Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek petek

petek

;))))))))))))

Jani, tudi z moške strasni bi rad informacijo. Daj no, za prijatelja. Please

SončeK, dobro jutro in.. ja tud tebi krasen dan 🙂

Ne mal, VELIK

sej pravim, da nimam izkušenj… če bi bil jest v tvoji koži… bi vzel vikend paket v.. recimo zdej v tem času… v Žusterni, kjer majo vodni park… in bi nekje v zaledju Kopra ali Izole, v kakšni prijetni domači gostilnici, ob pijači in hrani dal prstan… mislim… jest bi tko res.. in že razmišljam… da bo kej tacga treba nardit drugo leto za 15. obletnico ;)))))

bom ..mislim…

Evo Jani prav dobro ti gre

sam seba..a ti to zase? al za… “prjatla” :)))))

na evo…
Sebi madona …
ma ja čaki take ti povem , da se boš zlagal postopoma dol .)

ZASE

jap

Dej povej,dej povej

Joj..si pa zahteven ratov…okej velikkkkk…in kje si zdaj…cmoka…nagajivko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sem..
izludila od veselja…
kaj bi ti delala ej…

kull :)))) želim ti, da ti popolnoma uspe… aja ej, če greš proti morju.. mislim, če se odlčiš za morje… vpraši Saškota, kje se da to izvesti… on ti bo znal dobro svetovati, verjemi :))

Jani…kaj pa cmoko na cmoko…ko se tolk časa ne bova vidla…no brala…saj nisem več bubana…bacilki so že odšli…sem jih ugnala;))!

Evo…popam cmoko na cmoko…naj ti pašejo za lep dan in vse ostalo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim, da bom kar v Poreču

ha..ha..ja bo ja..
brez seksa…heheh.
uh

hahahaha :))))))))))))))) no samo da si našla :)))))

Jani zdej počas mora spet med številke… da še kej nardi.. bom bliz pa se še kej oglasim :)))

cmoka!!!

Tukaj, tukaj. Tako velik, velik ja. V dobrem in slabem pravijo hehehe

sarkazem?

:)))) sonček, ja, lepe praznike ja 🙂 pa eno veliko cmoko na cmoko.. ne glede na bacilčke :))))

ZAUH

Zauh seba tud tebi :)))

Ampak danes pa kar preveč zahtevaš od mene…pazi se Sebi…ne morem samo dajati…tudi jemljem…najprej sem bila malo tvoja…zahtevaš veliko…pa v dobrem in slabem…in kaj sledi…dobro mi ga špičiš v temle lepem jutru…cmoka…da boš še naprej tako “moj”…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close