Pesek za peskovnik
Ja kr, ne? Js sm bla tista, ki sem pred kratkim spraševala za pesek. Tašča je malemu kupila školjko za pokrit. Samo problem imam-mali že v vrtcu v peskovniku skoz pesek papca. In potem ga ima polna usta in škriplje z zobmi. Se bojim, da si bo zobke fental. Dopovedat pa si še na da. Nimam nič proti temu, če pač je ta pesek, le za zobe se bojim. Kak predlog?
Uf, to pa je razlika! A takšna razlika v ceni je med Obijem oz. Baumaxom in Merkurjem? Pa v Merkurjevo korist. Kdo bi si mislil! Hvala.
Kar pa se tiče peska v ustih, pa tudi jaz ne vem, zakaj nekateri otroci to počnejo. Tudi fantek moje prijateljice je to delal. On je imel nažrto sklenino na zobkih, tako da je imel take črne luknjice namesto zobk, pa so sklepali, da ga morda skrbi in mu zato paše. Ne vem, morda jim pa česa manjka, kakšne snovi v telesu. Moj bratranec je vedno hodil po kolenčklih do kuhinjske omare in lizal sol. Teta, ki je bila zdravnica, mu je to pustila, ker je rekla, da izgleda, da mu primanjkuje joda. Tako nekateri o teh stvareh.