Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pekarna mlinar

pekarna mlinar

Samo upajte, da zgoraj navedene osebe ne berejo tega. Ste pomislili, da javno blatite te osebe in si lahko nakopljete tožbe?

Dragi moji; časi ko si se lahko “švercal” na račun drugih so minili.
Ali “garaš” pa si lahko kaj privoščiš, ali pa si na zavodu, se smiliš samemu sebi in pljuvaš čez vse.

Sicer ne poznam nobenega od navednih z imeni in priimki, ampak daj malo logično pomisli: verjetno ti ljudje, ki so tukaj opsiovali situacije in odnose, ne bi navajali imen in priimkov, če z njimi ne bi imeli takih izkušenj, kot pišejo; torej očitno odnos s strani “nadrejenih” do “podrejenih je tak, kot je je moč prebrati. To pa ni spoštljivo. In vsako delo je častno. in to mora dat tudi nadrejeni dat vedeti podrejenemu z bolj spoštljivim odnosom, ne pa še bolj z viška nanj gledati.

Ti resno misliš, da so napisali njihova imena zato, da bi se zabavali ali pa obrekovali nekoga na javnem forumu? Ne, ker je to verjetno napisano iz izkušenj in tudi znak, da imajo zadosti takega odnosa, znotraj pa naletijo na komunikacijski zid. In take stvari se morajo govoriti, izvedeti tudi v javnosti.

Res je vsako delo častno, tudi drži, da je zadovoljstvo zaposlenih odvisno od medsebojnega razumevanja.Je pa tudi res, da odpuščeni oz. tistim, ki se ne podaljša pozabijo povedati, njihove napake oz. zakaj so jih dali stran.
Vsako podjetje vloži svoj čas in denar v učenje novo zaposlenega. Mislim, da je v interesu firme da zadrži naučeni kader in se mu da več priložnosti.
Da pa se zaposlene “izkorišča” pa so “krivi” direktorji, šele nato vsi ostali, predvsem pa država ki jim to dopušča.
Ja, imam zaposlene super sodelavce, s katerimi se odlično razumemo

Sicer ne poznam, ampak kjer je dim je tudi ogenj.
Torej, zagovorniki mlinarja pravijo, da je ok da clivek dela po 12 ur na dan + sobote za minimalca in da nadure niso placane.
Da je vsaka oseba lenuh, ki to ne sprejme itd. Da je treba garat, itd.
Zagovorniki s tem sporocajo, da so vse besede nasprotnikov dejansko resnicne.

Vsem pa sporocam – 600 eur ni Placa dostojna cloveku in hkrati pricakovati od osebe, da ti bo brezplacno delala nadure in bila hkrati zadovoljna.

Enostavno nii.

Ce bi bla jaz na mestu delavca v mlinarju bi enostavno po osmih urah dala kljuc v vrata in se znajte – imam privat obveznosti!

Delam, da zivim in ne zivim, da delam.

In za 600 eur mesecno oddelam 8 urni delovnik – ne 12. Sobote? Za ta dnar hocem, da so moje in od moje druzine.

Ce si me hoces pa lastit – me pa pol tud placi, da bom vedla zakaj trpim vse to sranje.

Nisem zagovornik nikakršnega izkoriščanja. Sem mnenja: koliko denarja, toliko dela in takšen odnos.
Če ti služba ni všeč, daš odpoved in greš drugam.Služb je dovolj
Želim vam čim manj slabih izkušenj.

Predpasnik.

Poanta je ta, da je nekoga zanimalo kakšno je delo v podjetju Mlinar.
Tukaj ni debata na splošno o nekem delu ampak delu v Mlinarju!
Ene par ljudi je povedalo iz lastnih izkušenj.

Suženjstva se ne bi smelo nikjer podpirati, če je pa tebi to prav, pa bodi suženj do penzije in še naprej.

Kar sem napisal je v svarilo drugim, da ne bodo šli čez iste bedarije kot jaz, ki jih ta firma izvaja.
Škoda truda, dela, živcev ter učenja za človeka, če firma smrdi in ima nadrejene tako nesposobne.
Z zaposlenimi delajo kot z drekom,…..prebavijo ter iz riti ven fuknejo v odplako.

Sreča, da imamo internet, kjer so informacije na dosegu miškinega klika!

danes 15.03.2022 sem bila ob 12 uri v Mlinarju na Čopovi, ko sem vstopila sem opazila, da od 5 zaposlenih 3 nimajo maske , ko sem opozorila se je name vsul plaz  pripomb, da so vse cepljene in, da jih ne rabijo, jezikanja s strani dveh zaposlenih, ki so stregle ni bilo konca, zelo jezna sem zapustila prodajalno,  mislim da bi bili lahko malo bolj prijazni.Kaj mislite pa vi”

Maske so samo gojišče bacilov ….

New Report

Close