Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pejmo ga pit!!!+

Pejmo ga pit!!!+

–Ja čist zaresssssss! heheheh

bemti da res..

Sem parkirala pa heheh dobila prvo kazen..Jupieeee!1 Pemo pit! hehehe
bemti modro cono…kje sem jo pa vidla no….
No pravkar sem prišla iz Kranja…jep s čestitko…Bravo mi!!!!
No kda gremo pit?!!!Muca časti!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem za…pejva ga žurat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Yeeeeeeeeessssssss, yeeeeeeeeessssss,

jest tut, dekleta moja drag, se mi malo rola
že danes. Še dve uri v službi, pol pa kavč
ahtat, da mi ga kdo ne sune čez noč! Bela
cesta, meni se rola !!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheh Oj Marija..kolk si ti mne nasmejala zdejle..heheheh Super:) Ušesa do uses in tisti glasen smeh…Jupiee:)))

Pravjo,da mi ni treba listek plačat,češ da bi mi ga mogel redar direkt v roke dat..a kdo kej ve o tem…No ja to je bil eden od prvih odzivov mojih staršev,ko sme se pobahala in to resnično,da sem dobila prvo kaze..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca

a mš kako obrazložitev zakaj se gre

/

marija a še kar delaš al kaj
pejt no že dam
pa jest ne puzab

/

Zgorej preberi a ne?

aL TI PRIDEM NA DOM RAZLOŽIT?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ejnče maš sam tisto zeleno mapo nimaš kej
počak da pride dam položnica z obrazložitvijo pa se pol pritožiš pa je stvar urejena

/

kero zeleno mapo?

Mam čist navaden listek bel…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ojla !

no ta listek je samo obvestilo da si bila v prekršku in da ti sledi KAZEN.položnico pa dobiš po pošti in zraven obrazložitev za kaj gre,na ta se lahko pol pritožiš pol pa čakaš pa čakaš ……..in stvar je v teku (pa naj bo dolgo da zastara)

upam da boš ugodno rešila to zadevico

lep pozdrav pa cmoka od vitkega

/

Hvala vitki..ampak jest to že vem..Ni nobene poločnice,sama jo moram it plčat..je znesek že gor..če plačam v osmih dneh je polovica vsote..Tko da bo mir in brez tistih komplikacij bom plačala ne maram brezveznih skrbi in kolobocij…Hvala vseeno…
Si edini,ki se je odzval ..hvala*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zastara pa po dveh letih;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close