Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pes v nakupovalnem voziku-danes qlandija kranj

pes v nakupovalnem voziku-danes qlandija kranj

Imam vzgojene otroke, ampak: marsikateri otrok tudi po tej tvoji logiki ne spada…… – ker se zna pes neprimerno lepše in bolj kulturno obnašat, kot marsikateri otrok v gostilni in v tgovini…

Na vratih Hoferja je nalepka prepoved psov in prav je tako. Za ostale trgovine se ne spomnim ker ne gledam teh nalepk.

Ve neplodne pasjeljubke ste res fuknjene! Otroke primerjate s pasjimi podgancami. Tam v vozičku, kjer je prostor za otroške ritke, pač ne spadajo usrane pasje riti, da poštempljajo z drekom tisto plastiko. Za njim pa dajo mame otroke pol. Res ogabno!

Zblojene pasjeljubke so popolnoma izgubile kompas in jim ni jasno, da njihov pes, ki ovohava druge pasje riti in še drugo svinjarijo, z istim gobcem šnofa po vozičku, ki je namenjen prevozu hrane. V njem enostavno vidijo partnerja ali še bolj svoje božanstvo in ne žival.

Meni si ti ena prava kupkatupka. Sem že tudi jaz videla psa v nakupovalnem vozičku in sem se prav razveselila. Zakaj? Zato! Dokler se lahko mularija prevaža med hrano, se lahko tudi psi. Zakaj ne? Končno si ne vrtajo po nosu in mačk ne lepijo po vozičku.
In prav je, da varnostnik in prodajalke nič ne rečejo. Dokler so tiho pri mulariji, naj bodo tiho tudi pri psih!!!!
[/quote]

Otrok ima na riti plenico in sedi na tistem sedalu na vozičku. Otrok je čist. Njegov drek ne pride v stik z vozičkom. Cucek pa ima vso dlako osrano in sedi direkt s tisto usrano ritjo na tistem sedalu. Res čisto. Če pes ne lepi mačk po vozičku, ga pa oslini. Jutri bo na tistem mestu sedel en otrok.In na bruhanje mi greš, saj pse primerjaš z otroki. Kaj si ti psica?

Glede na to, da z zakonom še ni dovoljeno, da se ima psa lahko v nakupovalnem centru, sploh pa v nakupovalnem vozičku trgovine s prehrano, sta bila tadva v prekršku. Očitno se varnostniku ni dalo……

Tudi v italiji in Avstriji ni dovoljeno v prehrambenem vozičku voziti psa “na frej”- mora bit v posebni torbi/transportni škatli. In ne sme biti težji od 5ih kilogramov. Kar pa maltežan zagotovo je……

Pa imam psa, da ne bo problema – samo zakone pa spoštujem.
[/quote]

Od kdaj je maltezan tezji od 5 kg, dej poglej prej standard potem pa piš bedarije.

Ne hodi v Bauhaus – tam so dovoljeni!!!!

Otrok ima usrane podplate čevljev – in zelo zelo zelo malo otrok sedi mirno v tistem prostoru- ponavadi tacajo noter po vozičku. Pa še manj “šundra” je od psa, kot od enega tečnega otroka po trgovinah….

Pa imamo otroke, ampak so vzgojeni. Pa imamo tudi psa.

Otrok ima na riti plenico in sedi na tistem sedalu na vozičku. Otrok je čist. Njegov drek ne pride v stik z vozičkom. Cucek pa ima vso dlako osrano in sedi direkt s tisto usrano ritjo na tistem sedalu. Res čisto. Če pes ne lepi mačk po vozičku, ga pa oslini. Jutri bo na tistem mestu sedel en otrok.In na bruhanje mi greš, saj pse primerjaš z otroki. Kaj si ti psica?
[/quote]

A dajnomir, od vseh zadev na tem svetu te ravno usoda tega skrbi? Tebi pa res ni pomoči.

Jaz bi bila pripravljena plačati malo več, če bi obstajala trgovina, kjer bi dali več na higieno – da se umiva vozičke, sploh ročaje, da so otroci lahko le v njim namenjenem delu vozička, seveda le do določene velikosti, psom prepovedan vstop.

Od kdaj je maltezan tezji od 5 kg, dej poglej prej standard potem pa piš bedarije.
[/quote]

Marsikateri maltežan je pravzaprav “maltežan”. Čistokrven samo zato, ker je preprodajalec oz. štepar tako rekel, v resnici pa so mešani z drugimi pasmami in potem so kupljeni kot Midi in Maksi maltežani, kar pomeni zrastejo v pse čez 5 kg. In to je skoraj kompletna populacija “maltežanov”, ki jih videvamo po svetu.

Lej sem istega mnenja za tečne, nemogoče otroke, ki težijo po gostilnah in trgovinah s svojim dretjem in histeriranjem na motečih decibelih.
Ko bodo taki otroc nehali hodit pogostlnah in trgovinah, lahko komot tudi vse mirne pse prepovedo pri nas, predno jih sploh dovolijo.

Zakaj že morajo tečni otroci hodit in harat po štacunah? Ker jih nimajo njihovi starši kam poriniti za čas tisteg nakupovanja? A ne more eden starš doma z njim bit , drugi pa it v nakup?
[/quote]
Ker so otroci ljudje, pes pa je žival…zato!…
Ko bo pes vladal nad človeško vrsto , bomo pa ljudje upoštevali pasje zakone.

A ni ponavadi znak na vhodu trgovine da psi ne smejo vstopat? Jaz sem pa par dni nazaj samo hotela iz trgovine tam kjer je hitra blagajna pa so me takoj opozorili da moram na izhod pri informacijah. A to kje piše?

New Report

Close