Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Peteeeeeeeeek je…..

Peteeeeeeeeek je…..

Jupieeeee..uff dons je petek..hej folk..dons bo ful dogajalo pr muci…
Se zbiram,se moram zbrat in vse po načrtu izpeljat! Se mi je naredu preobrat,na zdej pa mam…..
Muca gre dons ponoči ali bolje rečeno zgodej zjutrej LE NA DUUUUUNAAAAAAAAAJ….aha….čudež se je naredu…..sem vesela sem presrečna..le kdo drug mi privošči ta predbožični Dunaj,kot moja mami…HVALA mami….Tolk bom šla z veseljem,ker vem da mamina roka moje otročke najbolj varno povarje…
UHhh Kolk se mi dopade..Prvič po vsem tem času gre muca čist sama..na lepše,brez otrok,pa prvič pride moja mami iz daleka povarvat otroke Pomoje se mi je velka želja izpolnila….:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Miracle ja!!!

oj JUtro SEba na lubija*** CMOKK..za dobro jutro,pa še lepši dan…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi tebi. Glej, da boš čim bolje izkoristila čas na Dunaju. Cmoka zate

Aha..mamo natrpan urnik,veliko ogledov ..tko da tud tisto najlepše predbožično vzdušje,mi bo sigurno nafilalo baterije…drgač pa je to izlet enega dneva in noči….Gremo ponoč pridemo ponoč…

je zunaj kaj mraz?Ti še delaš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ne vem, če ti bo tole glih baterije nafilal. Žur bo. To je dejstvo.
Ja še delam. V torek pa prevzamem dežurstvo do 31.12.

Bo bo…a jih tebi ne bi,če bi po hmmm 7 letih tkole nekam prvič sam šel???

To se pravi,da bomo rintal do konca…še neki je to tvoj pravi mail?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bravo muca . Zdaj pa izkoristi to priliko , da se imaš najlepše !

A verjameš,da tukej,da grem ni blo nič mojega truda vloženega,da se je ta situacija tko razpletla se moram zahvaliti neki nevidni sili in predvsem moji mami…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hay :)))))))))))) sonce !

Ne, zdaj pa moram iti. Čao

Dons je tale naš Seba nekam tmurne volje..Sebek..kaj je narobe?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala bogu ej..počasi bom začela verjeti v tisto, da se vse nekako kar se ima za naredit v naše dobro, naredi samo in da naklučij ni..

uff:(( ta brzina….ufff dons smo pa z levo nogo ustal?…

pa nč…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma tud jest opažam,da se nekatere stvari po dolgem cmarjenju odvijajo tebi v prid kar same ja…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sam boh te zastopi,muca te nč….vseeno dej no bolj počasi…..počasssss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne ! Zdej je skuliran :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hehe, Seba, da mi je za crknt !

oki, gmajnarčki lep , topel in prijazen dan , enako lepo tudi jutro, ti muca pa uživaj !

Čau !

muca.. ti si car. Kar tkola, na en Dunaj.. sred konc tedna.. ufffffffff, fovšija me daje, tista taprava, slovenska :))))

Lepo se mej na Dunaju in izkoristi do…. daske :)))

zajček.. kam si spi**** ?

Jani pa čaka.. pa čaka.. pa čaka… pa nobenga nikjer….. Ok, grem slikce limat :))))

Dobro jutro vsem…

Ooooo…Dunaj…Superca. Ma tud jest ti prvoščim. A maš prevoz? Sicer te vesoljček odpelje…. hi hi hi…

:)))))))))))))))))))))))

cmočka!
Jani , dej , sms ????? rabim odgovor, a nisi dobil ?

sem poslal… a še nis dobila :))))

ups nick :)))

ne matr dej

hehehehehehehe

mal slikc še, ne da :))))

New Report

Close