Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

PEDAGOŠKI DELAVCI POZOR

Spet kar nekaj bluziš. Kaj pa ti veš o meni? Lažem? Kradem? Budala ena, ne sodi ostalih po sebi.
[/quote]

Žališ zagotovo in žal ti bo. A ti je zaradi kraje, laži, podtikanj, manipulacije, ali žaljenja v končni fazi ni poanta ampak je poanta da ti bo žal.

Sem š e moral malo pogledat, da se še enkrat nasmejim..😁

Ministrstvo za šolstvo je komaj čakalo pravega strokovnjaka, da jim svetuje.

In je prišel osebno, pritepeni nepismeni majmun iz bosanskog čmarca – šupka. 😁 Če pa zdaj ne bo, pa ni vrag. 🤣😂🤣

Žališ zagotovo in žal ti bo. A ti je zaradi kraje, laži, podtikanj, manipulacije, ali žaljenja v končni fazi ni poanta ampak je poanta da ti bo žal.
[/quote]

Ne bo mi. In kaj zdaj? Baš me zaboli če ti moje besede vzameš za žalitev. Namesto da bi se zamislil zakaj si tako antipatičen vsem, boš pač smatral da so ostali krivi da jim nisi všeč in se delal žrtev.

Da sem mentalni in fizični invalid.
[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Ne bo mi. In kaj zdaj? Baš me zaboli če ti moje besede vzameš za žalitev. Namesto da bi se zamislil zakaj si tako antipatičen vsem, boš pač smatral da so ostali krivi da jim nisi všeč in se delal žrtev.
[/quote]

A vsem to pomeni tvojim stotim nickom izbranim? Še enega pogovora nisi sposoben z enim odpeljat. Butara suha
Pa če sem ti antipatičen obrn se stran kva išeš kva se vtikaš vame psihič en

Jaz sem Viharni, mentani invaid.

Ne, jaz sem Viharni Milan, mentalno/fizični invalid

[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]
💯

Jaz sem Viharni Jezdec, mentalni in fizični invalid.

Jaooooo. 😂🤣😂😂😂😂😂 Jutri bi nam majmun ludo lahko na tiskovki predstavilo strategijo šolstva. Neciliziran Majmun ludoD rojen u bosanskom šupku sicer nima niti osnovne šole, je pa vsekakor priznan strokovnjak in celo heker. 🤣🤣😂😂😂

Viharni jezdec, nick stevilo neznano. Ampak pase.

GNIDA…

[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Jaz sem Gnida (viharni jezdec) mentalno -fizični invalid.

A vsem to pomeni tvojim stotim nickom izbranim? Še enega pogovora nisi sposoben z enim odpeljat. Butara suha
Pa če sem ti antipatičen obrn se stran kva išeš kva se vtikaš vame psihič en
[/quote]

Zato ker lahko. Isto kot ti lahko smradiš tu bedarije lahko jaz odgovarjam na njih. In kaj je važen nick? Bere se sporočilo in ne osebo. To, da si se ti registriral in da se da slediti tvojemu idiotizmu si si sam izbral.

Je Bog reku 8 dan, zdej bom pa ustvaril Andreja. Ampak njemu bom dal samo 1 možgansko celico in kolesce več od kure, da ne bo sr.al po dvorišču. Tako njegovemu fotru, čobanu s Šarplanine pošlje orangutanko. Gleda čoban kaj hudiča je zdej to zaeno kosmato bitje. On je navajen da ga turi samo njegovim ovcam pa si reče bom pa še tole lepotičko nategnu. Tastar despotovič nategne opico in ona v trenutku zanosi in donosi – hvala Bogu za pomoč. In naslednji dan oraguntanka despotović povrže res, res grdo bitje. Reveža so imeli prvi dve leti v kleti zaprtega, ker niso vedeli ali bo krompir ali majmun. Na našo smolo je izpadel majmun. Če bi bil krompir bi nekdo imel vsaj kako korist od njega. Ker je bil tako grd so ga ostali majmuni iz familije despotovič brcali in tepli in se norčevali iz njega. Seveda je to njegovo opičjo mat malce prizadelo zato je malemu Drejcu okoli vratu obesila klobaso, da se je vsaj domači pes Darwin igral z njim. Ker pa je bil zelo zaostal je tudi shodil šele pri 12 letih, premikal se je lahko le tako, da mu je čale zabil u šupak govejo kost cucek Darwin ga je pa nato vlačil po dvorišču sem in tja. V šolo ga niso pustili, ker so se ostali otroci zaradi njegove grde face razbežali po celi vasi zato je Drejko bil doma trolal po netu in najedal ostalim, ker se je le za tipkovnico ter skrit za monitorjem počutil pomembnega in sprejetega.

Danes pa LudiD zgleda takole. Po mami opici je seveda podedoval tudi skrb za higieno zato pač ima gnile in neurejene zobe kot, da bi mu jih nekdo s fračo not nastreljal. Smrad njegovega gobca pa ne moti njegovega toplovodarskega frenda. Darko Čater aka Darwin pravi, da tudi njegov lulček tako smrdi ko mu ga utera v šupak. Zgleda da se človek navadi na smrad. Kaj čmo že pregovor pravi, da podobni (p)tiči skup letijo.

[img]http://shrani.si/f/2M/z7/3MAyD8nR/1/despotovic.png[/img]

Jaz sem multinick Milan.

[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Jaz sem Viharni jezdec (Milan Ogorevc) multinick manipulator.

Zato ker lahko. Isto kot ti lahko smradiš tu bedarije lahko jaz odgovarjam na njih. In kaj je važen nick? Bere se sporočilo in ne osebo. To, da si se ti registriral in da se da slediti tvojemu idiotizmu si si sam izbral.
[/quote]

Vidš sam sebe demantiraš v zadnji povedi. Tako je. če sam širim idiotizem se da temu slediti, če imam registriran nick. Tako kot pa ti pa ko v besednem dvoboju zgubiš in argumentih se pa skriješ kot hinavec in se pojaviš kot neka nova oseba in glumiš pametnjakoviča, ki to ni naprej. Pač manipulator in usrane si. tok časa ko daješ zato damenjavaš nicke bi že zdavnaj lahko registriral sploh pa za toliko komentarjev. pač ušivc usrane kaj naj ti rečem drugega. sera od sere. registriraj pa potem pametuj in žali, da se te za vedno vsi zapomnejo. In ko boš šel predaleč bo to tudi tako ostalo. hinjo en

Da se skrivam in manipuliram

To sem jaz.

[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Res sem slab manipulant.
Amater sem, opravičujem se.
Mon mi je vse.

Vidš sam sebe demantiraš v zadnji povedi. Tako je. če sam širim idiotizem se da temu slediti, če imam registriran nick. Tako kot pa ti pa ko v besednem dvoboju zgubiš in argumentih se pa skriješ kot hinavec in se pojaviš kot neka nova oseba in glumiš pametnjakoviča, ki to ni naprej. Pač manipulator in usrane si. tok časa ko daješ zato damenjavaš nicke bi že zdavnaj lahko registriral sploh pa za toliko komentarjev. pač ušivc usrane kaj naj ti rečem drugega. sera od sere. registriraj pa potem pametuj in žali, da se te za vedno vsi zapomnejo. In ko boš šel predaleč bo to tudi tako ostalo. hinjo en
[/quote]

Kev, kev, kev jokica…dej lulibuc še pojokcaj…sej ti ga bo Ludi kmalu uguzio, da boš srečen zaspal s prstkom v ritki.

Kev, kev, kev jokica…dej lulibuc še pojokcaj…sej ti ga bo Ludi kmalu uguzio, da boš srečen zaspal s prstkom v ritki.
[/quote]

Jaz sem res slabmultinick- manipulant, ime mi je Milan Ogorevc (viharni-drekač)

Vidš sam sebe demantiraš v zadnji povedi. Tako je. če sam širim idiotizem se da temu slediti, če imam registriran nick. Tako kot pa ti pa ko v besednem dvoboju zgubiš in argumentih se pa skriješ kot hinavec in se pojaviš kot neka nova oseba in glumiš pametnjakoviča, ki to ni naprej. Pač manipulator in usrane si. tok časa ko daješ zato damenjavaš nicke bi že zdavnaj lahko registriral sploh pa za toliko komentarjev. pač ušivc usrane kaj naj ti rečem drugega. sera od sere. registriraj pa potem pametuj in žali, da se te za vedno vsi zapomnejo. In ko boš šel predaleč bo to tudi tako ostalo. hinjo en
[/quote]

Daj nehaj že enkrat Darwin in si poišči strokovno pomoč na psihiatriji. Gnusen si in zasmetiš cel forum. Vsi te imamo vrh glave in ti to tudi povemo, ti imaš pa psihoze, da te le ena oseba ne mara.

Milan

[img]http://shrani.si/f/3/ph/2EOUinsQ/milan-ogorevc-.png[/img]

Simonca [hashtag=Z]#Z[/hashtag]#vodovodarka.
Milan.

Vidš sam sebe demantiraš v zadnji povedi. Tako je. če sam širim idiotizem se da temu slediti, če imam registriran nick. Tako kot pa ti pa ko v besednem dvoboju zgubiš in argumentih se pa skriješ kot hinavec in se pojaviš kot neka nova oseba in glumiš pametnjakoviča, ki to ni naprej. Pač manipulator in usrane si. tok časa ko daješ zato damenjavaš nicke bi že zdavnaj lahko registriral sploh pa za toliko komentarjev. pač ušivc usrane kaj naj ti rečem drugega. sera od sere. registriraj pa potem pametuj in žali, da se te za vedno vsi zapomnejo. In ko boš šel predaleč bo to tudi tako ostalo. hinjo en
[/quote]

Kako demantiram sam sebe jebala te logika. Kje je demantiranje česa? Ti spet nepismenost udarja ven? In kdaj je kdorkoli izgubil besedni dvoboj s tabo? Hahahahahahahaha! V tvojih sanjah mogoče že, ja.

Kako demantiram sam sebe jebala te logika. Kje je demantiranje česa? Ti spet nepismenost udarja ven? In kdaj je kdorkoli izgubil besedni dvoboj s tabo? Hahahahahahahaha! V tvojih sanjah mogoče že, ja.
[/quote]

MIlan se ponavlja ( Ti spet nepismenost udarja ven? ) Klasične amaterske napake.

New Report

Close