Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pejte vsi skupaj nekam…

Pejte vsi skupaj nekam…

AAAAAAAAAAA, ti jo še kuriš, k…..
Si mogoče tudi ti taka ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Čas:Odličen
Oseba: sem obljubil,da bom tiho..pa obstaja!
Zamera?Zakaj pa?Povej mi,če si me užalila.Nisem občutil tega.
Fejst bodi moja mala prijateljica!
Sp

Štumpi…umiri se malo…ne vem kje vidiš kurjenje, če nekomu samo odpiraš očke in ne misli vedno vse tako nagajivo…kot si mislil sedaj…živeti pomeni tudi kaj drugega, veš to???
Malo sem žalostna…tvoje besede niso bile na mestu…moje napisane besede Poletki so bile vse kaj drugega kot pa “svinjanje”…pa vseeno cmoka, da se poboljšaš, ker imam rada tudi tebe!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti jo še kuriš k kurbariji, heheheheh
Če te je to užalostilo se ti opravičujem

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Si videla , da sem jih zaradi tebe fasal po smrčku

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zaradi ene črke , včasih zna nastati problemček , kaj pa tlačim prste ,kjer mi ni potrebno
Grem , smrk ,smrk……ne bom več ABLUBM

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi…lepo da sva se pogovorila…in da se imava sedaj še raje…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Štumpi , je malo ŠLB (šašav lud i blesav)….. zelo pozno mu prihaja
A si videla moj novi profil

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

spominja nate…..:-)))
Pozdravček!

Hvala , edino ti mi stojiš ob strani
Ko bi bile vse take – nežne – čuteče – in ljubeznive

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja pazi ,, včasih te zna koštati – si videl kako sem jih jaz fasal ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa stala ob strani?!
Kaj te unaša?!

:-)))

TTTTTOOOOOOOOOO, ta je pa taprav…te bom tako crkljala…moj si in pika!

Se smejim….da bom iz stola padla….cmoka! Pa kako “cuzaš”…ja ni kaj obvladaš stvar!!!;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,no…saj sem ti že obljubila…da te bom crkljala…sedaj pa sploh ko si končno pokazal kako fletkan si…tam v profilcku…rada te imam, cutis to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

::)??
jaz sem razumel že na začetku , a sem vseeno misli spreobrnil , s tem pa si me pa zadela , saj veš kam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

nenamerno…
Menda ja ne v center???
Hecam seeee!

Bravo…ti si taprav…cmoka dragi prijatelj! Žverčka…lumpa…kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo dudo mi pusti – lepo te plocim (prosim) !!
pa bom pliden

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Solzna, nekaj mi je padlo v oči….

JA ,veliko si mi dala za mislit – je pa tudi cajt da se malo skalkuliram

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Skuliraš ali skalkuliraš???

Nimam pojma, kaj pomeni skalkulirati se….. napraviti obračuna ali kaj??

Ne…tako pridna pa ne morem biti…tako rada ližem…res da ledka-sladoledka…ampak tudi dude imam rada…če daš ti meni za lizati….ledka…ti pa pustim dudo…in ti imaš tam nekje…. res tako dober ledek…..kar v ustih se stopi…tisti tvoj sladoledek!

Ja blagovna menjava bo in pika.Ti meni sladoled in jaz ti pustim dudo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa naj bo po tvoje – se rad prilagajam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pazi se lumpa…najin mušketir je pa le najin in imava ga radi…pa četudi letajo naokoli drugi čmrli in pikajo in nagajajo, ni res???cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa mail preveri…. prav?!

New Report

Close