si mislita starša.


že bosanska spakedrajščina seka.😁😁😁 Dober si.😁😁😁
[/quote]
Verjetno si bil tak kurajžen v JLA?
Phahahahhahahahahhahahaha
papak zahrbni, hinavski, kak taki človek živi sploh?
Aja jasno mi je, tu daješ te vse frustracije ki si ih ne upaš dat vun v obraz nekomu….
Mon je tvoje zdravilo? phahahaha
E moj stari, za tebe je metak poklon. Ti si zaslužiš nekaj druzga…


Hahahahahahaaha pede.rajsl me bo pogrizu, hahhahahahahhaha pič.kica…pa spraskal mi boš obraz, a ne?…ahhhahahahhahahaha …adijo pamet kaki de.bil
[/quote]
🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣bo gizo, gizo.🤣🤣🤣🤣🤣🤣

New Report

Close