Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pedertaške-najbolj patetičen modni dodatek za moške vseh časoh

pedertaške-najbolj patetičen modni dodatek za moške vseh časoh

Če si ti po teh merilih pravi oški, potem pa hvala bogu in vsem svetnikom, da sem te zgrešila.

Če si ti po teh merilih pravi oški, potem pa hvala bogu in vsem svetnikom, da sem te zgrešila.[/quote]
hahaha mater ste bokovi eni, atomant se le šali ja marsikdo ne šteka njegovega srkastičnega humorja ki ima globji pomen in ni za ljudi z IQjem pod 100:)
aja kaj pa manjka ladi nivi? je čist fajn zadeva pa še placa ma dost odzadi za puške in orodje.

Če si ti po teh merilih pravi oški, potem pa hvala bogu in vsem svetnikom, da sem te zgrešila.[/quote]
verjetno pa se vsi moški, pravi in nepravi, zahvaljujejo, da so zgrešili tebe in tvoj smisel za nehumor.

Če si ti po teh merilih pravi oški, potem pa hvala bogu in vsem svetnikom, da sem te zgrešila.[/quote]

Kaj pa par odpetih gumbov na srajci? Ljubavni tepih? Pivski trebušček?
Pupa… ko bi ti vedla, kaj si zamudila z mano, bi se takoj vsedla v avto in se pripeljala v moj objem na bazi malvazije.
<3

🙂 hvala gavro… Lada Niva je svetovni avto, ki prešiša 3/4 teh novodobnih, pregrešno dragih “terencev”.
Za moje poste je pa res priporočljivo, da jih skupaj, po parih, berejo nedoje*ane mone in banda desničarska. Čeprav tudi tak seštevek talentov ni garancija za IQ 100 :(((

Pa še res je… Roko na srce, še nisem srečal deca, ki bi mi bil tako zelo podoben (v opisu zgoraj). Smisel za nehumor je pa edina zadeva, ki jo dejansko pogrešam v življenju.
:(((

Mi zna kdo povedat, zakaj fantov s temi ”taškami” nisem videl v zadnjih dveh letih ne v sosednjih državah (ITA, AUT, za Hrvaško ne vem) ne na Otoku!? Se res sprašujem, če je to neka ”balkanska” modna muha!?

DING DING DING DING DING!!! GOOD POINT MOJSTER MIHA!!
tudi sam nisem teh “moških” s pederajs-tošlni še srečal recimo v rimu, londonu, madridu, moskvi..
sem jih pa ogromno pri nas v slo, v beogradu, sarajevu, skopju…
torej????

New Report

Close