Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PEŠAČENJE, UKRAJINKA IN PAJEK.

PEŠAČENJE, UKRAJINKA IN PAJEK.

n’č dodano, n’č odvzeto, samo pripeto… ena dogodivščina, en ep o… naslovu :)))))

Saško, med starim papirjem v predalu sem našel sprintano tole štorijo, jo je preveč škoda pozabiti.. zato jo limam še enkrat.. na ta forum.. Takrat so se pisala še Srednja leta, najlepša leta :)))

Jani

Avtor: Sašo ()
Datum: 11-08-01 09:58

Draga Allegra!
Pod “kaj pa ostalo”, sem ti povedal mnenje glede jeze, (dasiravno je res, da ne poznam veliko skuliranih brćink, pa zbog toga vas volim), sedaj bi pa, če dovoliš,
povedal še eno mojo podobno zgodbico, za lahkotno poletno branje.

PEŠAČENJE, UKRAJINKA IN PAJEK.

Pisalo se je leto 1999, Slovenski obmorski biser – Piran, se je kopal v popoldanskem soncu in pripeki, Sašo, se je v zatohli vročini segretega apartmaja s svojo družinico; ženo, otrokom in sestro, ravno urejal za popoldansko-večerni odhod proti Portorožu. Avtomobil smo imeli parkiran na strehi Pirana, pri pokopališču, stanovali smo pa blizu Tartinijevega trga, v Rozmanovi ulici. Ker se ta ulica strmo dviga nad Piranske hiše, pa še relativno daleč je do pokopališča, (brščas, bo Irena g. vedela o čem govorim) smo se dogovorili, da odidem sam po avto, tamali, žena in sestra, pa bi šli počasi do ramp, kjer je parking Fornače, ter me tam počakali, da pridem po njih.

Poletno prešvican jo prisopiham do žegna, kjer, …….?????….!! avto?…moj?…..
so mi ga “spizdli”??nakar ugledam mali, zanemarjen znak, seveda: PAJEK.
Faaaaaak!!! Ergo?
Če grem all the way down, nazaj peš, pa preden pridem do Tartinija, pa potem čez cel Piran do Fornač ? Absurdum!
Tako se odločim, da jo bom mahnil peš čez hribček, mimo anten, dol do parkinga, ker se mi je zdelo bližje. Logo.
Bolj kot so plažne šlapke merile razdaljo med pokopališčem in Belim križem, bolj se mi je zdelo, da sem se grdo usral, ter, da je razdalja vse večja. Če temu dodamo še jezo zaradi pajka, vročino, paniko, češ, družinico že pošteno skrbi, potem je jasno, kako sem Beli Križ potil. Ko jo v takšnem stanju maham po cesti, opazim ene 100m pred mano črnega merčkota, kako iz njega “izbacijo” eno deklino, ter, presunjivo hitro odpeljejo naprej.
Sirota se ozira malo levo, malo desno, pa jo mahne naravnost proti meni, ter me tudi zaustavi. Lepe postave, blond, dolgi, razmršeni lasje, živo rdeča šminka, sveže razmalana čez pol brade, kipeče oprsje, komaj spravljeno v premajhni nederček, majčka nad popkom, kiklca le malce čez ščegija, ter visoke pete.
Pa ja ni???? strela jasna – kurbica?

“Aprasjite, kamarad. bi mi znalji reći, kdi se priđe u Pirani ?”

Moj Bog, Moj Bog, zakaj si me zapustil?
Zakaj me skušaš, grešnika, kaj ti ni dovolj, da se tu potim kot konj, da so mi avto odpeljali, da trpi moja družina?, sem pomislil.
Še nikoli v življenju nisem srečal kurbe, kaj jo moram ravno sedaj?
Nekaj sem ji odsopihal v odgovor, ter jo usmeril tam, od koder sem prišel.

Še kar nekaj časa je minilo, preden sem priracal do “mojih”. Potem pa razlagat, pa se kregat, pa na bus do Portoroža, kjer izvem, da je deponija za te zadeve v Luciji. Pa me prešine, ali čakat bus do tam, pa kdaj bo prišel, pa jo zopet mahnem peš. Najdem to ograjeno pravičnost, varovano od pittbulla, ter stopim do Njega, tam sedečega: “Ala dej, sm pršu pu auto!”
” To bo 15.000.00 v gotovini!” Strela! Od kje naj jih pa vzamem? Položnica – please, please? Nič. Ledeno hladen v vroči noči. Pos?, aktiva? maestro? magna?
zdravstvena? osebna? Nič. Joj, a mi, hladna ledenost, povejo vsaj, kje je kakšen bankomat? Tam pa tam. Vsaj še dva km peš torej.

Ko sem zvečer legel k zasluženemu počitku, sem bil tudi jaz, začuda, miren.
In kje je tu katarza? nauk?

Če ti pajek odpelje avto, vsaj na kurbe ne misliš.

Hehehe kje si pa tole staknil :)))))))))

Ej sem padel prav v eno otopelo nostalgijo….kje so časi in kako se spremenijo.

Včasih ko nisem nič na Ukrajinke mislil, sem jih srečeval,
zdej ko pa mislim nanje, pa nimam več te sreče :(((

Nesretnik sam, ooooooood malenaaaaaaaa
Od vse tugeeeeee, pjesme pevaaaaaaam

Voleo bi mila majko…..

Da sve ovo samo snevam,
da sve ovo samo snevam
:))))))))))))))))

nostalgiše:))))))))))))))
thnx Jani že takrat sem se valala od smeha, že takrat je “smrdelo” po mafijcu ne de;-)

s kur.ami je tud treba met srečo ne de:)))))))))))))))))))9

hehehehehe saško, sej pravim.. pospravljal sem po predalih in… evo sprintano verzijo z naslovm…. naslednji korak je bil enostaven :)))))

… ko to tamo pjeva :))))) to mi deli :))))

vozi miško:)))))))))))

aha.. je smrdelo.. takrat dobro smo se začel malo bolje spoznavat.. in moram reči, da bi veliko zamudil, če ne bi spoznal osebe kot je Saško :))))))

jaaap, ku najlepše svinja ne de:)))))))))))))))))))))

škrat ma zegen ku je v gamjno padel-jaap. kar je res=res

Jani je bil pa taprvi k se je usedu sem not.. pol pa čaku… in so začeli kapat… s srednjih… Saško.. Štumpi… Marija, takrat še Zajček z velikim Z, Nikita….

ja.. še skos je kul 🙂 ni kej :)))))

Ufff..še raj denar kot srečo :)))))

denar poide:)))))))))))))

Ukrajinka dojde, lova projde.
Ona umetniški ples, meni v žepu pretres.

S. verjetno ne bi nkol gmajne najdla, če ne bi blo foruma srednja leta.
Viš da je vsaka stvar za neki dobra.

ku ste pa take face:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dokler je Jani tu…ni, da okej ne bi blu :)))))))))))))))

Jest sem pa enkrat na slowwwwwwwwwwenia pika kom en zasvinjan naslov kliknu, pa sem na med.over padu. Na mlade.

Potem sem pa ugotovil da na mladih sam blebetajo, tle pa res svinjarije počnejo, pa sem menjal stranko :)))))))))))))))))))))9

In mi nej žou…

in si prišel na red line zone…..

pacek:)))))))))))))))))))))

kva pa šparaš:))))))))))))))

Ah, kaj čmo…starost bo kot bi švignil tukaj.

Bom raj takrat razmišljal o treznem življenju, zdravi prehrani, varčevanju v vzajemnih skladih in moralni odgovornosti.

Zdej gaum še mal sral :)))))))))))))))

S. bo pa afne guncala tud ko bo (če bo bog dal pa sreča mila) stara:)))

bom ko BABICA GRE NA JUG!!!!

No glede na to da sem že večkrat javno povedal, da mislim guslat do ene 125 let starosti, potem se mi nikamor ne mudi z resnim vedenjem :)))))

Švoh plača, krediti, sej veš….

Bi blo fajnu, da bi bil ustanovljen kak državni sklad za pomoč ljubiteljem umetniškega plesa ja….magari bi prispevali vanj tisti premožnejši obiskovalci iz sveta politike, gospodarstva…

mladenič star komaj 125 let:)))))

prov glih to lahko rečemo mi za tebe.. tud faca :))))

ma ko pride še Saško….
u luft dvignemo flaško :)))))

matr, jest sploh nimam pojma, kako sem pristal na srednjih…. en dan sem ugotovil, da je kul.. in potem se mi je vsako jutro mudilo v službo.. pa velik cajta je šlo za med….. over.net… no in.. naj mi žou… tuku ku saškotu :)))))

cmoka Mojmu:)

New Report

Close