Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek petek

petek

Bacili so šli…pa-pa in žurajva…saj veš za naše dušice…za vse nas…ja tako je najbolj prav…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

abim tudi tvojo pomoč. Gre se namreč o zaročnem pra+stanu. povej predlog

A veš, da sem tole prebirala…pa prebirala…pa nimam pojma…joj Sebi…da te dobim…jih dobiš po riti…in kaj sedaj to pomeni…prstan ali pra…stan…in veš kaj ….midva ne potrebujeva ne eno in ne drugo…kje drugje…pa potrebuješ….marsikaj…se strinjam…
Pri nama…pa je vse lepo uigrano…špičiva…kot po tekočem traku…in zakaj bi komplicirala;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A res. Mogoče po nagi
Ja gre se za prstan. Kje te je tvoj zaročil

ti seka ?

MATR PIŠETE … IN JEST NEJ TO BEREM :))) NIMAM ČASA … VAS SAMO MAL POLUBČKAM IN GREM NAPREJ … LEPO MEJTE VSI 🙂

ups črke :)))

čau 🙂

Ceremonija za zaroko. Predlog Barbara

aha :))))

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))))

živjo!!!! vralčam lubčka in… tud jest grem naprej :))))

ja po nagi…da bolj zaleže…le čakaj se…

Sebi…pa se menda ne boš zaročil…lepoooooo…

Kje me je moj zaročil…ja zanimivo…se smejim…saj takrat sem jokala…ja bila sva skupaj že mnogo let…in gradila se je hiša…vse je bilo na kupu…in mudilo se je in hotel je na vsak način, da pomagam tisti dan pri gradnji…samo pol ure…pa kaj ti je..zakaj…saj so delavci…pa prosim te…samo malo pomesaj ta cement…pa ne nori no…in na koncu…sem pomesala…in zasvetilo se je…in pristalo na moji roki…to je to…Poslušaj svoje srce…naj bo po tvoje…samo tvoje…daj zraven sebe…dragi Sebi in to bo tisto tapravo!

In solze sreče bodo na licih…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))) ej seba, kaj si navalil :))))))))))))))

JA. Ej full lepo. V cementu. Ta je pa dobra. Thanks

Samo idejo iščem Jani. Samo idejo. Več glav – več predlogov – več idej

ne no..ne..

Ej…samo ne mesaj ga z vodo…bo zacementirana zaroka za vedno;))…hihihihih, jaz sem mešala v suhem…kot kura…čudno se mi je zdelo, zakaj šarim po suhem cementu…pa sem bila tiho…in ko sem že skoraj znorela…zakaj se dela norca iz mene…se je zasvetilo…in potem…je bilo lepo…zadane…in paše …še danes…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem se že ustrašil

in kdaj nej bi se to zgodilo?

Bo vsaj temelj trden hehehe. Hecam se. Veliko si mi pomagala da veš. Moj špiček

Cmoka

V roku 14 dni

uh, pol se ti pa res že mudi 🙂 Ja no… ej, dej vrž novo temo gor, bo več folka vidlo pa več glav’c več ve pa… evo :))))

Moja prijateljica…je skorak izgubila zob…ob zaroki:

Fant jo je povabil na romantično večerjo…ona je jedla ocvrte kalamare…in seveda je prej kuharju dal prstan in servirali so hrano…in prstan je bil med kalamari…in ja…malo je ugriznila…še sreča, da je prej nehala…in dobila v ustih prstan…no precej nevarna in nerodna reč..ampak vseeno lepo…no jaz bi prstan dala raje v tatarsko omako…in ji polila po kalamarih in prstan bi kot v slapu poletel na njen krožnik…ja to je tudi ideja…bolj varna…malo umazana…ampak saj se poliže…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nap. To sem pršparal za prijatelje. Za vas. Da se ne bodo kakšni drugi mešali iz drugih forumov

uh… no v glavnem, jest sem napisal, zdej je treba še druge vzpodbudit, da napišejo svoje :))))

Okej…Sebi…bova kaj rekla o tem še po 5.5…ko se vrnem…se bom se kaj spomnila…da si bom res zaslužila ime tvoj špiček…lepo-lepo se imej te dni…uživaj…cartaj se…in sedaj pa res moram iti…saj kasneje se kaj preletim…predno grem…pa-pa..Sebi…cmokito ti popam…in objem…veliko lepega te čaka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mi kdaj ne. Pa tebi?

New Report

Close