Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek petek

petek

enega sem si odprla ja [email protected]
samo ful je reklam res..
bom še drugje probala..
včeri nisem imela časa ..

Rabim pomoč

ma ti takoj sporočim ko bom do takrat pa slo.net mi dela :))

reci sine :)))))

reci sine :))))

yesssss
to mi deli srček..
zajček je full nežen :))))))))))))))))))))))))))))

je to na mail.com? jest sem odprl tam, je res neki reklam, samo ne klikam n’č druzga kot samo mail povezave ravnozato, da ne bi blo reklam 🙂

zajček si našu tisto o prisilnem?

Ekola, tatka i matka.

Ceremonija za zaročni prstan. Ob kakšni večerjici ali na morju ali…..

no viš 🙂 sme vedu, da si zgrešu post ;)))))))))))))))))

delam delam :)))))

ok :))))

PLESALA BOVA JANI MOJ to noro , lepo poletje :))))))))))))))))))))

je zajček vidu prisilni post :)))

ZTLC nimaš pojma kolko…

Čudovito jutro…s sončkom obsijano…naj bo res toplo…svetlo in nasmejano…pa ne samo tole jutro…vsi dnevi, ki so pred nami…no tisti frej dnevi;))!
Ja…draga Gmajnica…lepo …nežno…počasi…se prebujaj…naj čez dan tvoji “listki “ozelenijo…se razbohotijo v vsej svoji veličini…zvečer pa mirno…zasanjano…romantično…. zaspijo…do naslednjega dne…

pa-pa;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jutro. Še prišla nisi pa že greš. oziroma odšpičiš

he..he..cmoka
viš kok mal je treba , da me spraviš u luft :))))

hmmmmmmmmmmm… pr nam v naših časih… z zaročnimi prstani nismo meli opravka…. če bi blo to sedaj, potem bi jest definitivno izbral eno.. luštno okolje kakšne domače gostilnice… ob morju, kjer ne bi bilo gužve… večerja, vinček… pa prstan….

uh… a bo treba ponovit .. matr :))))))

aha :))) vem :))))) sej zato sme pa čaku, da bi našla tisti post… pa ga nisi, zato sme ti ga skopiral :)))))

aha dej…tole moram pa resno razmislit..tuki ni heca..
bom ti povedala ..

Jani, mejduš, bo treba. A ti mogoče še kaj v glavo šine. Plizzzzzzzzz.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lepo 🙂 vesel, da si končno našla tisto, za kar si mislila, da nisem napisal :))))))))9

Saj sem lahko še mal tvoja;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmoka ******************************************************

haha..kaj si faca moja zlata 🙂

Le dej. pa brez neumnosti prosim. Kaj pa če bi bil nag in bi prstan imel na….. Ne, ne. Mogoče bo to takrat, ko jo bom za roko prosil

hmmmmmmmmmm… tko.. če hočeš da bo presenečenje, boš mel dovolj opravkov, da jo pripraviš do tega, da ti bo sledila ;))))

dej, bo zajček kej več napisal, k ma.. kot ženska več… hmmmmmmm domišljije :)))))))

vračama… tristo :))))))

New Report

Close